Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 vs MediaTek Dimensity 800U

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів середнього рівня Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 та MediaTek Dimensity 800U є двома популярними варіантами. Snapdragon 6 Gen 3, випущений у вересні 2024 року, пропонує сучасніший 4-нм техпроцес, тоді як Dimensity 800U дебютував у 2020 році. Обидва чипи мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою, частотою та продуктивністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 6 Gen 3 випереджає Dimensity 800U за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (570038 проти 433106) та Geekbench (одноядерний 1021 проти 752, багатоядерний 2914 проти 1836). Завдяки 4-нм техпроцесу він також енергоефективніший. Dimensity 800U, хоч і старіший, все ще здатний забезпечити прийнятну продуктивність для базових завдань. Якщо ви шукаєте кращу продуктивність та енергоефективність, Snapdragon 6 Gen 3 є очевидним вибором.

Основні відмінності

  • Snapdragon 6 Gen 3 має 4-нм техпроцес, тоді як Dimensity 800U виготовляється за 7-нм технологією, що забезпечує кращу енергоефективність у Snapdragon.
  • Архітектура CPU: Snapdragon використовує 4 ядра Cortex-A78 (2,4 ГГц) та 4 Cortex-A55 (1,8 ГГц), а Dimensity 800U — 2 ядра Cortex-A76 (2,4 ГГц) та 6 Cortex-A55 (2,0 ГГц).
  • Результати AnTuTu 10: Snapdragon 6 Gen 3 набирає 570038 балів, що значно вище за 433106 балів у Dimensity 800U.
  • Geekbench 6: Snapdragon отримує 1021 одноядерний та 2914 багатоядерний бали, тоді як Dimensity — 752 та 1836 відповідно.
  • Dimensity 800U має вищу частоту малих ядер (2,0 ГГц проти 1,8 ГГц), але це не компенсує загальну перевагу Snapdragon у продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 202383 143854
GPU 101092 91001
Memory 132781 84706
UX 133782 113545
Total score 570038 433106
Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 570038 Немає даних
MediaTek Dimensity 800U Немає даних 433106

GeekBench 6

Single-Core Score 1021 752
Multi-Core Score 2914 1836
Asset compression Немає даних 98.1 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 49.2 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 56.6 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 36.8 images/sec
HDR Немає даних 59.3 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 5.26 images/sec
Photo processing Немає даних 11 images/sec
Ray tracing Немає даних 2.64 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 1774

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,4 ГГц – Cortex-A78
4x 1,8 ГГц – Cortex-A55
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 710 Mali-G57 MP3
Архітектура Adreno 700 Valhall 1st gen
Частота GPU 940 МГц 850 МГц
FLOPS 481.3 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних
Обчислювальних блоків Немає даних 3
Шейдерних блоків Немає даних 64
Всього шейдерів Немає даних 192

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 20 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X62 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2024 року Серпень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM6475-AB MT6853T
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 Сайт MediaTek Dimensity 800U

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 9 FPS
Score Немає даних 1663
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1663

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 44 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 47 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 39 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme 7 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 6 Gen 3 забезпечує кращу ігрову продуктивність завдяки потужнішому GPU та вищим балам у тестах. Dimensity 800U підійде для менш вимогливих ігор.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 6 Gen 3, виготовлений за 4-нм техпроцесом, споживає менше енергії порівняно з 7-нм Dimensity 800U, що забезпечує довший час автономної роботи.

Чи варто купувати смартфон з Dimensity 800U у 2024 році?

Dimensity 800U все ще може впоратися з базовими завданнями, але для сучасних додатків та ігор краще обрати Snapdragon 6 Gen 3 через вищу продуктивність.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 6 Gen 3 має новіший AI-двигун, що забезпечує швидшу обробку завдань штучного інтелекту, хоча точні дані відсутні.

Чи підтримують чипи 5G?

Обидва чипи мають вбудовані 5G-модеми, тому підтримка мереж п'ятого покоління доступна на обох.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.