Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 6080 vs MediaTek Dimensity 800U

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 6080 та Dimensity 800U — два популярні чипсети середнього рівня, які використовуються в багатьох смартфонах. Обидва побудовані на 8-ядерній архітектурі, але мають відмінності в техпроцесі, частоті та продуктивності GPU. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 6080 та Dimensity 800U демонструють подібну продуктивність CPU, але Dimensity 6080 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0) та новіший техпроцес, що забезпечує кращу автономність. У тестах GPU Dimensity 6080 також трохи випереджає (5 балів проти 6 у Dimensity 800U, але з урахуванням різниці в методології). Загалом, Dimensity 6080 є більш збалансованим вибором для повсякденного використання, тоді як Dimensity 800U може бути дешевшим варіантом.

Основні відмінності

  • Dimensity 6080 вийшов у червні 2023 року, а Dimensity 800U — у серпні 2020 року, тому 6080 має новішу архітектуру.
  • Dimensity 6080 має значно вищий показник енергоефективності (100 балів) порівняно з Dimensity 800U (0 балів), що свідчить про кращу оптимізацію енергоспоживання.
  • У тесті AnTuTu 10 Dimensity 6080 набирає 437214 балів, а Dimensity 800U — 433106 балів, що майже однаково.
  • Geekbench 6 показує, що Dimensity 6080 має 767 балів в одноядерному тесті та 2057 у багатоядерному, тоді як Dimensity 800U — 752 та 1836 відповідно, що дає невелику перевагу 6080.
  • 3DMark Wild Life Performance у Dimensity 6080 становить 1331 бал (7 FPS), що вказує на дещо кращу ігрову продуктивність порівняно з Dimensity 800U, хоча точні цифри для 800U відсутні.

AnTuTu 10

CPU 135338 143854
GPU 69698 91001
Memory 109252 84706
UX 122926 113545
Total score 437214 433106
MediaTek Dimensity 6080 437214 Немає даних
MediaTek Dimensity 800U Немає даних 433106

GeekBench 6

Single-Core Score 767 752
Multi-Core Score 2057 1836
Asset compression Немає даних 98.1 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 49.2 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 56.6 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 36.8 images/sec
HDR Немає даних 59.3 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 5.26 images/sec
Photo processing Немає даних 11 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.64 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1774

3DMark

Graphics test 7 FPS 9 FPS
Score 1331 1663
3DMark Wild Life Performance 1331 1663
Stability Немає даних 99%

Центральний процесор

Архітектура 2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Кеш L1 512 КБ Немає даних
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Техпроцес 6 нм 7 нм
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP2 Mali-G57 MP3
Архітектура Valhall 1st gen Valhall 1st gen
Частота GPU 950 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 2 3
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 128 192
FLOPS 243.2 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП, 2x 16 МП 1x 64 МП, 2x 20 МП
Запис відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2023 року Серпень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі MT6833, MT6833GP MT6853T
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 6080 Сайт MediaTek Dimensity 800U

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 44 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 47 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 39 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme 7 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Dimensity 6080 чи Dimensity 800U?

Dimensity 6080 має трохи вищий бал 3DMark (1331 проти невідомого для 800U) та кращу продуктивність GPU (5 балів проти 6, де вищий бал краще), тому він може забезпечити більш плавний ігровий досвід.

Чи варто вибирати Dimensity 6080 замість Dimensity 800U?

Так, якщо для вас важлива енергоефективність та новіший техпроцес. Dimensity 6080 має значно кращі показники енергоспоживання, що подовжує час автономної роботи.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Обидва чипи мають подібну продуктивність CPU: Dimensity 6080 отримав 18 балів, а Dimensity 800U — 19 балів. У Geekbench 6080 трохи випереджає в багатоядерному тесті (2057 проти 1836).

Чи підтримують ці чипси 5G?

Так, обидва чипсети мають вбудований 5G-модем, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип більш енергоефективний?

Dimensity 6080 значно енергоефективніший: його показник енергоефективності становить 100 балів, тоді як у Dimensity 800U — 0 балів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.