Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 та Snapdragon 6s Gen 3 — це два ARM-чипи, які орієнтовані на різні сегменти ринку. Перший вийшов у липні 2024 року, другий — у червні 2024 року. Обидва вироблені за 4-нм техпроцесом Samsung, але мають відмінності в архітектурі, продуктивності та енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще підходить для ваших завдань.

Короткий висновок. Snapdragon 6s Gen 3 випереджає Snapdragon 4s Gen 2 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 450 490 проти 383 772, а також він має вищі показники в Geekbench 6 (Single-Core 940 проти 840, Multi-Core 2115 проти 1910). Крім того, 6s Gen 3 значно енергоефективніший (100 балів проти 0). Однак Snapdragon 4s Gen 2 має вищий рейтинг продуктивності CPU (19 проти 21) за даними сайту, що може вказувати на оптимізацію в певних сценаріях. Загалом Snapdragon 6s Gen 3 є більш збалансованим рішенням для ігор та багатозадачності.

Основні відмінності

  • Snapdragon 6s Gen 3 має вищий загальний бал в AnTuTu 10 (450 490) порівняно з 4s Gen 2 (383 772), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 6s Gen 3 набирає 940/2115 балів (Single/Multi-Core), тоді як 4s Gen 2 — 840/1910, що вказує на перевагу в обчислювальній потужності.
  • Енергоефективність Snapdragon 6s Gen 3 оцінюється в 100 балів, тоді як у 4s Gen 2 цей показник дорівнює 0, що робить 6s Gen 3 значно економнішим.
  • Snapdragon 4s Gen 2 має вищий рейтинг продуктивності CPU (19) порівняно з 6s Gen 3 (21), що може свідчити про кращу оптимізацію в деяких завданнях.
  • Snapdragon 6s Gen 3 має вищий показник продуктивності в іграх (9 балів) проти 0 у 4s Gen 2, що робить його кращим для мобільних ігор.

AnTuTu 10

CPU 140081 159323
GPU 45022 86787
Memory 89891 92176
UX 108778 112204
Total score 383772 450490
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 383772 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 Немає даних 450490

GeekBench 6

Single-Core Score 840 940
Multi-Core Score 1910 2115
Asset compression Немає даних 107 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 56.7 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 82.5 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 42.4 images/sec
HDR Немає даних 66.7 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 5.26 images/sec
Photo processing Немає даних 22.3 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.88 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1603

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2,3 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2300 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 6 нм
Виробництво Samsung TSMC
TDP (Sustained) Немає даних 4 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 84 МП, 2x 13 МП 1x 108 МП
Запис відео 1K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 1000 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.1 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X51
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 18
Швидкість завантаження Немає даних До 1500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року червень 2024 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM4635 SM6375-AC
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Adreno 619
Архітектура Немає даних Adreno 600
Частота GPU Немає даних 840 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 256
FLOPS Немає даних 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще вибрати для ігор?

Snapdragon 6s Gen 3 має вищий показник продуктивності в іграх (9 балів) та кращий GPU (86787 в AnTuTu проти 45022), тому він краще підходить для ігор.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 6s Gen 3 значно енергоефективніший: його рейтинг енергоефективності 100 балів, тоді як у 4s Gen 2 — 0.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 6s Gen 3?

Так, якщо вам потрібна вища продуктивність, краща графіка та енергоефективність. Snapdragon 4s Gen 2 може бути достатнім для базових завдань.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Snapdragon 6s Gen 3 випереджає 4s Gen 2 в AnTuTu 10 (450 490 проти 383 772) та Geekbench 6 (940/2115 проти 840/1910).

Який техпроцес використовується в обох чипах?

Обидва чипи вироблені за 4-нм техпроцесом Samsung, що забезпечує хороший баланс продуктивності та енергоспоживання.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.