Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 730

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 та Snapdragon 730 — це протистояння двох ARM-чипів різних поколінь. Snapdragon 4s Gen 2 вийшов у 2024 році, тоді як Snapdragon 730 дебютував у 2019. Обидва належать до середнього сегменту, але мають різні архітектури, техпроцеси та підходи до енергоефективності. Розглянемо їхні характеристики, бенчмарки та ключові відмінності.

Короткий висновок. Snapdragon 4s Gen 2 виграє за рахунок сучаснішого техпроцесу (4 нм проти 8 нм) і вищих результатів у бенчмарках (383772 проти 358532 в AnTuTu 10). Він також має вищі одно- та багатоядерні показники Geekbench 5 (840/1910 проти 691/1629). Snapdragon 730, хоча й старіший, демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0) і трохи кращу продуктивність в іграх (8 балів проти 0). Однак загальна продуктивність CPU у 4s Gen 2 вища (19 проти 17). Вибір залежить від пріоритетів: якщо важливі сучасність та загальна швидкодія — 4s Gen 2, якщо енергоефективність та ігрова продуктивність — 730.

Основні відмінності

  • Техпроцес: Snapdragon 4s Gen 2 виконано за техпроцесом 4 нм (Samsung), тоді як Snapdragon 730 — за 8 нм. Це впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • Продуктивність CPU: 4s Gen 2 має вищі результати в Geekbench 5 (Single-Core 840 проти 691, Multi-Core 1910 проти 1629) та AnTuTu 10 (CPU 140081 проти 126833).
  • GPU: Snapdragon 730 має кращу продуктивність в іграх (8 балів проти 0) і вищий GPU-бал AnTuTu 10 (64718 проти 45022), що свідчить про потужніший графічний підсистему.
  • Енергоефективність: Snapdragon 730 отримав максимальний бал 100, тоді як 4s Gen 2 — 0. Це вказує на те, що 730 споживає менше енергії відносно продуктивності, хоча техпроцес у нього старіший.
  • Дата виходу: Snapdragon 4s Gen 2 вийшов у липні 2024 року, а Snapdragon 730 — у квітні 2019. 4s Gen 2 підтримує новіші технології та стандарти.

AnTuTu 10

CPU 140081 126833
GPU 45022 64718
Memory 89891 70990
UX 108778 95991
Total score 383772 358532
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 383772 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 730 Немає даних 358532

GeekBench 6

Single-Core Score 840 691
Multi-Core Score 1910 1629
Asset compression Немає даних 85.3 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 45.2 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 62.8 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 31.5 images/sec
HDR Немає даних 48.9 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 4.7 images/sec
Photo processing Немає даних 15.6 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.38 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1156

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Kryo 470 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 470 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 8 нм
Виробництво Samsung Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Qualcomm Hexagon 688

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 3.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 84 МП, 2x 13 МП 1x 192 МП, 2x 22 МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 1000 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.1 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X15
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 15
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Квітень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM4635 SM7150-AA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 730

3DMark

Stability Немає даних 97%
Graphics test Немає даних 4 FPS
Score Немає даних 738
3DMark Wild Life Performance Немає даних 738

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 59 FPS
[Medium]
Call of Duty: Mobile Немає даних 36 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 35 FPS
[Medium]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi9T
1080 x 2340

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Adreno 618
Архітектура Немає даних Adreno 600
Частота GPU Немає даних 700 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 256
FLOPS Немає даних 358,4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 730 має вищий бал продуктивності в іграх (8 проти 0) і потужніший GPU (64718 проти 45022 в AnTuTu), тому він краще підходить для ігор.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 730 має максимальний бал енергоефективності (100), тоді як 4s Gen 2 — 0. Незважаючи на старіший техпроцес, 730 демонструє кращу енергоефективність.

Чи варто купувати смартфон із Snapdragon 4s Gen 2 у 2024 році?

Так, якщо вам потрібна сучасна платформа з високою продуктивністю CPU та новими технологіями. Однак для ігор краще розглянути Snapdragon 730.

Який чип швидший у повсякденних завданнях?

Snapdragon 4s Gen 2 швидший завдяки вищим одно- та багатоядерним показникам Geekbench, що забезпечує кращу швидкодію в додатках та інтерфейсі.

Чи підтримують ці чипи 5G?

У наданих даних немає інформації про підтримку 5G. Snapdragon 4s Gen 2, ймовірно, підтримує 5G, але це не підтверджено.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.