Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 720 vs MediaTek Helio G36

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння MediaTek Dimensity 720 та MediaTek Helio G36 допоможе визначити, який ARM-чип краще відповідає вашим потребам. Dimensity 720 дебютував у 2020 році, тоді як Helio G36 — більш свіжа модель 2023 року. Обидва чипи належать до середнього сегменту, але мають різну архітектуру та призначення. Ми проаналізували продуктивність CPU, GPU, енергоефективність та результати популярних бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 720 випереджає Helio G36 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується значно вищими результатами в AnTuTu (388 163 проти 136 643) та Geekbench (Single-Core 770 проти 229, Multi-Core 1844 проти 842). Водночас Helio G36 демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0) і має нижчий TDP (2.2 Вт). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких застосунків, обирайте Dimensity 720. Для пристроїв з акцентом на автономність — Helio G36.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Dimensity 720 має вищий показник (17 балів проти 8), що підтверджується результатами Geekbench (Single-Core 770 проти 229).
  • Графічна продуктивність: Dimensity 720 набирає 6 балів у продуктивності в іграх, тоді як Helio G36 — лише 2 бали.
  • Енергоефективність: Helio G36 отримує 100 балів, а Dimensity 720 — 0, що свідчить про значно кращу оптимізацію енергоспоживання у Helio.
  • Техпроцес: Helio G36 виготовлено за 12 нм техпроцесом, тоді як для Dimensity 720 техпроцес не вказано, але він, ймовірно, тонший (7 нм), що впливає на продуктивність.
  • Результати AnTuTu: Dimensity 720 набирає 388 163 бали, що майже втричі більше за 136 643 бали Helio G36, особливо за рахунок CPU та GPU.

AnTuTu 10

CPU 127273 51096
GPU 84697 18061
Memory 86369 38300
UX 89824 29186
Total score 388163 136643
MediaTek Dimensity 720 388163 Немає даних
MediaTek Helio G36 Немає даних 136643

GeekBench 6

Asset compression 92.9 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 43.6 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 68.6 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 36.1 images/sec Немає даних
HDR 57.1 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 5.2 images/sec Немає даних
Photo processing 17.2 images/sec Немає даних
Ray tracing 2.6 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 770 229
Multi-Core Score 1844 842
Compute Score (GPU) 1871 Немає даних

3DMark

Stability 97% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Score 1228 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1228 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 41 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 43 FPS
[High]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 49 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 52 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 30 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 30 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Realme V3
720 x 1600
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2.2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.8 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 7 нм 12 нм
TDP (Sustained) Немає даних 2.2 Вт
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP3 PowerVR GE8320
Архітектура Valhall 1st gen PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 850 МГц 680 МГц
Обчислювальних блоків 3 4
Шейдерних блоків 64 8
Всього шейдерів 192 32
FLOPS 326.4 Гфлопс 43.5 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1600 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 13.9 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2400 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 64 МП, 2x 20 МП 1x 50 МП, 2x 13 МП
Запис відео 4K при 30FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2770 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1250 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2020 року Лютий 2023 року
Клас Середній клас Бюджетний
Номер моделі MT6853V Немає даних
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 720 Сайт MediaTek Helio G36

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

MediaTek Dimensity 720 значно потужніший у графічних завданнях: його GPU набирає 84 697 балів в AnTuTu проти 18 061 у Helio G36. Тому для ігор краще обирати Dimensity 720.

Який чип енергоефективніший?

MediaTek Helio G36 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0) та нижчий TDP (2.2 Вт), що робить його кращим вибором для пристроїв з тривалим часом автономної роботи.

Чи варто купувати смартфон з Dimensity 720 у 2024 році?

Так, Dimensity 720 досі забезпечує достатню продуктивність для більшості завдань, включаючи ігри та багатозадачність, хоча й поступається новішим чипам.

Чи підтримують ці чипи 5G?

MediaTek Dimensity 720 має вбудований 5G-модем, тоді як Helio G36 підтримує лише 4G LTE. Це важлива відмінність для користувачів, яким потрібна швидка мобільна мережа.

Який чип краще за співвідношенням ціна/якість?

Dimensity 720 пропонує вищу продуктивність, але Helio G36 може бути дешевшим та енергоефективнішим. Вибір залежить від ваших пріоритетів: продуктивність чи автономність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.