Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 712

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 та Snapdragon 712 — два ARM-чипи, що належать до різних поколінь. Snapdragon 6 Gen 1 вийшов у 2022 році, тоді як Snapdragon 712 дебютував у 2019-му. Обидва орієнтовані на середній сегмент смартфонів, але мають відмінності в архітектурі, техпроцесі та продуктивності. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 значно перевершує Snapdragon 712 за продуктивністю CPU та загальною швидкодією, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (551234 проти 321183) та Geekbench (одноядерний 943 проти 446, багатоядерний 2748 проти 1436). Він також демонструє кращу енергоефективність завдяки новішому техпроцесу. Однак Snapdragon 712 має дещо вищий показник ігрової продуктивності за даними нашого рейтингу (8 проти 7), що може бути пов'язано з оптимізацією GPU. Загалом Snapdragon 6 Gen 1 є більш збалансованим вибором для сучасних завдань.

Основні відмінності

  • Snapdragon 6 Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (551234) порівняно з Snapdragon 712 (321183), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU у Snapdragon 6 Gen 1 майже вдвічі вища: одноядерний тест Geekbench 943 проти 446, багатоядерний 2748 проти 1436.
  • Snapdragon 6 Gen 1 випереджає Snapdragon 712 у швидкості обробки зображень (Image detection 53 проти 13.7 зображень/с) та рендерингу PDF (91.8 проти 60 Мпікс/с).
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 6 Gen 1 використовує новіший техпроцес, що забезпечує кращу тепловіддачу та автономність.
  • Snapdragon 712 має дещо вищий рейтинг продуктивності в іграх (8 проти 7), що може вказувати на кращу оптимізацію GPU для деяких ігор.

AnTuTu 10

CPU 196823 94304
GPU 109971 79466
Memory 111410 69464
UX 133030 77949
Total score 551234 321183
Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 551234 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 712 Немає даних 321183

GeekBench 6

Asset compression 150.2 MB/sec 76.7 MB/sec
HTML 5 Browser 65.8 pages/sec 45 pages/sec
PDF Renderer 91.8 Mpixels/sec 60 Mpixels/sec
Image detection 53 images/sec 13.7 images/sec
HDR 90.3 Mpixels/sec 48.1 Mpixels/sec
Background blur 9.69 images/sec 4.09 images/sec
Photo processing 23.2 images/sec 15.3 images/sec
Ray tracing 4.13 Mpixels/sec 2.26 Mpixels/sec
Single-Core Score 943 446
Multi-Core Score 2748 1436
Compute Score (GPU) 1729 866

3DMark

Graphics test 14 FPS 3 FPS
Score 2367 654
3DMark Wild Life Performance 2367 654
Stability Немає даних 97%

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.2 ГГц – Cortex-A78
4x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.3 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2300 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 4 нм 10 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung Samsung
Кеш L2 Немає даних 384 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 3 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Adreno 710 Adreno 616
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 676 МГц 750 МГц
FLOPS 346.1 Гфлопс 384 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 256

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 685 DSP

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 2750 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 22 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 12 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 3360 x 1440
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X62 X15
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 15
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2022 року Лютий 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM6450 SDM712
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 712

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 52 FPS
[Medium]
Call of Duty: Mobile Немає даних 38 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 29 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 47 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[Ultra]

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 6 Gen 1 чи Snapdragon 712?

За нашими даними, Snapdragon 712 має трохи вищий рейтинг ігрової продуктивності (8 проти 7), але Snapdragon 6 Gen 1 показує кращі результати в бенчмарках GPU (AnTuTu GPU 109971 проти 79466). Для сучасних ігор Snapdragon 6 Gen 1 може бути кращим вибором завдяки новішій архітектурі.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 6 Gen 1 виготовлений за новішим техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність у реальних сценаріях.

Чи варто оновлювати смартфон з Snapdragon 712 на Snapdragon 6 Gen 1?

Так, Snapdragon 6 Gen 1 пропонує значний приріст продуктивності CPU (до 2 разів у багатоядерному тесті) та кращу обробку даних, що помітно прискорює роботу додатків та веб-серфінг.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 6 Gen 1 має новіший AI-двигун, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання, хоча точних даних про порівняння AI-блоків немає.

Який чип підтримує швидшу пам'ять?

Snapdragon 6 Gen 1 підтримує швидшу оперативну пам'ять (LPDDR5), що підтверджується вищим балом Memory в AnTuTu (111410 проти 69464).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.