Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 460 vs MediaTek Helio G81

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 460 та MediaTek Helio G81 — це два популярних ARM-чипи для бюджетних смартфонів. Snapdragon 460 вийшов у 2020 році, тоді як Helio G81 дебютував у 2024-му. Обидва чипи мають однаковий загальний рейтинг 38 балів, але відрізняються за продуктивністю CPU, GPU та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та особливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Обидва чипи демонструють високу енергоефективність (100 балів), але Snapdragon 460 має кращу продуктивність в іграх (5 балів проти 2 у Helio G81). Натомість Helio G81 випереджає за продуктивністю CPU (12 балів проти 10). У бенчмарках Helio G81 набирає 245145 балів, що значно вище за 196586 у Snapdragon 460. Якщо для вас важливі ігри — обирайте Snapdragon 460, а для загальної продуктивності — Helio G81.

Основні відмінності

  • Helio G81 має вищий загальний бал у бенчмарках (245145 проти 196586 у Snapdragon 460).
  • Snapdragon 460 отримав вищий бал за продуктивність в іграх (5 проти 2 у Helio G81).
  • Helio G81 перевершує Snapdragon 460 за продуктивністю CPU (12 балів проти 10).
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), що свідчить про хорошу оптимізацію.
  • Helio G81 використовує архітектуру 2x Cortex-A75 + 6x Cortex-A55, тоді як Snapdragon 460 — 4x Cortex-A73 + 4x Cortex-A53.

AnTuTu 10

CPU 71576 81702
GPU 24096 35061
Memory 59908 67099
UX 41006 61283
Total score 196586 245145
Qualcomm Snapdragon 460 196586 Немає даних
MediaTek Helio G81 Немає даних 245145

GeekBench 6

Asset compression 67.5 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 31.2 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 41.1 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 12 images/sec Немає даних
HDR 36.1 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 1.53 images/sec Немає даних
Photo processing 7.58 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.82 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 272 420
Multi-Core Score 992 1391
Compute Score (GPU) 324 Немає даних

3DMark

Graphics test 1 FPS Немає даних
Score 241 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 241 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 30 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 36 FPS
[Medium]
Немає даних
Shadowgun Legends 33 FPS
[Medium]
Немає даних
World of Tanks Blitz 42 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 31 FPS
[Medium]
Немає даних
Смартфон OnePlus Nord N100
720 x 1600
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Gold
4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Silver
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 11 нм 12 нм
TDP (Sustained) 3 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 610 Mali-G52 MP2
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Частота GPU 600 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 1 2
Шейдерних блоків 128 24
Всього шейдерів 128 48
FLOPS 153.6 Гфлопс 91.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 683 Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1800 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 13.91 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 48 МП
Запис відео 1K при 60FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X11 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 13 Немає даних
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 390 Мбіт/с Немає даних
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року Серпень 2024 року
Клас Бюджетний Бюджетний
Номер моделі SM4250-AA Немає даних
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 460 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 460 чи Helio G81?

Snapdragon 460 має вищий бал продуктивності в іграх (5 проти 2), тому він краще підходить для ігор, незважаючи на нижчий загальний бал бенчмарків.

Чи варто обирати Helio G81 замість Snapdragon 460?

Так, якщо вам важлива загальна продуктивність CPU та вищі бали бенчмарків. Helio G81 також новіший (2024 рік) і має сучаснішу архітектуру.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Чи підтримують ці чипи штучний інтелект?

Дані про AI-блок відсутні, тому ми не можемо порівняти їх за цією характеристикою.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Helio G81 забезпечує вищу продуктивність CPU, що робить його кращим для багатозадачності та швидкої роботи додатків.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.