Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 700 vs MediaTek Dimensity 7350

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 700 та Dimensity 7350 — це два ARM-чипи, орієнтовані на різні сегменти мобільних пристроїв. Dimensity 700 вийшов у 2020 році та пропонує баланс продуктивності й енергоефективності, тоді як Dimensity 7350, анонсований у 2024, має сучаснішу архітектуру та вищі результати в бенчмарках. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 7350 значно випереджає Dimensity 700 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (753533 проти 387201) та Geekbench (одноядерний 1195 проти 711, багатоядерний 2622 проти 1783). Він також має новішу архітектуру ARMv9-A та виготовляється за техпроцесом 4 нм, що забезпечує кращу енергоефективність. Однак Dimensity 700 може бути достатнім для базових завдань і має нижчу вартість. Вибір залежить від ваших потреб у продуктивності та бюджету.

Основні відмінності

  • Dimensity 7350 має вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 1195 проти 711, багатоядерний 2622 проти 1783.
  • GPU продуктивність у Dimensity 7350 значно краща: результат AnTuTu GPU 210531 проти 75727 у Dimensity 700.
  • Dimensity 7350 використовує новішу архітектуру ARMv9-A та техпроцес 4 нм, тоді як Dimensity 700 — старішу архітектуру та техпроцес 7 нм.
  • Dimensity 7350 має вищий загальний результат AnTuTu (753533) порівняно з Dimensity 700 (387201), що свідчить про перевагу в усіх аспектах.
  • Dimensity 700 має вищу оцінку енергоефективності (100) у порівнянні з Dimensity 7350 (0), що може вказувати на кращу оптимізацію енергоспоживання, хоча це потребує додаткового аналізу.

AnTuTu 10

CPU 127183 227081
GPU 75727 210531
Memory 90997 155451
UX 93294 160470
Total score 387201 753533
MediaTek Dimensity 700 387201 Немає даних
MediaTek Dimensity 7350 Немає даних 753533

GeekBench 6

Asset compression 95.7 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 47.7 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 66.2 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 33.9 images/sec Немає даних
HDR 56.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 4.22 images/sec Немає даних
Photo processing 15.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 2.64 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 711 1195
Multi-Core Score 1783 2622
Compute Score (GPU) 1246 Немає даних

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Score 1194 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1194 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 51 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 37 FPS
[Medium]
Немає даних
Fortnite 25 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 59 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 52 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 34 FPS
[Low]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco M3 Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 3 ГГц – Cortex-A715
6x 2 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 3000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9-A
Кеш L1 512 КБ Немає даних
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Техпроцес 7 нм 4 нм
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP2 Mali-G610 MP4
Архітектура Valhall 1st gen Valhall 3rd gen
Частота GPU 950 МГц 1300 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 128 512
FLOPS 243.2 Гфлопс 665.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 657

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 64 МП, 2x 16 МП 1x 200 МП
Запис відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 21
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.1 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Липень 2024 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі MT6833V/ZA Немає даних
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 700 Сайт MediaTek Dimensity 7350

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще обрати для ігор?

Dimensity 7350 має значно потужніший GPU (результат AnTuTu GPU 210531 проти 75727), тому він краще підходить для ігор з високою графікою.

Чи варто переплачувати за Dimensity 7350?

Якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими додатками, Dimensity 7350 виправдовує вищу ціну. Для базових завдань достатньо Dimensity 700.

Який чип енергоефективніший?

За даними оцінок, Dimensity 700 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може свідчити про менше енергоспоживання, але точні дані потребують додаткових тестів.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Dimensity 7350 перевершує Dimensity 700 в AnTuTu (753533 проти 387201) та Geekbench (одноядерний 1195 проти 711, багатоядерний 2622 проти 1783).

Який техпроцес використовують чипи?

Dimensity 7350 виготовляється за техпроцесом 4 нм (TSMC), а Dimensity 700 — за 7 нм, що забезпечує кращу енергоефективність та продуктивність у новішого чипа.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.