Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 vs MediaTek Dimensity 700

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 та MediaTek Dimensity 700 є популярними рішеннями для смартфонів середнього та початкового рівня. Snapdragon 4s Gen 2, випущений у 2024 році, використовує 4-нм техпроцес Samsung, тоді як Dimensity 700 дебютував у 2020 році з 7-нм техпроцесом. Обидва чипи мають 8 ядер, але різну архітектуру та частоту. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, продуктивність у бенчмарках та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Хоча обидва чипи демонструють схожу загальну продуктивність (AnTuTu 10: ~383K vs ~387K), Snapdragon 4s Gen 2 має вищий одноядерний результат Geekbench 6 (840 vs 711), що свідчить про кращу продуктивність окремого ядра. Dimensity 700 виграє в GPU-підсистемі (75727 vs 45022 в AnTuTu) та має вищий показник енергоефективності (100 vs 0). Snapdragon використовує новіший техпроцес (4 нм vs 7 нм), що потенційно забезпечує кращу енергоефективність, хоча дані суперечливі. Вибір залежить від пріоритетів: для ігор кращий Dimensity 700, для повсякденних завдань — Snapdragon 4s Gen 2.

Основні відмінності

  • Техпроцес: Snapdragon 4s Gen 2 виготовлено за 4-нм техпроцесом Samsung, тоді як Dimensity 700 — за 7-нм техпроцесом, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • Продуктивність GPU: Dimensity 700 має значно вищий показник GPU в AnTuTu 10 (75727 проти 45022), що робить його кращим для ігор та графічних завдань.
  • Одноядерна продуктивність: Snapdragon 4s Gen 2 перевершує Dimensity 700 у тесті Geekbench 6 Single-Core (840 проти 711), що важливо для швидкодії додатків.
  • Енергоефективність: за даними оцінок, Dimensity 700 має максимальний бал енергоефективності (100), тоді як Snapdragon 4s Gen 2 — 0, хоча це може бути пов’язано з відсутністю даних.
  • Дата виходу: Snapdragon 4s Gen 2 новіший (липень 2024 року) порівняно з Dimensity 700 (листопад 2020 року), що може означати кращу підтримку нових технологій.

AnTuTu 10

CPU 140081 127183
GPU 45022 75727
Memory 89891 90997
UX 108778 93294
Total score 383772 387201
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 383772 Немає даних
MediaTek Dimensity 700 Немає даних 387201

GeekBench 6

Single-Core Score 840 711
Multi-Core Score 1910 1783
Asset compression Немає даних 95.7 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 47.7 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 66.2 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 33.9 images/sec
HDR Немає даних 56.3 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 4.22 images/sec
Photo processing Немає даних 15.3 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.64 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1246

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 84 МП, 2x 13 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 1000 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 18
Швидкість завантаження Немає даних До 1250 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Листопад 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM4635 MT6833V/ZA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Сайт MediaTek Dimensity 700

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 7 FPS
Score Немає даних 1194
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1194

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 51 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 25 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 59 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 34 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M3 Pro
1080 x 2400

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Mali-G57 MP2
Архітектура Немає даних Valhall 1st gen
Частота GPU Немає даних 950 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 64
Всього шейдерів Немає даних 128
FLOPS Немає даних 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 4s Gen 2 чи Dimensity 700?

MediaTek Dimensity 700 має вищу продуктивність GPU (75727 проти 45022 в AnTuTu), тому він краще підходить для ігор, особливо з високою графікою.

Який чип енергоефективніший?

За наявними даними, Dimensity 700 має вищий показник енергоефективності (100 проти 0), але Snapdragon 4s Gen 2 використовує новіший 4-нм техпроцес, що потенційно забезпечує кращу енергоефективність.

Чи варто вибирати Snapdragon 4s Gen 2 замість Dimensity 700?

Якщо вам потрібна краща одноядерна продуктивність та новіший техпроцес, Snapdragon 4s Gen 2 є хорошим вибором. Для ігор та графіки краще Dimensity 700.

Який чип має кращий AI-блок?

Обидва чипи підтримують AI-функції, але точні дані про продуктивність AI-блоків відсутні. Snapdragon 4s Gen 2 новіший, тому може мати покращені AI-можливості.

Який чип забезпечує кращу автономність?

Dimensity 700 має вищий бал енергоефективності, але Snapdragon 4s Gen 2 виготовлений за меншим техпроцесом (4 нм), що зазвичай означає менше енергоспоживання. Реальна автономність залежить від інших компонентів смартфона.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.