Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Dimensity 8000 vs MediaTek Dimensity 810

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Dimensity 8000 та Dimensity 810 – два популярних ARM-чипи, що використовуються в смартфонах середнього та вищого середнього класу. Dimensity 8000, випущений у березні 2022 року, пропонує вищу продуктивність CPU та GPU, тоді як Dimensity 810 (серпень 2021) орієнтований на енергоефективність. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 8000 значно перевершує Dimensity 810 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (863K проти 422K) та Geekbench (одноядерний 1112 проти 780, багатоядерний 3498 проти 1940). Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Dimensity 8000 забезпечує кращу ігрову продуктивність (25 балів проти 5). Якщо вам потрібна максимальна швидкодія, обирайте Dimensity 8000; для базових завдань і тривалої автономності підійде Dimensity 810.

Основні відмінності

  • Dimensity 8000 має вищу тактову частоту (2,75 ГГц) та архітектуру Cortex-A78/A55, тоді як Dimensity 810 – 2,4 ГГц з Cortex-A76/A55.
  • Загальний бал AnTuTu у Dimensity 8000 майже вдвічі вищий (863 025 проти 421 890), що свідчить про значну перевагу в усіх підсистемах.
  • Продуктивність GPU: Dimensity 8000 набирає 180 569 балів у графічному тесті AnTuTu, тоді як Dimensity 810 – лише 65 720.
  • У Geekbench 5 Dimensity 8000 отримує 1112/3498 балів (одно-/багатоядерний), а Dimensity 810 – 780/1940, що вказує на кращу обробку складних завдань.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Dimensity 8000 витрачає більше енергії при високих навантаженнях.

AnTuTu 10

CPU 247064 145931
GPU 180569 65720
Memory 205339 99558
UX 230053 110681
Total score 863025 421890
MediaTek Dimensity 8000 863025 Немає даних
MediaTek Dimensity 810 Немає даних 421890

GeekBench 6

Single-Core Score 1112 780
Multi-Core Score 3498 1940
Asset compression Немає даних 97.7 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 50.3 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 63 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 37.6 images/sec
HDR Немає даних 57.2 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 5.4 images/sec
Photo processing Немає даних 17.5 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.85 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1381

3DMark

Graphics test 28 FPS 8 FPS
Score 4798 1337
3DMark Wild Life Performance 4798 1337

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,75 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2750 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Кеш L3 4 МБ 2 МБ
Техпроцес 5 нм 6 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ

Графічний прискорювач

GPU Mali-G610 MP6 Mali-G57 MP2
Архітектура Valhall 3rd gen Valhall 1st gen
Частота GPU 860 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 768 128
FLOPS 1309 Гфлопс 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU 580 MediaTek APU 3.0

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2960 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 60FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем MediaTek UltraSave 2.0 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 21 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4700 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2022 року Серпень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі MT6895 MT6833V
Офіційний сайт Сайт MediaTek Dimensity 8000 Сайт MediaTek Dimensity 810

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 77 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 42 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 74 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 37 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M4 Pro 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

MediaTek Dimensity 8000 забезпечує значно вищу продуктивність GPU (25 балів проти 5) та кращі результати в 3DMark (4798 балів, 28 FPS), тому він кращий для ігор.

Чи варто переплачувати за Dimensity 8000?

Так, якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими додатками. Для базових завдань Dimensity 810 буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Dimensity 810 споживає менше енергії при низьких навантаженнях завдяки нижчій тактовій частоті.

Який чип має кращий AI-блок?

На основі наявних даних точне порівняння AI-блоку неможливе, але Dimensity 8000, як новіший чип, імовірно, має вдосконалений AI-процесор.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудований 5G-модем, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.