Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Helio G70 vs MediaTek MT6739

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи від MediaTek: Helio G70, орієнтований на ігрові смартфони, та MT6739, бюджетний процесор для базових пристроїв. Helio G70 вийшов у 2020 році, тоді як MT6739 — у 2017. Розглянемо ключові відмінності в продуктивності, техпроцесі та енергоефективності, щоб визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. MediaTek Helio G70 значно перевершує MT6739 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в бенчмарках (AnTuTu 10: 246700 vs 59165). Helio G70 також має кращу енергоефективність (100 балів проти 0) та підтримку сучасних ігор. Однак MT6739 може бути достатнім для базових завдань і пропонує нижчу вартість. Якщо вам потрібна ігрова продуктивність або робота з вимогливими додатками, обирайте Helio G70.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Helio G70 має вищий бал (11 проти 5) та кращі результати в Geekbench 6 (Single-Core 417 vs 456, але Multi-Core 1345 vs 1499 — Helio G70 програє за багатоядерною продуктивністю, хоча загальна оцінка вища).
  • Продуктивність GPU: Helio G70 отримав 2 бали в іграх, тоді як MT6739 — 0, що свідчить про кращу графічну продуктивність.
  • Енергоефективність: Helio G70 має ідеальний показник 100 балів, тоді як MT6739 — 0, що вказує на значно кращу енергоефективність.
  • Техпроцес: MT6739 виконано за техпроцесом 28 нм, тоді як Helio G70 — за більш сучасним 12 нм, що забезпечує кращу енергоефективність.
  • Бенчмарки: Helio G70 набирає 246700 балів в AnTuTu 10 проти 59165 у MT6739, що свідчить про значно вищу загальну продуктивність.

AnTuTu 10

CPU 78346 27349
GPU 41559 9021
Memory 55019 5470
UX 71776 17325
Total score 246700 59165
MediaTek Helio G70 246700 Немає даних
MediaTek MT6739 Немає даних 59165

GeekBench 6

Asset compression 69.5 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 38.9 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 48.8 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 24.8 images/sec Немає даних
HDR 44.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 3.2 images/sec Немає даних
Photo processing 12.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 2.1 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 417 456
Multi-Core Score 1345 1499
Compute Score (GPU) 949 Немає даних

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 4 FPS Немає даних
Score 718 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 718 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 31 FPS
[High]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 30 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 52 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 52 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 53 FPS
[High]
Немає даних
Смартфон Realme C3
720 x 1600
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1,7 ГГц – Cortex-A55
4x 1.5 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 4
Частота 2000 МГц 1500 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Кеш L2 320 КБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 28 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд 1 млрд
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP2 PowerVR GE8100
Архітектура Bifrost 2nd gen PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 820 МГц 570 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 24 8
Всього шейдерів 48 8
FLOPS 78.7 Гфлопс 9.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 1800 МГц 667 МГц
Шина 2x 16 Біт 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 13.41 Гбіт/сек До 6.4 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 3 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 1440 x 720
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 13 МП, 2x 8 МП
Запис відео 2K при 30FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 100 Мбіт/с До 50 Мбіт/с
Wi-Fi 5 4
Bluetooth 5.0 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Модем Немає даних MT6177M

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року вересень 2017 року
Клас Середній клас Бюджетний
Номер моделі MT6769V/CB MT6739
Офіційний сайт Сайт MediaTek Helio G70 Сайт MediaTek MT6739

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

MediaTek Helio G70 значно кращий завдяки вищій продуктивності GPU та підтримці ігрових технологій. MT6739 не підходить для сучасних ігор.

Який чип енергоефективніший?

Helio G70 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0) завдяки сучаснішому техпроцесу 12 нм, що забезпечує довший час автономної роботи.

Чи варто купувати пристрій з MT6739 у 2024 році?

MT6739 підходить лише для базових завдань, таких як дзвінки та месенджери. Для більшості сучасних додатків його продуктивності недостатньо.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Helio G70 значно випереджає MT6739: AnTuTu 10 — 246700 vs 59165, Geekbench 6 Multi-Core — 1345 vs 1499 (хоча MT6739 трохи вищий).

Який чип вийшов пізніше?

MediaTek Helio G70 вийшов у 2020 році, а MT6739 — у 2017. Helio G70 є більш сучасним рішенням.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.