Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 670

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 і Snapdragon 670 — це два ARM-чипи, які належать до різних поколінь. Snapdragon 4 Gen 1 вийшов у 2022 році, а Snapdragon 670 — у 2018. Обидва мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, продуктивністю та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та особливості, щоб допомогти вам визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Snapdragon 4 Gen 1 значно випереджає Snapdragon 670 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (414048 проти 250172) та Geekbench (одноядерний 837 проти 381, багатоядерний 1875 проти 1239). Він також пропонує кращу графічну продуктивність (3DMark 1039 проти відсутності даних). Однак Snapdragon 670 має вищу оцінку енергоефективності (100 проти 0), що може бути важливим для автономності. Загалом, Snapdragon 4 Gen 1 є більш сучасним і потужним рішенням.

Основні відмінності

  • Snapdragon 4 Gen 1 має вищий загальний результат AnTuTu (414048) порівняно з Snapdragon 670 (250172), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Snapdragon 4 Gen 1 набирає 837 балів в одноядерному та 1875 у багатоядерному тестах, тоді як Snapdragon 670 — 381 та 1239 відповідно.
  • Графічна продуктивність Snapdragon 4 Gen 1 у 3DMark Wild Life становить 1039 балів (6 FPS), у той час як для Snapdragon 670 дані відсутні.
  • Snapdragon 670 має вищу оцінку енергоефективності (100) порівняно з Snapdragon 4 Gen 1 (0), що може забезпечити кращу автономність.
  • Snapdragon 4 Gen 1 використовує новішу архітектуру (2x Cortex-A78 + 6x Cortex-A55) проти старішої у Snapdragon 670 (2x Kryo 360 Gold + 6x Kryo 360 Silver).

AnTuTu 10

CPU 143613 83481
GPU 73067 37768
Memory 88735 61127
UX 108633 67796
Total score 414048 250172
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 414048 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 670 Немає даних 250172

GeekBench 6

Single-Core Score 837 381
Multi-Core Score 1875 1239
Asset compression Немає даних 69.7 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 42.1 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 46 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 12.4 images/sec
HDR Немає даних 42.1 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 3.4 images/sec
Photo processing Немає даних 7.25 images/sec
Ray tracing Немає даних 1.94 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 630

3DMark

Stability 99% 99%
Graphics test 6 FPS 3 FPS
Score 1039 665
3DMark Wild Life Performance 1039 665

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 6 нм 10 нм
Виробництво TSMC Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 9 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Adreno 615
Архітектура Adreno 600 Adreno 600
Частота GPU 825 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 422.4 Гфлопс 358,4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2560 x 1600
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 X12 LTE
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 900 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Серпень 2018 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SM4375 SDM670
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 670

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 4 Gen 1 забезпечує значно вищу графічну продуктивність (3DMark 1039 балів), що робить його кращим вибором для ігор порівняно з Snapdragon 670.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 670 має вищу оцінку енергоефективності (100), що може забезпечити довший час роботи від батареї, хоча Snapdragon 4 Gen 1 використовує сучаснішу архітектуру.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 670 на Snapdragon 4 Gen 1?

Так, якщо вам потрібна краща продуктивність CPU та GPU, Snapdragon 4 Gen 1 пропонує суттєве покращення в бенчмарках та новіші технології.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 4 Gen 1, як новіший чип, має вдосконалений AI-блок, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, хоча точних даних про продуктивність AI немає.

Який чип підійде для повсякденних завдань?

Обидва чипи впораються з повсякденними завданнями, але Snapdragon 4 Gen 1 забезпечує плавнішу роботу завдяки вищій продуктивності CPU.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.