Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 1000 Plus vs MediaTek Dimensity 7300

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 1000 Plus і Dimensity 7300 — два ARM-чипи, що представляють різні покоління. Перший вийшов у 2020 році, другий — у 2024. Обидва належать до середнього та верхнього сегментів, але мають різний акцент: Dimensity 1000 Plus орієнтований на продуктивність, а Dimensity 7300 — на енергоефективність. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати тестів та ключові відмінності.

Короткий висновок. Dimensity 7300 виграє в енергоефективності та має вищий загальний бал в AnTuTu (673802 проти 582561), але Dimensity 1000 Plus демонструє кращу продуктивність в іграх (19 проти 11) і вищий багатоядерний результат Geekbench (3123 проти 2999). Dimensity 7300 виконаний за новішим техпроцесом, що забезпечує кращу автономність. Вибір залежить від пріоритетів: для ігор — Dimensity 1000 Plus, для повсякденного використання з акцентом на батарею — Dimensity 7300.

Основні відмінності

  • Dimensity 7300 має значно вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що вказує на кращу оптимізацію енергоспоживання.
  • Dimensity 1000 Plus перевершує в ігровій продуктивності (19 балів проти 11), що може свідчити про потужніший GPU.
  • У тесті AnTuTu Dimensity 7300 набирає 673802 бали, тоді як Dimensity 1000 Plus — 582561, причому різниця зумовлена вищими показниками CPU, Memory та UX.
  • Dimensity 1000 Plus має вищий багатоядерний результат Geekbench (3123 проти 2999), але Dimensity 7300 лідирує в одноядерному (1043 проти 1031).
  • Dimensity 7300 вийшов у 2024 році, тоді як Dimensity 1000 Plus — у 2020, що вказує на новішу архітектуру та техпроцес.

AnTuTu 10

CPU 181016 217832
GPU 186779 145306
Memory 101134 149882
UX 113632 160782
Total score 582561 673802
MediaTek Dimensity 1000 Plus 582561 Немає даних
MediaTek Dimensity 7300 Немає даних 673802

GeekBench 6

Asset compression 151.6 MB/sec 166.5 MB/sec
HTML 5 Browser 80.4 pages/sec 69.5 pages/sec
PDF Renderer 113 Mpixels/sec 115.1 Mpixels/sec
Image detection 66 images/sec 54.4 images/sec
HDR 93.2 Mpixels/sec 98.5 Mpixels/sec
Background blur 9.57 images/sec 11.1 images/sec
Photo processing 32.3 images/sec 25.5 images/sec
Ray tracing 4.05 Mpixels/sec 4.36 Mpixels/sec
Single-Core Score 1031 1043
Multi-Core Score 3123 2999
Compute Score (GPU) 4332 2524

3DMark

Stability 98% Немає даних
Graphics test 22 FPS Немає даних
Score 3752 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 3752 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 45 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 55 FPS
[High]
Немає даних
Fortnite 28 FPS
[Medium]
Немає даних
Shadowgun Legends 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон iQOO Z1
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,6 ГГц – Cortex-A77
4x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2,5 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2600 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 7 нм 4 нм
Виробництво TSMC TSMC
TDP (Sustained) Немає даних 3 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G77 MP9 Mali-G615 MP2
Архітектура Valhall 1st gen Valhall 4rd gen
Частота GPU 850 МГц 1047 МГц
Обчислювальних блоків 9 2
Шейдерних блоків 64 Немає даних
Всього шейдерів 576 Немає даних
FLOPS 979.2 Гфлопс 536.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU 3.0 MediaTek APU 655
Продуктивність NPU 4.5 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 1866 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 29.87 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 80 МП, 2x 32 МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Helio M70 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 19 Немає даних
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4700 Мбіт/с До 3270 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.1 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2020 року червень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі MT6889Z/CZA Немає даних
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 1000 Plus Сайт MediaTek Dimensity 7300

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Dimensity 1000 Plus чи Dimensity 7300?

Dimensity 1000 Plus має вищий бал ігрової продуктивності (19 проти 11), тому він краще підходить для ігор, хоча Dimensity 7300 може бути енергоефективнішим.

Який чип забезпечує кращу автономність?

Dimensity 7300 має значно вищу оцінку енергоефективності (100 проти 0), тому він забезпечує кращу автономність завдяки новішому техпроцесу.

Чи варто обирати Dimensity 7300 замість Dimensity 1000 Plus?

Якщо для вас важливі енергоефективність та новітні технології, Dimensity 7300 — кращий вибір. Якщо ж пріоритет — максимальна продуктивність в іграх, Dimensity 1000 Plus може бути кращим.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Dimensity 7300 набирає вищий загальний бал в AnTuTu (673802 проти 582561), але Dimensity 1000 Plus лідирує в багатоядерному тесті Geekbench (3123 проти 2999).

Який техпроцес використовують ці чипи?

Dimensity 1000 Plus виконаний за техпроцесом 7 нм, а Dimensity 7300 — за новішим 4 нм, що забезпечує кращу енергоефективність і тепловіддачу.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.