Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 та Snapdragon 4s Gen 2 — це два бюджетні ARM-чипи, призначені для смартфонів початкового рівня. Перший вийшов у 2022 році, другий — у 2024. Обидва мають 8 ядер з архітектурою 2x Cortex-A78 та 6x Cortex-A55, але відрізняються техпроцесом, продуктивністю GPU та результатами тестів. Розглянемо їхні ключові відмінності.

Короткий висновок. Snapdragon 4 Gen 1 має вищий загальний бал в AnTuTu (414048 проти 383772) та значно кращу продуктивність GPU (73067 проти 45022), що робить його кращим для ігор. Snapdragon 4s Gen 2 виграє завдяки новішому техпроцесу 4 нм (проти 6 нм у 4 Gen 1), що може забезпечити кращу енергоефективність, хоча тести це не підтверджують. Загалом, 4 Gen 1 виглядає потужнішим, але 4s Gen 2 — свіжішим.

Основні відмінності

  • Snapdragon 4 Gen 1 має вищий загальний бал AnTuTu (414048) порівняно з 4s Gen 2 (383772).
  • GPU в 4 Gen 1 значно продуктивніший: 73067 балів проти 45022 у 4s Gen 2.
  • Snapdragon 4s Gen 2 виготовлено за техпроцесом 4 нм, тоді як 4 Gen 1 — 6 нм, що потенційно покращує енергоефективність.
  • Результати Geekbench 6 майже ідентичні: одноядерний тест 837 vs 840, багатоядерний 1875 vs 1910.
  • Snapdragon 4s Gen 2 підтримує новіший набір інструкцій ARMv8.2-A, але це не дає значної переваги в реальних завданнях.

AnTuTu 10

CPU 143613 140081
GPU 73067 45022
Memory 88735 89891
UX 108633 108778
Total score 414048 383772
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 414048 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Немає даних 383772

GeekBench 6

Single-Core Score 837 840
Multi-Core Score 1875 1910

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 6 FPS Немає даних
Score 1039 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1039 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 4 нм
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Немає даних
Архітектура Adreno 600 Немає даних
Частота GPU 825 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 2 Немає даних
Шейдерних блоків 128 Немає даних
Всього шейдерів 256 Немає даних
FLOPS 422.4 Гфлопс Немає даних
Версія Vulkan 1.1 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2 UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 84 МП, 2x 13 МП
Запис відео 1K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 18 Немає даних
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 1000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 900 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Липень 2024 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SM4375 SM4635
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 4 Gen 1 має значно потужніший GPU (73067 балів у AnTuTu проти 45022), що забезпечує кращу продуктивність в іграх.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 4s Gen 2 виготовлено за техпроцесом 4 нм, що теоретично дає кращу енергоефективність, але тести це не підтверджують — обидва мають нульову оцінку енергоефективності.

Чи варто вибирати Snapdragon 4s Gen 2 через новіший випуск?

Новіший випуск не завжди означає кращу продуктивність. 4s Gen 2 програє в GPU, тому для ігор краще обрати 4 Gen 1.

Який чип кращий для повсякденних завдань?

Обидва чипи мають однакову архітектуру CPU та схожі результати Geekbench, тому продуктивність у повсякденних завданнях буде майже ідентичною.

Який чип має кращі показники пам'яті?

Snapdragon 4s Gen 2 має трохи вищий бал пам'яті в AnTuTu (89891 проти 88735), але різниця незначна.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.