Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Helio G70 vs MediaTek Helio G90T

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Helio G70 та Helio G90T — це два популярних ARM-чипи, орієнтовані на смартфони середнього та вищого середнього рівня. Обидва належать до ігрової серії Helio G, але мають відмінності в продуктивності CPU, GPU та загальній енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. MediaTek Helio G90T демонструє вищу продуктивність CPU та GPU порівняно з Helio G70, що підтверджується бенчмарками: загальний бал AnTuTu 10 у G90T становить 375080 проти 246700 у G70. Однак Helio G70 має кращу енергоефективність (100 балів), що може забезпечити довший час автономної роботи. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте Helio G90T. Для повсякденних завдань та економії заряду Helio G70 буде достатньо.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Helio G90T має вищий бал Single-Core (649 проти 417) та Multi-Core (1835 проти 1345) у Geekbench 6.
  • Графіка: Helio G90T набирає 78494 балів GPU в AnTuTu 10, тоді як Helio G70 — 41559, що свідчить про значно кращу ігрову продуктивність.
  • Загальна продуктивність: Helio G90T отримує 375080 балів в AnTuTu 10 проти 246700 у Helio G70, що на 52% вище.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однаковий бал 100, але Helio G70 може бути економнішим завдяки нижчій продуктивності.
  • Обробка зображень: Helio G90T швидше обробляє зображення (35.2 images/sec) порівняно з Helio G70 (24.8 images/sec).

AnTuTu 10

CPU 78346 123784
GPU 41559 78494
Memory 55019 77280
UX 71776 95522
Total score 246700 375080
MediaTek Helio G70 246700 Немає даних
MediaTek Helio G90T Немає даних 375080

GeekBench 6

Asset compression 69.5 MB/sec 94.1 MB/sec
HTML 5 Browser 38.9 pages/sec 49 pages/sec
PDF Renderer 48.8 Mpixels/sec 64.2 Mpixels/sec
Image detection 24.8 images/sec 35.2 images/sec
HDR 44.3 Mpixels/sec 56.1 Mpixels/sec
Background blur 3.2 images/sec 5.04 images/sec
Photo processing 12.3 images/sec 19.6 images/sec
Ray tracing 2.1 Mpixels/sec 2.75 Mpixels/sec
Single-Core Score 417 649
Multi-Core Score 1345 1835
Compute Score (GPU) 949 1894

3DMark

Stability 99% 98%
Graphics test 4 FPS 7 FPS
Score 718 1302
3DMark Wild Life Performance 718 1302

Ігри

PUBG Mobile 31 FPS
[High]
52 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile 30 FPS
[Low]
41 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends 52 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 52 FPS
[Ultra]
46 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 53 FPS
[High]
55 FPS
[High]
Смартфон Realme C3
720 x 1600
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
1080 x 2340
Fortnite Немає даних 29 FPS
[Low]
Genshin Impact Немає даних 27 FPS
[Medium]

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1,7 ГГц – Cortex-A55
2x 2.05 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2050 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Кеш L2 320 КБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 12 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP2 Mali-G76 MP4
Архітектура Bifrost 2nd gen Bifrost 3rd gen
Частота GPU 820 МГц 800 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 24 36
Всього шейдерів 48 144
FLOPS 78.7 Гфлопс 230.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 2.0
Продуктивність NPU Немає даних 1 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 32 Біти
Пропускна здатність До 13.41 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 8 ГБ До 10 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 64 МП
Запис відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 100 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року Липень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі MT6769V/CB MT6785V/CC
Офіційний сайт Сайт MediaTek Helio G70 Сайт MediaTek Helio G90T

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Helio G70 чи Helio G90T?

Helio G90T значно потужніший в іграх завдяки вищій продуктивності GPU (78494 балів проти 41559). Він забезпечує більш плавний геймплей у важких іграх.

Чи варто переплачувати за Helio G90T порівняно з Helio G70?

Якщо ви активно граєте або використовуєте ресурсомісткі додатки, так. Helio G90T пропонує на 52% вищу загальну продуктивність, що виправдовує різницю в ціні.

Який чип має кращу енергоефективність?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Helio G70, будучи менш потужним, може споживати менше енергії в повсякденних завданнях.

Який чип новіший: Helio G70 чи Helio G90T?

Helio G70 вийшов у січні 2020 року, а Helio G90T — у липні 2019 року, тому Helio G70 трохи новіший.

Чи підтримують ці чипи швидку зарядку та високі частоти оновлення екрану?

Обидва чипи підтримують технології MediaTek, але конкретні функції залежать від виробника смартфона. Helio G90T часто використовується в пристроях з 90 Гц екранами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.