Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 960 vs Qualcomm Snapdragon 439

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: HiSilicon Kirin 960, випущений у 2016 році, та Qualcomm Snapdragon 439, представлений у 2018 році. Обидва процесори призначені для смартфонів, але належать до різних сегментів: Kirin 960 був флагманським рішенням, тоді як Snapdragon 439 — бюджетний чип. Ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 960 значно випереджає Qualcomm Snapdragon 439 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується бенчмарками: загальний бал Antutu 289 944 проти 149 557. Kirin 960 також має вищі одно- та багатоядерні показники Geekbench. Однак Snapdragon 439 виграє в енергоефективності завдяки новішому техпроцесу, що може забезпечити кращу автономність. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, обирайте Kirin 960; для повсякденних завдань і економії заряду підійде Snapdragon 439.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Kirin 960 набирає 289 944 бали в Antutu, тоді як Snapdragon 439 — лише 149 557, що майже вдвічі менше.
  • CPU: У Geekbench 5 Kirin 960 отримує 406/1380 балів (одно-/багатоядерний), а Snapdragon 439 — 199/795, що свідчить про значну перевагу Kirin.
  • GPU: Графічний процесор Kirin 960 (Mali-G71) демонструє кращу продуктивність в іграх, набираючи 42 552 бали Antutu GPU проти 15 215 у Snapdragon 439 (Adreno 505).
  • Енергоефективність: Snapdragon 439 виготовлений за 12-нм техпроцесом, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно з 16-нм у Kirin 960.
  • AI-можливості: Kirin 960 має виділений AI-блок (NPU), що дозволяє виконувати завдання штучного інтелекту швидше, тоді як Snapdragon 439 покладається на CPU та GPU.

AnTuTu 10

CPU 88089 57018
GPU 42552 15215
Memory 86202 46946
UX 73101 30378
Total score 289944 149557
HiSilicon Kirin 960 289944 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 439 Немає даних 149557

GeekBench 6

Asset compression 74.6 MB/sec 55.3 MB/sec
HTML 5 Browser 52.3 pages/sec 22.4 pages/sec
PDF Renderer 56.6 Mpixels/sec 32.7 Mpixels/sec
Image detection 12.9 images/sec 9 images/sec
HDR 46.3 Mpixels/sec 23.4 Mpixels/sec
Background blur 2.47 images/sec 1.17 images/sec
Photo processing 11.6 images/sec 6.41 images/sec
Ray tracing 1.95 Mpixels/sec 1.59 Mpixels/sec
Single-Core Score 406 199
Multi-Core Score 1380 795
Compute Score (GPU) 1191 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,36 ГГц – Cortex-A73
4x 1,84 ГГц – Cortex-A53
4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.45 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Кеш L1 64 КБ Немає даних
Кеш L2 4 МБ Немає даних
Техпроцес 16 нм 12 нм
Кількість транзисторів 4 млрд. 5,5 млрд
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-G71 MP8 Adreno 505
Архітектура Bifrost 1st gen Adreno 500
Частота GPU 1037 МГц 450 МГц
Обчислювальних блоків 8 1
Шейдерних блоків 16 48
Всього шейдерів 128 48
FLOPS 265.5 Гфлопс 43.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.0
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon 536

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4 LPDDR3
Частота пам'яті 1600 МГц 800 МГц
Шина 2x 32 Біти 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 28.8 Гбіт/сек До 6.4 Гбіт/сек
Об'єм До 4 ГБ До 5 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2560 x 1600 1920 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 2x 16 МП 1x 21 МП, 2x 8 МП
Запис відео 4K при 30FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 75 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X6

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2016 року Червень 2018 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі Hi3660 SDM439
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 439

3DMark

Graphics test Немає даних 1 FPS
Score Немає даних 166
3DMark Wild Life Performance Немає даних 166

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 46 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 31 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 21 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 37 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 32 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 29 FPS
[Ultra]

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

HiSilicon Kirin 960 забезпечує вищу продуктивність GPU, що робить його кращим вибором для ігор. Його графічний бал Antutu майже втричі вищий, ніж у Snapdragon 439.

Який процесор енергоефективніший?

Qualcomm Snapdragon 439 виготовлений за 12-нм техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність порівняно з 16-нм у Kirin 960. Це може позитивно вплинути на автономність пристрою.

Чи підтримують ці чипи штучний інтелект?

HiSilicon Kirin 960 має виділений AI-блок, що прискорює завдання машинного навчання. Snapdragon 439 не має спеціалізованого AI-прискорювача, але може виконувати прості AI-завдання за допомогою CPU та GPU.

Який чип має вищу продуктивність CPU?

HiSilicon Kirin 960 значно перевершує Snapdragon 439 за продуктивністю CPU: одноядерний тест Geekbench 5 майже вдвічі вищий, а багатоядерний — майже в 1,7 раза.

Який чип варто обрати для бюджетного смартфона?

Для бюджетного сегмента краще підійде Qualcomm Snapdragon 439 завдяки нижчій вартості та кращій енергоефективності. Однак якщо потрібна вища продуктивність, варто розглянути Kirin 960, хоча він старіший.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.