Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 та Snapdragon 4 Gen 2 — це ARM-чипи для бюджетних смартфонів, представлені у 2022 та 2023 роках відповідно. Обидва мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, частотами та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще підходить для ваших потреб.

Короткий висновок. Snapdragon 4 Gen 2 випереджає попередника за загальною продуктивністю (427327 проти 414048 в AnTuTu 10) та має кращу енергоефективність (100 балів проти 0). Однак Snapdragon 4 Gen 1 демонструє вищу продуктивність GPU (73067 проти 49406) та стабільність 99% у 3DMark. Якщо для вас важливі ігри та графіка, обирайте Gen 1; для повсякденних завдань і автономності — Gen 2.

Основні відмінності

  • Snapdragon 4 Gen 2 має вищий загальний бал в AnTuTu 10 (427327) порівняно з Gen 1 (414048).
  • Продуктивність GPU у Gen 1 вища (73067 проти 49406), що може забезпечити кращу графіку в іграх.
  • Енергоефективність Gen 2 значно краща (100 балів проти 0), що сприяє довшій автономності.
  • Snapdragon 4 Gen 2 має вищі результати в Geekbench 6: Single-Core 918 проти 837, Multi-Core 2121 проти 1875.
  • Snapdragon 4 Gen 1 демонструє стабільність 99% у 3DMark Wild Life, тоді як для Gen 2 цей показник не вказано.

AnTuTu 10

CPU 143613 152809
GPU 73067 49406
Memory 88735 115399
UX 108633 109713
Total score 414048 427327
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 414048 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 Немає даних 427327

GeekBench 6

Single-Core Score 837 918
Multi-Core Score 1875 2121
Asset compression Немає даних 104.3 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 56.4 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 76.6 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 43.1 images/sec
HDR Немає даних 68.7 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 6.25 images/sec
Photo processing Немає даних 18.5 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.89 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 403

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 6 FPS Немає даних
Score 1039 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1039 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 4 нм
Виробництво TSMC Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 4 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Adreno 613
Архітектура Adreno 600 Adreno 600
Частота GPU 825 МГц 955 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 96
Всього шейдерів 256 192
FLOPS 422.4 Гфлопс 244.5 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2 UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Snapdragon X61
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 900 Мбіт/с До 900 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Червень 2023 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SM4375 SM4450
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 4 Gen 1 чи Gen 2?

Snapdragon 4 Gen 1 має вищу продуктивність GPU (73067 проти 49406), тому він краще підходить для ігор, особливо з високою графікою.

Який чип забезпечує кращу автономність?

Snapdragon 4 Gen 2 має значно вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що забезпечує довший час роботи від батареї.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 4 Gen 1 на Gen 2?

Якщо вам потрібна краща енергоефективність та продуктивність CPU, оновлення варте. Для ігор Gen 1 може бути достатньо.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Snapdragon 4 Gen 2 випереджає Gen 1 в AnTuTu 10 (427327 проти 414048) та Geekbench 6 (918/2121 проти 837/1875).

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, оскільки вони належать до серії Snapdragon 4, яка включає модем 5G.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.