Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Helio G85 vs MediaTek Helio P22

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Helio G85 і Helio P22 — два популярних ARM-чипи для бюджетних смартфонів. Helio G85 вийшов у 2020 році, тоді як Helio P22 — у 2018. Обидва мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, техпроцесом та продуктивністю. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, результати тестів та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. MediaTek Helio G85 значно перевершує Helio P22 за продуктивністю CPU та GPU. Загальний бал AnTuTu у Helio G85 становить 265 219 проти 122 540 у Helio P22, що майже вдвічі більше. Особливо помітна різниця у графічній підсистемі: GPU-тест Helio G85 набирає 39 924 бали, тоді як у Helio P22 — лише 17 023. Обидва чипи демонструють однаково високу енергоефективність (100 балів), але Helio G85 забезпечує кращу продуктивність в іграх та багатозадачності. Якщо ви обираєте смартфон для ігор або вимогливих додатків, Helio G85 — кращий вибір.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Helio G85 набирає 265 219 балів в AnTuTu, що більш ніж удвічі перевищує показник Helio P22 (122 540 балів).
  • Продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench у Helio G85 — 413 балів, у Helio P22 — 233 бали; багатоядерний — 1332 проти 723 балів відповідно.
  • Графічна підсистема: GPU-тест AnTuTu у Helio G85 — 39 924 бали, у Helio P22 — 17 023 бали, що свідчить про значно кращу ігрову продуктивність.
  • Техпроцес: Helio P22 виконано за техпроцесом 12 нм, тоді як для Helio G85 техпроцес не вказано, але він, ймовірно, новіший.
  • Дата виходу: Helio G85 вийшов у квітні 2020 року, Helio P22 — у травні 2018 року, що пояснює технологічну перевагу G85.

AnTuTu 10

CPU 85473 44173
GPU 39924 17023
Memory 64027 34415
UX 75795 26929
Total score 265219 122540
MediaTek Helio G85 265219 Немає даних
MediaTek Helio P22 Немає даних 122540

GeekBench 6

Asset compression 75.3 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 38.2 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 44.5 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 23.5 images/sec Немає даних
HDR 43.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 3.05 images/sec Немає даних
Photo processing 12.2 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.75 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 413 233
Multi-Core Score 1332 723
Compute Score (GPU) 1138 Немає даних

3DMark

Graphics test 4 FPS Немає даних
Score 743 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 743 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 45 FPS
[High]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 40 FPS
[Medium]
Немає даних
Fortnite 21 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 49 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 51 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 46 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Redmi Note 9
1080 x 2340
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.5 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 12 нм 12 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP2 PowerVR GE8320
Архітектура Bifrost 2nd gen PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 1000 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 24 8
Всього шейдерів 48 32
FLOPS 96 Гфлопс 41 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так CorePilot

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 1600 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 13.41 Гбіт/сек До 11.92 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 6 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 1600 x 720
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 21 МП, 2x 13 МП
Запис відео 2K при 30FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 100 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Квітень 2020 року Травень 2018 року
Клас Бюджетний Бюджетний
Номер моделі MT6769Z MT6762R
Офіційний сайт Сайт MediaTek Helio G85 Сайт MediaTek Helio P22

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Helio G85 чи Helio P22?

Helio G85 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU. Його графічний тест AnTuTu майже вдвічі вищий (39 924 проти 17 023), що забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх.

Чи варто переплачувати за смартфон з Helio G85?

Так, якщо вам потрібна краща продуктивність для ігор, багатозадачності та швидшої роботи додатків. Helio G85 має вдвічі вищий загальний бал AnTuTu, що помітно в повсякденному використанні.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому різниця в автономності залежатиме більше від ємності батареї та оптимізації смартфона, ніж від самого чипа.

Чи підтримують ці чипи штучний інтелект?

Дані про AI-блок відсутні, але обидва чипи належать до бюджетного сегменту, тому їхні можливості ШІ обмежені. Helio G85, як новіший, може мати базову підтримку AI.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва впораються з дзвінками, месенджерами та соцмережами, але Helio G85 забезпечує плавнішу роботу в багатозадачності та швидше завантаження додатків завдяки вищим показникам CPU та UX.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.