Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 7050 vs MediaTek Dimensity 820

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 7050 та Dimensity 820 — це два ARM-чипи, орієнтовані на середній ціновий сегмент. Dimensity 7050 вийшов у 2023 році, тоді як Dimensity 820 дебютував у 2020 році. Обидва чипи пропонують високу енергоефективність, але мають відмінності в архітектурі CPU, GPU та результатах тестів. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, бенчмарки та продуктивність у реальних завданнях.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 7050 демонструє вищу загальну продуктивність за результатами AnTuTu 10 (581 421 бал проти 487 164) та Geekbench 6 (одноядерний — 956 проти 845). Однак Dimensity 820 має кращий багатоядерний результат (2484 проти 2343) та вищу швидкість стиснення даних. Обидва чипи однаково енергоефективні, але Dimensity 7050 виграє за рахунок новішого техпроцесу та кращої продуктивності в іграх. Для більшості сценаріїв Dimensity 7050 є кращим вибором.

Основні відмінності

  • Dimensity 7050 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (581 421) порівняно з Dimensity 820 (487 164).
  • Одноядерна продуктивність Geekbench 6 у Dimensity 7050 вища (956 проти 845), але багатоядерна вища у Dimensity 820 (2484 проти 2343).
  • Dimensity 7050 вийшов у 2023 році, у той час як Dimensity 820 — у 2020, що свідчить про новішу архітектуру.
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Dimensity 7050 отримав вищий бал за продуктивність в іграх (12 проти 9).
  • Dimensity 820 має вищу швидкість стиснення даних (137.3 MB/sec) та кращу продуктивність PDF-рендерингу (98.8 Mpixels/sec) порівняно з Dimensity 7050.

AnTuTu 10

CPU 167205 150733
GPU 116540 116007
Memory 150390 100018
UX 147286 120406
Total score 581421 487164
MediaTek Dimensity 7050 581421 Немає даних
MediaTek Dimensity 820 Немає даних 487164

GeekBench 6

Asset compression 122.4 MB/sec 137.3 MB/sec
HTML 5 Browser 60.8 pages/sec 60.1 pages/sec
PDF Renderer 90.6 Mpixels/sec 98.8 Mpixels/sec
Image detection 45.7 images/sec 43 images/sec
HDR 70.8 Mpixels/sec 78.9 Mpixels/sec
Background blur 6.5 images/sec 7.24 images/sec
Photo processing 21.5 images/sec 23.6 images/sec
Ray tracing 3.32 Mpixels/sec 3.92 Mpixels/sec
Single-Core Score 956 845
Multi-Core Score 2343 2484
Compute Score (GPU) 2423 2812

3DMark

Graphics test 13 FPS 14 FPS
Score 2294 2357
3DMark Wild Life Performance 2294 2357
Stability Немає даних 98%

Центральний процесор

Архітектура 2x 2,6 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2,6 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2600 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.3-A
Техпроцес 6 нм 7 нм
TDP (Sustained) 4 Вт 8 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Mali-G68 MP4 Mali-G57 MP5
Архітектура Valhall 2nd gen Valhall 1st gen
Частота GPU 800 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 4 5
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 256 320
FLOPS 686 Гфлопс 416 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU 550 MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 80 МП, 2x 32 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2023 року Травень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі MT6877, MT6877V/TTZA MT6875
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 7050 Сайт MediaTek Dimensity 820

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 46 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 41 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 52 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi 10X Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Dimensity 7050 чи Dimensity 820?

Dimensity 7050 має вищий бал продуктивності в іграх (12 проти 9) та кращий GPU-результат AnTuTu (116 540 проти 116 007), тому він краще підходить для ігор.

Чи варто оновлюватися з Dimensity 820 до Dimensity 7050?

Так, якщо вам потрібна вища одноядерна продуктивність та краща графіка. Dimensity 7050 пропонує помітний приріст у бенчмарках та новішу архітектуру.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Який чип має кращий AI-блок?

Хоча точних даних про AI-блок немає, Dimensity 7050 як новіший чип, ймовірно, має покращений AI-процесор, що підтверджується вищими результатами в UX-тестах AnTuTu (147 286 проти 120 406).

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи є 5G-сумісними, оскільки належать до серії Dimensity, яка включає інтегровані 5G-модеми.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.