Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 vs MediaTek Dimensity 1100

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1, випущений у жовтні 2022 року, та MediaTek Dimensity 1100, який дебютував у січні 2021-го. Обидва процесори призначені для смартфонів, але належать до різних сегментів. Snapdragon 4 Gen 1 орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Dimensity 1100 — це рішення середнього та вищого рівня. Ми порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 1100 значно випереджає Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (744532 проти 414048) та Geekbench (одноядерний 1104 проти 837, багатоядерний 3321 проти 1875). Dimensity 1100 також демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0) та вищу продуктивність в іграх. Однак Snapdragon 4 Gen 1 має новіший техпроцес (6 нм проти 6 нм, але з різницею в архітектурі) та вищу стабільність (99% проти невідомої). Загалом, Dimensity 1100 є більш потужним вибором для ігор та ресурсомістких завдань, тоді як Snapdragon 4 Gen 1 підійде для бюджетних пристроїв з акцентом на стабільність.

Основні відмінності

  • MediaTek Dimensity 1100 має вищий загальний бал в AnTuTu (744532) порівняно з Snapdragon 4 Gen 1 (414048), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Dimensity 1100 показує значно вищі результати в Geekbench: одноядерний тест 1104 проти 837, багатоядерний 3321 проти 1875.
  • Продуктивність GPU: Dimensity 1100 набирає 204984 бали в AnTuTu GPU, тоді як Snapdragon 4 Gen 1 — лише 73067, що вказує на кращу ігрову продуктивність першого.
  • Енергоефективність: Dimensity 1100 отримує 100 балів, а Snapdragon 4 Gen 1 — 0, що робить Dimensity більш енергоефективним.
  • Стабільність: Snapdragon 4 Gen 1 має стабільність 99%, тоді як для Dimensity 1100 цей показник не вказано, що може свідчити про кращу стабільність Snapdragon.

AnTuTu 10

CPU 143613 214806
GPU 73067 204984
Memory 88735 131965
UX 108633 192777
Total score 414048 744532
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 414048 Немає даних
MediaTek Dimensity 1100 Немає даних 744532

GeekBench 6

Single-Core Score 837 1104
Multi-Core Score 1875 3321
Asset compression Немає даних 156.7 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 94.6 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 132.2 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 70.6 images/sec
HDR Немає даних 108.9 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 9.93 images/sec
Photo processing Немає даних 34.5 images/sec
Ray tracing Немає даних 4.27 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 4704

3DMark

Stability 99% 98%
Graphics test 6 FPS 25 FPS
Score 1039 4299
3DMark Wild Life Performance 1039 4299

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
4x 2,6 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 6 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 32 КБ
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 8 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 4 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Mali-G77 MP9
Архітектура Adreno 600 Valhall 1st gen
Частота GPU 825 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 2 9
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 256 576
FLOPS 422.4 Гфлопс 979.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 4.5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 34.1 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 108МП, 2x 32МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Helio M70
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 21
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 900 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Січень 2021 року
Клас Бюджетний Флагман
Номер моделі SM4375 MT6891Z/CZA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Сайт MediaTek Dimensity 1100

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 58 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[High]
Shadowgun Legends Немає даних 68 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme Q3 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

MediaTek Dimensity 1100 значно потужніший у графічних завданнях: його GPU набирає 204984 бали в AnTuTu проти 73067 у Snapdragon 4 Gen 1, що забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх.

Який чип енергоефективніший?

Dimensity 1100 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що означає менше енергоспоживання при навантаженні. Snapdragon 4 Gen 1, хоч і новіший, поступається в цьому аспекті.

Чи варто вибирати Snapdragon 4 Gen 1 замість Dimensity 1100?

Snapdragon 4 Gen 1 підійде для бюджетних пристроїв, де важлива стабільність (99%) і базова продуктивність. Якщо потрібна висока продуктивність для ігор та багатозадачності, краще обрати Dimensity 1100.

Який чип має кращий AI-блок?

Хоча точних даних про AI-продуктивність немає, Dimensity 1100 має вищий бал UX в AnTuTu (192777 проти 108633), що може свідчити про кращу оптимізацію AI-завдань.

Який чип новіший?

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 випущений у жовтні 2022 року, а MediaTek Dimensity 1100 — у січні 2021-го. Snapdragon новіший, але Dimensity 1100 все одно перевершує його за продуктивністю.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.