Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 480 Plus vs Qualcomm Snapdragon 695

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 480 Plus та Snapdragon 695 — два популярних ARM-чипи середнього рівня, які часто зустрічаються в бюджетних та середньобюджетних смартфонах. Обидва випущені в 2021 році, але мають відмінності в продуктивності CPU, GPU та результатах тестів. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, бенчмарки та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Snapdragon 695 демонструє вищу продуктивність CPU та GPU за результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 442093 проти 394850 у 480 Plus. Він також має кращі одно- та багатоядерні показники Geekbench (908/2134 проти 862/1857). Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), тому автономність буде подібною. Якщо вам важлива продуктивність, Snapdragon 695 — кращий вибір, але 480 Plus залишається гідним варіантом для базових завдань.

Основні відмінності

  • Snapdragon 695 має вищий загальний бал AnTuTu (442093 проти 394850), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Snapdragon 695 набирає 908 балів в одноядерному та 2134 у багатоядерному тестах, тоді як 480 Plus — 862 та 1857 відповідно.
  • GPU-продуктивність Snapdragon 695 вища: 81767 балів у AnTuTu GPU проти 69876 у 480 Plus.
  • Snapdragon 695 швидше обробляє зображення (43.4 images/sec) та HDR (68.1 Mpixels/sec) порівняно з 480 Plus (38.8 images/sec та 58 Mpixels/sec).
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), тому час роботи від батареї буде схожим.

AnTuTu 10

CPU 135356 146288
GPU 69876 81767
Memory 96988 99284
UX 92630 114754
Total score 394850 442093
Qualcomm Snapdragon 480 Plus 394850 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 695 Немає даних 442093

GeekBench 6

Asset compression 90.1 MB/sec 106.3 MB/sec
HTML 5 Browser 52.1 pages/sec 58.3 pages/sec
PDF Renderer 64.3 Mpixels/sec 79.4 Mpixels/sec
Image detection 38.8 images/sec 43.4 images/sec
HDR 58 Mpixels/sec 68.1 Mpixels/sec
Background blur 4.64 images/sec 6.37 images/sec
Photo processing 16.4 images/sec 20.9 images/sec
Ray tracing 2.73 Mpixels/sec 2.86 Mpixels/sec
Single-Core Score 862 908
Multi-Core Score 1857 2134
Compute Score (GPU) 1166 1223

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 5 FPS 7 FPS
Score 982 1215
3DMark Wild Life Performance 982 1215

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 8 нм 6 нм
TDP (Sustained) 3 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Adreno 619
Архітектура Adreno 600 Adreno 600
Частота GPU 950 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 486,4 Гфлопс 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 686 Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.2 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 64 МП, 2x 25 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 800 Мбіт/с До 1500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2021 року Жовтень 2021 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SM4350-AC SM6375
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 480 Plus Сайт Qualcomm Snapdragon 695

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 66 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 67 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 57 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 19 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 480 Plus чи 695?

Snapdragon 695 має потужніший GPU (81767 балів у AnTuTu проти 69876), тому забезпечує вищу продуктивність в іграх. Однак обидва чипи отримали однакову оцінку ігрової продуктивності (9 балів), що вказує на подібний досвід у легких іграх.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 695?

Так, якщо вам потрібна вища продуктивність CPU та GPU для важких завдань або ігор. Snapdragon 695 показує кращі результати в бенчмарках, що може бути помітно в повсякденному використанні.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому споживання енергії та автономність будуть практично ідентичними.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Так, обидва Snapdragon 480 Plus та 695 мають вбудований 5G-модем, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип краще підходить для щоденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Snapdragon 695 завдяки вищій продуктивності CPU та GPU забезпечує більш плавну роботу в багатозадачності та важчих додатках.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.