Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 865 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 та Snapdragon 865 Plus — це два чипсети від одного виробника, але різних поколінь та цінових сегментів. Snapdragon 4s Gen 2 вийшов у 2024 році, орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 865 Plus (2020) був флагманським рішенням. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність та результати бенчмарків.

Короткий висновок. Snapdragon 865 Plus значно перевершує Snapdragon 4s Gen 2 за загальною продуктивністю: його загальний бал AnTuTu 10 майже вдвічі вищий (737495 проти 383772). Він також має кращі одно- та багатоядерні показники Geekbench 6 (1162/3276 проти 840/1910). Проте Snapdragon 4s Gen 2 виконаний за сучаснішим техпроцесом 4 нм (проти 7 нм), що може забезпечити кращу енергоефективність у бюджетних сценаріях. Для ігор та важких завдань 865 Plus залишається кращим вибором.

Основні відмінності

  • Snapdragon 865 Plus має вищий загальний бал AnTuTu 10 (737495) порівняно з 383772 у Snapdragon 4s Gen 2, що свідчить про значно вищу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 865 Plus набирає 1162 одноядерних та 3276 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 4s Gen 2 — 840 та 1910 відповідно.
  • Snapdragon 4s Gen 2 виготовлений за техпроцесом 4 нм (Samsung), що є сучаснішим порівняно з 7 нм у Snapdragon 865 Plus, що може забезпечити кращу енергоефективність.
  • Snapdragon 865 Plus має вищу продуктивність GPU (204264 бали в AnTuTu GPU) проти 45022 у Snapdragon 4s Gen 2, що робить його значно кращим для ігор.
  • Snapdragon 4s Gen 2 має архітектуру 2+6 ядер (Cortex-A78 та A55) з частотою до 2 ГГц, тоді як Snapdragon 865 Plus має 1+3+4 ядра (Cortex-A77 та A55) з вищими частотами.

AnTuTu 10

CPU 140081 208809
GPU 45022 204264
Memory 89891 140912
UX 108778 183510
Total score 383772 737495
Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 383772 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 865 Plus Немає даних 737495

GeekBench 6

Single-Core Score 840 1162
Multi-Core Score 1910 3276
Asset compression Немає даних 153 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 87 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 104.3 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 77.8 images/sec
HDR Немає даних 104.9 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 10.4 images/sec
Photo processing Немає даних 29.5 images/sec
Ray tracing Немає даних 4.11 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 3375

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
1x 3.1 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 3100 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 2750 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 44 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1200 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 84 МП, 2x 13 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 1K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 8K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 1000 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.1 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X55
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 22
Швидкість завантаження Немає даних До 3000 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Липень 2020 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі SM4635 SM8250-AB
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 4s Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 865 Plus

3DMark

Stability Немає даних 82%
Graphics test Немає даних 25 FPS
Score Немає даних 4180
3DMark Wild Life Performance Немає даних 4180

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 74 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 104 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[High]
Смартфон Немає даних Asus ROG Phone 3
1080 x 2340

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Adreno 650
Архітектура Немає даних Adreno 600
Частота GPU Немає даних 670 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 512
Всього шейдерів Немає даних 1024
FLOPS Немає даних 1372.1 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 865 Plus значно потужніший за графікою (GPU бал 204264 проти 45022), тому він краще підходить для ігор, особливо вимогливих.

Який чип енергоефективніший?

Хоча Snapdragon 4s Gen 2 має сучасніший техпроцес 4 нм, дані про енергоефективність відсутні. Snapdragon 865 Plus має високий бал енергоефективності (100), але це може бути відносним показником.

Чи варто купувати пристрій на Snapdragon 4s Gen 2 у 2024 році?

Так, якщо вам потрібен бюджетний смартфон для базових завдань. Для ігор та важких додатків краще обрати старші флагмани на Snapdragon 865 Plus.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Snapdragon 865 Plus має вищі одно- та багатоядерні бали Geekbench (1162/3276 проти 840/1910), тому він швидший у більшості завдань.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, але точні характеристики модемів не вказані. Snapdragon 865 Plus має зовнішній модем X55, а Snapdragon 4s Gen 2 — інтегрований.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.