Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 480 vs Qualcomm Snapdragon 632

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 480 і Snapdragon 632 — це два популярних ARM-чипи, які використовуються в смартфонах середнього та бюджетного сегментів. Snapdragon 480 вийшов у 2021 році, тоді як Snapdragon 632 дебютував у 2018. Обидва чипи пропонують збалансовану продуктивність, але мають суттєві відмінності в архітектурі, техпроцесі та графічній підсистемі. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові параметри: продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 480 значно випереджає Snapdragon 632 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (356931 проти 182478) та Geekbench (одноядерний: 693 проти 295, багатоядерний: 1802 проти 1037). Snapdragon 480 також має новіший техпроцес (8 нм проти 14 нм), що забезпечує кращу енергоефективність. Однак Snapdragon 632 може бути достатнім для базових завдань і пропонує нижчу вартість пристроїв. Якщо вам потрібна плавна робота в іграх та багатозадачності, Snapdragon 480 — кращий вибір.

Основні відмінності

  • Snapdragon 480 має вищий загальний бал AnTuTu (356931) порівняно з Snapdragon 632 (182478), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 480 набирає 129362 балів у CPU-тесті AnTuTu, тоді як Snapdragon 632 — 73802 балів, що вказує на значну перевагу 480-го.
  • Графічна продуктивність: GPU Snapdragon 480 отримує 69264 бали в AnTuTu, що майже в 4 рази більше, ніж у Snapdragon 632 (17408 балів), що робить 480 кращим для ігор.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100), але Snapdragon 480 виконаний за новішим техпроцесом (8 нм проти 14 нм), що забезпечує потенційно кращу автономність.
  • Snapdragon 480 підтримує новіші технології, такі як 5G (опціонально) та AI-прискорення, тоді як Snapdragon 632 обмежений 4G та базовими AI-функціями.

AnTuTu 10

CPU 129362 73802
GPU 69264 17408
Memory 74754 44054
UX 83551 47214
Total score 356931 182478
Qualcomm Snapdragon 480 356931 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 632 Немає даних 182478

GeekBench 6

Asset compression 90.1 MB/sec 72.6 MB/sec
HTML 5 Browser 48.4 pages/sec 30.4 pages/sec
PDF Renderer 63.4 Mpixels/sec 45.7 Mpixels/sec
Image detection 34.8 images/sec 12.2 images/sec
HDR 56.5 Mpixels/sec 36.8 Mpixels/sec
Background blur 5.28 images/sec 1.41 images/sec
Photo processing 17.6 images/sec 7.79 images/sec
Ray tracing 2.67 Mpixels/sec 1.85 Mpixels/sec
Single-Core Score 693 295
Multi-Core Score 1802 1037
Compute Score (GPU) 926 Немає даних

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 5 FPS 1 FPS
Score 981 134
3DMark Wild Life Performance 981 134

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Kryo 460 Gold
6x 1.8 ГГц – Kryo 460 Silver
4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Gold (Cortex-A73
4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Silver (Cortex-A53)
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 1800 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 8 нм 14 нм
TDP (Sustained) 3 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung Samsung
Кількість транзисторів Немає даних 2 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Adreno 506
Архітектура Adreno 600 Adreno 500
Частота GPU 825 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 128 96
Всього шейдерів 256 96
FLOPS 422.4 Гфлопс 124.8 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.0
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 686 Hexagon 546

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 2133 МГц 933 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.2 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 1900 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 64 МП, 2x 25 МП 1x 40 МП, 2x 13 МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 X9
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 800 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2021 року Червень 2018 року
Клас Бюджетний Середній клас
Номер моделі SM4350 SDM632
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 480 Сайт Qualcomm Snapdragon 632

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 480 чи Snapdragon 632?

Snapdragon 480 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (Adreno 619 проти Adreno 506). У тестах GPU AnTuTu 480 набирає 69264 бали, а 632 — лише 17408, що забезпечує вищу частоту кадрів у сучасних іграх.

Чи варто купувати пристрій на Snapdragon 632 у 2025 році?

Snapdragon 632 застарів: він підходить лише для базових завдань (дзвінки, месенджери, легкий веб-серфінг). Для ігор або багатозадачності краще обрати Snapdragon 480 або новіші чипи.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100), але Snapdragon 480 виконаний за техпроцесом 8 нм, що теоретично забезпечує кращу автономність порівняно з 14 нм у Snapdragon 632.

Чи підтримує Snapdragon 480 5G?

Snapdragon 480 має вбудований модем X51, який підтримує 5G (суб-6 ГГц), тоді як Snapdragon 632 підтримує лише 4G LTE. Це важливо, якщо вам потрібен доступ до мереж п'ятого покоління.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Snapdragon 480 має вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench — 693 бали проти 295 у Snapdragon 632, багатоядерний — 1802 проти 1037. Це означає швидшу роботу додатків та багатозадачність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.