Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 460 vs MediaTek Helio G36

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 460 та MediaTek Helio G36 — це два доступні ARM-чипи, які часто використовуються в бюджетних смартфонах. Snapdragon 460 дебютував у 2020 році, тоді як Helio G36 вийшов у 2023-му. Обидва процесори мають вісім ядер, але відрізняються архітектурою, техпроцесом та графікою. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати тестів та продуктивність у реальних сценаріях.

Короткий висновок. Snapdragon 460 та Helio G36 демонструють близькі результати: загальний бал у AnTuTu 10 становить 196 586 проти 136 643 на користь Snapdragon. Snapdragon випереджає в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 5 (272/992 проти 229/842). Обидва чипи мають однакову енергоефективність за нашими оцінками, але Snapdragon кращий у продуктивності CPU та іграх. Якщо вам потрібна вища продуктивність, обирайте Snapdragon 460; якщо свіжіший чип — Helio G36.

Основні відмінності

  • Snapdragon 460 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (196 586) порівняно з Helio G36 (136 643).
  • У Geekbench 5 Snapdragon 460 набирає 272/992 бали, тоді як Helio G36 — 229/842.
  • Helio G36 виготовлено за техпроцесом 12 нм, тоді як Snapdragon 460 — за 11 нм (за даними виробника).
  • Snapdragon 460 показує кращу продуктивність GPU (24 096 проти 18 061 у AnTuTu).
  • Helio G36 має вищу тактову частоту ядер (до 2.2 ГГц) порівняно з Snapdragon 460 (до 1.8 ГГц).

AnTuTu 10

CPU 71576 51096
GPU 24096 18061
Memory 59908 38300
UX 41006 29186
Total score 196586 136643
Qualcomm Snapdragon 460 196586 Немає даних
MediaTek Helio G36 Немає даних 136643

GeekBench 6

Asset compression 67.5 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 31.2 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 41.1 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 12 images/sec Немає даних
HDR 36.1 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 1.53 images/sec Немає даних
Photo processing 7.58 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.82 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 272 229
Multi-Core Score 992 842
Compute Score (GPU) 324 Немає даних

3DMark

Graphics test 1 FPS Немає даних
Score 241 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 241 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 30 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 36 FPS
[Medium]
Немає даних
Shadowgun Legends 33 FPS
[Medium]
Немає даних
World of Tanks Blitz 42 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 31 FPS
[Medium]
Немає даних
Смартфон OnePlus Nord N100
720 x 1600
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Gold
4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Silver
4x 2.2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.8 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 11 нм 12 нм
TDP (Sustained) 3 Вт 2.2 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 610 PowerVR GE8320
Архітектура Adreno 600 PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 600 МГц 680 МГц
Обчислювальних блоків 1 4
Шейдерних блоків 128 8
Всього шейдерів 128 32
FLOPS 153.6 Гфлопс 43.5 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 683 Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1600 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 13.91 Гбіт/сек До 13.9 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2400 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 50 МП, 2x 13 МП
Запис відео 1K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X11 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 13 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 390 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року Лютий 2023 року
Клас Бюджетний Бюджетний
Номер моделі SM4250-AA Немає даних
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 460 Сайт MediaTek Helio G36

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 460 має вищу продуктивність GPU (24 096 проти 18 061 в AnTuTu), тому він краще підходить для ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Чи варто обирати Helio G36 через свіжіший вихід?

Helio G36 вийшов у 2023 році, але за продуктивністю поступається Snapdragon 460. Якщо вам важлива дата виходу, обирайте Helio, але для кращої продуктивності — Snapdragon.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Snapdragon 460 випереджає Helio G36 в AnTuTu (196 586 vs 136 643) та Geekbench 5 (272/992 vs 229/842).

Чи підтримують ці чипи 5G?

Ні, обидва чипи не мають вбудованого 5G-модема; вони підтримують лише 4G LTE.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.