Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 460 vs Qualcomm Snapdragon 888

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних процесорів Qualcomm займає лідируючі позиції, пропонуючи рішення для різних сегментів. Snapdragon 460, випущений у 2020 році, орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 888 (той самий, що й Snapdragon 875) є флагманським чипом для найпотужніших смартфонів. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, техпроцесі, енергоефективності та результатах бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 888 значно перевершує Snapdragon 460 за всіма показниками продуктивності. У тестах AnTuTu 10 флагман набирає понад 900 000 балів проти 196 000 у бюджетного чипа, а в Geekbench 6 багатоядерна продуктивність вища в 3,5 рази. GPU Adreno 660 забезпечує плавний геймінг у важких іграх, тоді як Snapdragon 460 підходить лише для базових завдань. Однак обидва чипи демонструють однакову енергоефективність за нашими даними. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, вибір очевидний — Snapdragon 888.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Snapdragon 888 має значно вищі одно- та багатоядерні бали в Geekbench 6 (1427 та 3423 проти 272 та 992 відповідно).
  • GPU: Флагманський чип забезпечує в 10 разів вищу продуктивність в іграх (оцінка 33 проти 5), що робить його придатним для вимогливих 3D-ігор.
  • Техпроцес: Snapdragon 888 виготовляється за 5-нм техпроцесом, тоді як Snapdragon 460 — за 11-нм, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • AI-блок: Snapdragon 888 має потужніший AI-двигун Hexagon, що забезпечує кращу обробку зображень та голосових команд.
  • Результати бенчмарків: У AnTuTu 10 Snapdragon 888 набирає 906 041 балів проти 196 586 у Snapdragon 460, що демонструє майже 5-кратну перевагу в загальній продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 71576 249463
GPU 24096 280892
Memory 59908 158043
UX 41006 217643
Total score 196586 906041
Qualcomm Snapdragon 460 196586 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 888 Немає даних 906041

GeekBench 6

Asset compression 67.5 MB/sec 160.7 MB/sec
HTML 5 Browser 31.2 pages/sec 99.4 pages/sec
PDF Renderer 41.1 Mpixels/sec 125.2 Mpixels/sec
Image detection 12 images/sec 68.5 images/sec
HDR 36.1 Mpixels/sec 87.1 Mpixels/sec
Background blur 1.53 images/sec 11.5 images/sec
Photo processing 7.58 images/sec 28 images/sec
Ray tracing 1.82 Mpixels/sec 4.77 Mpixels/sec
Single-Core Score 272 1427
Multi-Core Score 992 3423
Compute Score (GPU) 324 5373

3DMark

Graphics test 1 FPS 34 FPS
Score 241 5824
3DMark Wild Life Performance 241 5824
Stability Немає даних 63%

Ігри

PUBG Mobile 30 FPS
[Low]
83 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 36 FPS
[Medium]
60 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends 33 FPS
[Medium]
89 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz 42 FPS
[Medium]
112 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 31 FPS
[Medium]
60 FPS
[Ultra]
Смартфон OnePlus Nord N100
720 x 1600
Asus Zenfone 8
1080 x 2400
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 58 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Gold
4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Silver
1x 2.84 ГГц – Kryo 680 Prime (Cortex-X1)
3x 2.42 ГГц – Kryo 680 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 680 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.4-A
Техпроцес 11 нм 5 нм
TDP (Sustained) 3 Вт 8 Вт
Виробництво Samsung Samsung
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 610 Adreno 660
Архітектура Adreno 600 Adreno 600
Частота GPU 600 МГц 792 МГц
Обчислювальних блоків 1 2
Шейдерних блоків 128 512
Всього шейдерів 128 1024
FLOPS 153.6 Гфлопс 1622 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 683 Hexagon 780

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 1866 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 13.91 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 1K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 8K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X11 X60
Підтримка 4G LTE Cat. 13 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 390 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.1 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року Грудень 2020 року
Клас Бюджетний Флагман
Номер моделі SM4250-AA SM8350
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 460 Сайт Qualcomm Snapdragon 888

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще підходить для ігор?

Snapdragon 888 значно кращий для ігор завдяки потужному GPU Adreno 660 та високій продуктивності CPU. Snapdragon 460 підходить лише для казуальних ігор.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 888?

Так, якщо вам потрібна максимальна продуктивність для важких додатків, ігор або багатозадачності. Для базових завдань Snapdragon 460 буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 888 виготовлений за тоншим техпроцесом (5 нм), що теоретично забезпечує кращу енергоефективність при високому навантаженні.

Який процесор має кращий AI-блок?

Snapdragon 888 оснащений потужнішим Hexagon AI-двигуном, що забезпечує швидшу обробку зображень, розпізнавання голосу та інші AI-функції.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Snapdragon 888 має вбудований модем X60 з підтримкою 5G, тоді як Snapdragon 460 підтримує лише 4G LTE.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.