Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 439 vs Qualcomm Snapdragon 720G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 439 та Snapdragon 720G — це мобільні платформи, які належать до різних сегментів. Snapdragon 439 вийшов у 2018 році та орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 720G, представлений у 2020 році, пропонує покращену продуктивність для ігор та багатозадачності. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в CPU, GPU, енергоефективності та результатах бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 720G значно випереджає Snapdragon 439 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується бенчмарками: загальний бал AnTuTu майже в 2.6 рази вищий (388260 проти 149557), а багатоядерний Geekbench — більш ніж удвічі (1774 проти 795). Snapdragon 720G також має кращу енергоефективність, хоча обидва чипи отримали 100 балів за цим параметром. Якщо вам потрібен пристрій для ігор або важких завдань, Snapdragon 720G — очевидний вибір. Для базових завдань і бюджетних смартфонів Snapdragon 439 все ще актуальний.

Основні відмінності

  • Snapdragon 720G має значно вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 5 — 750 балів проти 199 у Snapdragon 439, багатоядерний — 1774 проти 795.
  • Графічна продуктивність Snapdragon 720G набагато краща: GPU-оцінка AnTuTu 73795 проти 15215, що робить його придатним для сучасних ігор.
  • Загальний бал AnTuTu 10: Snapdragon 720G набирає 388260, тоді як Snapdragon 439 — лише 149557, що свідчить про більш ніж двократну перевагу.
  • Snapdragon 720G використовує новіший техпроцес (8 нм проти 12 нм у Snapdragon 439), що забезпечує кращу енергоефективність і менше нагрівання.
  • Snapdragon 720G підтримує швидший інтернет (Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1) та має вбудований AI-блок, якого немає в Snapdragon 439.

AnTuTu 10

CPU 57018 137672
GPU 15215 73795
Memory 46946 76055
UX 30378 100738
Total score 149557 388260
Qualcomm Snapdragon 439 149557 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 720G Немає даних 388260

GeekBench 6

Asset compression 55.3 MB/sec 92.6 MB/sec
HTML 5 Browser 22.4 pages/sec 45.7 pages/sec
PDF Renderer 32.7 Mpixels/sec 63.4 Mpixels/sec
Image detection 9 images/sec 35.5 images/sec
HDR 23.4 Mpixels/sec 56.7 Mpixels/sec
Background blur 1.17 images/sec 5.25 images/sec
Photo processing 6.41 images/sec 17.1 images/sec
Ray tracing 1.59 Mpixels/sec 2.54 Mpixels/sec
Single-Core Score 199 750
Multi-Core Score 795 1774
Compute Score (GPU) Немає даних 490

3DMark

Graphics test 1 FPS 6 FPS
Score 166 1050
3DMark Wild Life Performance 166 1050
Stability Немає даних 99%

Ігри

PUBG Mobile 46 FPS
[Low]
43 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile 31 FPS
[Low]
40 FPS
[Ultra]
Fortnite 21 FPS
[Low]
28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends 37 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 32 FPS
[Ultra]
51 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 29 FPS
[Ultra]
30 FPS
[High]
Genshin Impact Немає даних 34 FPS
[Medium]
Смартфон Немає даних Realme 7 Pro
1080 x 2400

Центральний процесор

Архітектура 4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.45 ГГц – Cortex-A53
2x 2.3 ГГц – Kryo 465 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 465 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2300 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 12 нм 8 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung Samsung

Графічний прискорювач

GPU Adreno 505 Adreno 618
Архітектура Adreno 500 Adreno 600
Частота GPU 450 МГц 750 МГц
Обчислювальних блоків 1 2
Шейдерних блоків 48 128
Всього шейдерів 48 256
FLOPS 43.2 Гфлопс 384 Гфлопс
Версія Vulkan 1.0 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 11 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 536 Hexagon 692
Продуктивність NPU Немає даних 5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR3 LPDDR4X
Частота пам'яті 800 МГц 1866 МГц
Шина 1x 32 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 6.4 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 5 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 1920 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 21 МП, 2x 8 МП 1x 192 МП, 2x 22 МП
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 30FPS, 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 30FPS 4K при 30FPS, 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- 384 kHz/32 bit

Зв'язок та мережі

Модем X6 X15
Підтримка 4G LTE Cat. 4 LTE Cat. 15
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 75 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2018 року Січень 2020 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SDM439 SM7125
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 439 Сайт Qualcomm Snapdragon 720G

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 439 чи 720G?

Snapdragon 720G значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (Adreno 618) і вищій продуктивності CPU. Він забезпечує плавний геймплей у більшості сучасних ігор, тоді як Snapdragon 439 підходить лише для легких ігор.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 720G?

Так, якщо ви плануєте використовувати смартфон для ігор, багатозадачності або ресурсомістких додатків. Snapdragon 720G пропонує в 2-3 рази вищу продуктивність, що виправдовує різницю в ціні.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 720G виготовлений за техпроцесом 8 нм, що забезпечує кращу енергоефективність у реальних умовах порівняно з 12 нм у Snapdragon 439.

Які результати бенчмарків у Snapdragon 439 та 720G?

Snapdragon 720G набирає 388260 балів в AnTuTu 10, тоді як Snapdragon 439 — 149557. У Geekbench 5 одноядерний результат 750 проти 199, багатоядерний 1774 проти 795.

Для яких завдань підходить Snapdragon 439?

Snapdragon 439 підходить для базових завдань: дзвінки, соціальні мережі, месенджери, легкий веб-серфінг та перегляд відео. Він не призначений для важких ігор або професійних додатків.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.