Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 6080 vs MediaTek Dimensity 820

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 6080 та Dimensity 820 — це два ARM-чипи, які забезпечують високу продуктивність для смартфонів середнього та вищого середнього класу. Dimensity 6080 вийшов у 2023 році, тоді як Dimensity 820 дебютував у 2020 році. Обидва чипи мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, частотою та графічними можливостями. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 820 демонструє кращу продуктивність CPU та GPU за результатами бенчмарків: вищі показники в AnTuTu (487164 проти 437214) та Geekbench (одноядерний 845 проти 767, багатоядерний 2484 проти 2057). Однак Dimensity 6080 вийшов пізніше і може мати кращу енергоефективність завдяки новішому техпроцесу. Для ігор та ресурсомістких завдань Dimensity 820 виглядає привабливіше, але для повсякденного використання обидва чипи забезпечать плавну роботу.

Основні відмінності

  • Dimensity 820 має вищий загальний бал AnTuTu (487164) порівняно з Dimensity 6080 (437214), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench Dimensity 820 набирає 845 балів в одноядерному тесті та 2484 у багатоядерному, тоді як Dimensity 6080 — 767 та 2057 відповідно.
  • Графічна продуктивність Dimensity 820 вища: GPU-бал AnTuTu 116007 проти 69698 у Dimensity 6080.
  • Dimensity 6080 має архітектуру 2x Cortex-A76 (2,4 ГГц) + 6x Cortex-A55 (2 ГГц), тоді як Dimensity 820 використовує 4x Cortex-A76 (2,6 ГГц) + 4x Cortex-A55 (2,0 ГГц), що забезпечує вищу тактову частоту.
  • Dimensity 6080 вийшов у 2023 році, що може означати новіший техпроцес та кращу енергоефективність, хоча точні дані про техпроцес відсутні.

AnTuTu 10

CPU 135338 150733
GPU 69698 116007
Memory 109252 100018
UX 122926 120406
Total score 437214 487164
MediaTek Dimensity 6080 437214 Немає даних
MediaTek Dimensity 820 Немає даних 487164

GeekBench 6

Single-Core Score 767 845
Multi-Core Score 2057 2484
Asset compression Немає даних 137.3 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 60.1 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 98.8 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 43 images/sec
HDR Немає даних 78.9 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 7.24 images/sec
Photo processing Немає даних 23.6 images/sec
Ray tracing Немає даних 3.92 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 2812

3DMark

Graphics test 7 FPS 14 FPS
Score 1331 2357
3DMark Wild Life Performance 1331 2357
Stability Немає даних 98%

Центральний процесор

Архітектура 2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2,6 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.3-A
Кеш L1 512 КБ 512 КБ
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 2 МБ 2 МБ
Техпроцес 6 нм 7 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 8 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP2 Mali-G57 MP5
Архітектура Valhall 1st gen Valhall 1st gen
Частота GPU 950 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 5
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 128 320
FLOPS 243.2 Гфлопс 416 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП, 2x 16 МП 1x 80 МП, 2x 32 МП
Запис відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2023 року Травень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі MT6833, MT6833GP MT6875
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 6080 Сайт MediaTek Dimensity 820

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 46 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 41 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 52 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi 10X Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Dimensity 6080 чи Dimensity 820?

Dimensity 820 має вищу продуктивність GPU (116007 балів в AnTuTu проти 69698), що робить його кращим вибором для ігор. Однак Dimensity 6080 може бути енергоефективнішим.

Чи варто вибирати Dimensity 820 замість Dimensity 6080?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність CPU та GPU, Dimensity 820 кращий. Але якщо важливіша енергоефективність та новіший техпроцес, Dimensity 6080 може бути доцільнішим.

Який чип має кращу автономність?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності 100, тому різниця в автономності може залежати від інших компонентів смартфона. Dimensity 6080, як новіший, може мати оптимізації, але це не підтверджено.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Так, обидва чипи MediaTek Dimensity підтримують 5G, що забезпечує швидке мобільне з'єднання.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи впораються з повсякденними завданнями, такими як соціальні мережі, відео та веб-серфінг. Dimensity 820 забезпечує вищу продуктивність, але Dimensity 6080 може бути більш енергоефективним.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.