Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

MediaTek Helio G96 vs MediaTek MT6739

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

MediaTek Helio G96 та MediaTek MT6739 — це два ARM-чипи, що належать до різних поколінь. Helio G96 вийшов у 2021 році та орієнтований на ігрові смартфони середнього рівня, тоді як MT6739 з'явився у 2017 і використовувався в бюджетних пристроях. Порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність та результати бенчмарків.

Короткий висновок. MediaTek Helio G96 значно перевершує MT6739 за всіма показниками. Його загальний бал в AnTuTu (384981) майже в 6,5 разів вищий, ніж у MT6739 (59165). Helio G96 має кращу продуктивність CPU (124544 проти 27349) та GPU (75886 проти 9021), що забезпечує плавну роботу в іграх. Крім того, Helio G96 виграє в енергоефективності (100 балів проти 0) завдяки сучаснішому техпроцесу. MT6739 підходить лише для базових завдань.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Helio G96 набирає 384981 балів в AnTuTu, тоді як MT6739 — лише 59165, що свідчить про значну перевагу Helio G96.
  • Продуктивність CPU: Helio G96 має 124544 бали проти 27349 у MT6739, що робить його значно швидшим у багатозадачності.
  • Продуктивність GPU: Helio G96 набирає 75886 балів у графічному тесті, тоді як MT6739 — лише 9021, що критично для ігор.
  • Техпроцес: Helio G96 виготовлено за новішим техпроцесом (12 нм), тоді як MT6739 — за 28 нм, що впливає на енергоефективність.
  • Енергоефективність: Helio G96 отримує 100 балів за енергоефективність, а MT6739 — 0, що означає кращу автономність пристроїв на Helio G96.

AnTuTu 10

CPU 124544 27349
GPU 75886 9021
Memory 89263 5470
UX 95288 17325
Total score 384981 59165
MediaTek Helio G96 384981 Немає даних
MediaTek MT6739 Немає даних 59165

GeekBench 6

Asset compression 89.3 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 47.7 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 69.6 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 35.2 images/sec Немає даних
HDR 56.8 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 5.29 images/sec Немає даних
Photo processing 19.1 images/sec Немає даних
Ray tracing 2.76 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 645 456
Multi-Core Score 1855 1499
Compute Score (GPU) 1231 Немає даних

3DMark

Graphics test 6 FPS Немає даних
Score 1154 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1154 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 72 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 42 FPS
[Medium]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 58 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 66 FPS
[Medium]
Немає даних
Genshin Impact 23 FPS
[Low]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 51 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.05 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 1.5 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 4
Частота 2050 МГц 1500 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 12 нм 28 нм
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 1 млрд

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP2 PowerVR GE8100
Архітектура Valhall 1st gen PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 950 МГц 570 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 64 8
Всього шейдерів 128 8
FLOPS 243 Гфлопс 9.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2

Штучний інтелект

Нейронний процесор MediaTek APU Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 2133 МГц 667 МГц
Шина 2x 16 Біт 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 17,1 Гбіт/сек До 6.4 Гбіт/сек
Об'єм До 10 ГБ До 3 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.2 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 1440 x 720
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП, 2x 16 МП 1x 13 МП, 2x 8 МП
Запис відео 2K при 30FPS, 1K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 2K при 30FPS, 1080p при 60FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 13 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 650 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 50 Мбіт/с
Wi-Fi 5 4
Bluetooth 5.2 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Модем Немає даних MT6177M

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2021 року вересень 2017 року
Клас Середній клас Бюджетний
Номер моделі MT6781 MT6739
Офіційний сайт Сайт MediaTek Helio G96 Сайт MediaTek MT6739

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

MediaTek Helio G96 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (75886 балів у AnTuTu проти 9021) та вищій продуктивності CPU.

Який чип більш енергоефективний?

Helio G96 набагато енергоефективніший (100 балів проти 0), що забезпечує довший час роботи від акумулятора.

Чи варто купувати смартфон на MT6739 у 2024 році?

MT6739 застарів і підходить лише для базових функцій. Для комфортного використання краще обрати пристрій на Helio G96.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Helio G96 значно випереджає MT6739: AnTuTu 384981 проти 59165, Geekbench Single-Core 645 проти 456, Multi-Core 1855 проти 1499.

Чи підтримує MT6739 сучасні ігри?

MT6739 має слабкий GPU (9021 бал) і не здатен запускати вимогливі ігри на комфортних налаштуваннях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.