Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 vs MediaTek Helio G96

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 та MediaTek Helio G96 — два популярних ARM-чипи, які часто зустрічаються в смартфонах середнього бюджетного сегмента. Snapdragon 4s Gen 2 вийшов у 2024 році, тоді як Helio G96 дебютував у 2021. Обидва мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, техпроцесом та енергоефективністю. Розгляньмо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та особливості, щоб визначити, який чип краще підходить для ваших потреб.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 пропонує новіший техпроцес (4 нм проти 12 нм у Helio G96), що забезпечує кращу енергоефективність. У бенчмарках Snapdragon має вищий одноядерний результат (840 проти 645), але багатоядерний показник майже однаковий (1910 проти 1855). Helio G96 виграє за графікою (GPU 75886 проти 45022) та має вищий загальний бал AnTuTu (384981 проти 383772). Якщо для вас важлива енергоефективність та новітні технології, обирайте Snapdragon 4s Gen 2. Якщо ж пріоритет — ігрова продуктивність, Helio G96 може бути кращим вибором.

Основні відмінності

  • Техпроцес: Snapdragon 4s Gen 2 виготовлено за 4 нм техпроцесом, тоді як Helio G96 — за 12 нм, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon має вищий одноядерний результат (840 проти 645) та архітектуру Cortex-A78/A55, тоді як Helio G96 використовує Cortex-A76/A55.
  • Графіка: Helio G96 демонструє значно вищий результат GPU у AnTuTu (75886 проти 45022), що свідчить про кращу ігрову продуктивність.
  • Загальний бал AnTuTu: Helio G96 набирає 384981 бал, що трохи вище за 383772 у Snapdragon, хоча різниця мінімальна.
  • Енергоефективність: За даними, Helio G96 має 100 балів енергоефективності, тоді як Snapdragon — 0, що може вказувати на кращу оптимізацію живлення у Helio.

AnTuTu 10

CPU 140081 124544
GPU 45022 75886
Memory 89891 89263
UX 108778 95288
Total score 383772 384981
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 383772 Немає даних
MediaTek Helio G96 Немає даних 384981

GeekBench 6

Single-Core Score 840 645
Multi-Core Score 1910 1855
Asset compression Немає даних 89.3 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 47.7 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 69.6 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 35.2 images/sec
HDR Немає даних 56.8 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 5.29 images/sec
Photo processing Немає даних 19.1 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.76 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1231

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.05 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2050 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 12 нм
Виробництво Samsung TSMC
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17,1 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 10 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 84 МП, 2x 13 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 2K при 30FPS, 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 2K при 30FPS, 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 1000 Мбіт/с До 650 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 13
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Червень 2021 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM4635 MT6781
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Сайт MediaTek Helio G96

3DMark

Graphics test Немає даних 6 FPS
Score Немає даних 1154
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1154

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 72 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 42 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 58 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 66 FPS
[Medium]
Genshin Impact Немає даних 23 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M4 Pro
1080 x 2400

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Mali-G57 MP2
Архітектура Немає даних Valhall 1st gen
Частота GPU Немає даних 950 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 64
Всього шейдерів Немає даних 128
FLOPS Немає даних 243 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 4s Gen 2 чи Helio G96?

Helio G96 має вищий показник GPU (75886 проти 45022) та кращу продуктивність в іграх (5 балів проти 0), тому для ігор він є кращим вибором.

Який чип енергоефективніший?

Helio G96 отримав 100 балів енергоефективності, тоді як Snapdragon 4s Gen 2 — 0. Однак Snapdragon використовує новіший 4 нм техпроцес, що теоретично має забезпечувати кращу енергоефективність.

Чи варто обирати Snapdragon 4s Gen 2 через новіший техпроцес?

Так, 4 нм техпроцес забезпечує менше тепловиділення та потенційно кращу автономність, що важливо для щоденного використання.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Helio G96 має трохи вищий загальний бал AnTuTu (384981 проти 383772), але Snapdragon виграє в одноядерному тесті Geekbench (840 проти 645).

Для яких завдань краще підходить Snapdragon 4s Gen 2?

Snapdragon 4s Gen 2 підходить для повсякденних завдань, де важлива енергоефективність та сучасний техпроцес, наприклад, для роботи з додатками та перегляду відео.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.