Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 7030 vs MediaTek Dimensity 8000

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 7030 та Dimensity 8000 — це два потужних ARM-чипи, призначених для смартфонів середнього та високого рівня. Dimensity 7030 вийшов у вересні 2023 року, тоді як Dimensity 8000 дебютував у березні 2022 року. Обидва чипи використовують 8 ядер, але відрізняються архітектурою, частотами та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їх продуктивність у бенчмарках, ігрові можливості та інші ключові характеристики, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 8000 випереджає Dimensity 7030 за загальною продуктивністю: його загальний бал AnTuTu становить 863025 проти 526856, а багатоядерний Geekbench — 3498 проти 2412. Dimensity 8000 також має вищу продуктивність GPU (180569 проти 78883) та кращу енергоефективність (100 балів проти 0). Однак Dimensity 7030 — новіший чип, який може бути більш енергоефективним у реальних сценаріях. Для ігор та важких завдань краще обрати Dimensity 8000, а для балансу ціни та продуктивності — Dimensity 7030.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Dimensity 8000 набирає 863025 балів в AnTuTu, що значно вище за 526856 у Dimensity 7030.
  • Продуктивність CPU: Dimensity 8000 має вищий багатоядерний показник Geekbench (3498 проти 2412) завдяки архітектурі 4x Cortex-A78 @ 2.75 ГГц + 4x Cortex-A55 @ 2 ГГц.
  • Графіка та ігри: GPU Dimensity 8000 (180569 балів AnTuTu) майже вдвічі потужніший за Dimensity 7030 (78883), що забезпечує кращу частоту кадрів у 3DMark Wild Life (28 FPS).
  • Енергоефективність: Dimensity 8000 отримує 100 балів за енергоефективність, тоді як Dimensity 7030 — 0, що вказує на краще управління живленням у старшого чипа.
  • Дата виходу: Dimensity 7030 новіший (вересень 2023), тоді як Dimensity 8000 вийшов у березні 2022 року, що може вплинути на оптимізацію в нових пристроях.

AnTuTu 10

CPU 170700 247064
GPU 78883 180569
Memory 124940 205339
UX 152333 230053
Total score 526856 863025
MediaTek Dimensity 7030 526856 Немає даних
MediaTek Dimensity 8000 Немає даних 863025

GeekBench 6

Asset compression 119.7 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 57.5 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 88 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 45.9 images/sec Немає даних
HDR 74.8 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 7.3 images/sec Немає даних
Photo processing 21.9 images/sec Немає даних
Ray tracing 3.23 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1024 1112
Multi-Core Score 2412 3498
Compute Score (GPU) 1973 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2,5 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2,75 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2500 МГц 2750 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 5 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G610 MP3 Mali-G610 MP6
Архітектура Valhall 3rd gen Valhall 3rd gen
Частота GPU 1000 МГц 860 МГц
Обчислювальних блоків 3 6
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 384 768
FLOPS 768 Гфлопс 1309 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU 550 MediaTek APU 580

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 3.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2960 x 1440
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108МП, 2x 20МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 21
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних MediaTek UltraSave 2.0

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2023 року Березень 2022 року
Клас Середній клас Флагман
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 7030 Сайт MediaTek Dimensity 8000
Номер моделі Немає даних MT6895

3DMark

Graphics test Немає даних 28 FPS
Score Немає даних 4798
3DMark Wild Life Performance Немає даних 4798

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Dimensity 7030 чи Dimensity 8000?

Dimensity 8000 значно потужніший в іграх завдяки вищій продуктивності GPU (180569 проти 78883 балів AnTuTu) та кращим результатам у 3DMark (28 FPS).

Чи варто вибирати Dimensity 7030 замість Dimensity 8000?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, обирайте Dimensity 8000. Dimensity 7030 може бути варіантом для бюджетних пристроїв, де важливіша енергоефективність.

Який чип енергоефективніший?

За даними, Dimensity 8000 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що свідчить про краще управління живленням, хоча Dimensity 7030 новіший і може бути оптимізований.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Хоча в характеристиках не вказано, обидва чипи MediaTek Dimensity зазвичай підтримують 5G, але для точної інформації зверніться до специфікацій виробника.

Який чип кращий для повсякденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Dimensity 8000 забезпечує більш плавну роботу завдяки вищій продуктивності CPU та GPU.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.