Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 632 vs Qualcomm Snapdragon 870

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 632 і Snapdragon 870 — це два ARM-чипи різних поколінь, які суттєво відрізняються за продуктивністю. Snapdragon 632 вийшов у 2018 році та орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 870 (2021) є флагманським рішенням для ігор та важких завдань. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові параметри: техпроцес, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. Snapdragon 870 значно перевершує Snapdragon 632 за всіма показниками продуктивності: у бенчмарку AnTuTu 10 він набирає близько 818 358 балів проти 182 478 у 632, а в Geekbench 6 — 1141/3317 проти 295/1037. Завдяки потужнішому GPU та вищій частоті, 870 краще підходить для ігор та багатозадачності. Водночас Snapdragon 632 вирізняється високою енергоефективністю, що робить його прийнятним для бюджетних смартфонів із тривалим часом роботи.

Основні відмінності

  • Snapdragon 870 має значно вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 — 1141 проти 295 у 632, багатоядерний — 3317 проти 1037.
  • GPU Snapdragon 870 забезпечує кращу ігрову продуктивність: у AnTuTu 10 GPU-підсистема набирає 275 302 бали, тоді як у 632 — лише 17 408.
  • Snapdragon 632 використовує старіший техпроцес (14 нм), тоді як 870 — 7 нм, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • Snapdragon 870 підтримує швидшу пам'ять (LPDDR5) та новіші стандарти зв'язку, включаючи 5G, на відміну від 632.
  • У бенчмарку AnTuTu 10 Snapdragon 870 набирає 818 358 балів, що в 4.5 рази більше, ніж 182 478 у Snapdragon 632.

AnTuTu 10

CPU 73802 234470
GPU 17408 275302
Memory 44054 124007
UX 47214 184579
Total score 182478 818358
Qualcomm Snapdragon 632 182478 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 870 Немає даних 818358

GeekBench 6

Asset compression 72.6 MB/sec 148.4 MB/sec
HTML 5 Browser 30.4 pages/sec 85.5 pages/sec
PDF Renderer 45.7 Mpixels/sec 113.5 Mpixels/sec
Image detection 12.2 images/sec 72.7 images/sec
HDR 36.8 Mpixels/sec 102.4 Mpixels/sec
Background blur 1.41 images/sec 10.8 images/sec
Photo processing 7.79 images/sec 28.3 images/sec
Ray tracing 1.85 Mpixels/sec 4.18 Mpixels/sec
Single-Core Score 295 1141
Multi-Core Score 1037 3317
Compute Score (GPU) Немає даних 3374

3DMark

Graphics test 1 FPS 25 FPS
Score 134 4334
3DMark Wild Life Performance 134 4334
Stability Немає даних 90%

Центральний процесор

Архітектура 4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Gold (Cortex-A73
4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Silver (Cortex-A53)
1x 3.2 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 14 нм 7 нм
Кількість транзисторів 2 млрд. 10,3 млрд
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 506 Adreno 650
Архітектура Adreno 500 Adreno 600
Частота GPU 650 МГц 670 МГц
Обчислювальних блоків 1 2
Шейдерних блоків 96 512
Всього шейдерів 96 1024
FLOPS 124.8 Гфлопс 1372.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.0 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 11 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 546 Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR3 LPDDR5
Частота пам'яті 933 МГц 2750 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 44 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 1900 x 1200 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 40 МП, 2x 13 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X9 X55
Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2018 року Січень 2021 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі SDM632 SM8250-AC
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 632 Сайт Qualcomm Snapdragon 870

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 88 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 102 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 107 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 49 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Black Shark 4
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще вибрати для ігор?

Snapdragon 870 значно потужніший: його GPU набирає 275 302 бали в AnTuTu, що в 15 разів більше, ніж у 632. Він забезпечує високу частоту кадрів у сучасних іграх, тоді як 632 підійде лише для легких ігор.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 870?

Якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, відеомонтажу або багатозадачності — так. Snapdragon 870 має в 4.5 рази вищий загальний бал в AnTuTu та кращі одноядерні показники.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 632 виготовлений за старішим 14 нм техпроцесом, тому споживає більше енергії при меншій продуктивності. Snapdragon 870 на 7 нм ефективніший у співвідношенні продуктивність/ват.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Snapdragon 870 має вбудований модем 5G, тоді як Snapdragon 632 підтримує лише 4G LTE. Це важливо для швидкісного мобільного інтернету.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Snapdragon 632 достатньо продуктивний для дзвінків, месенджерів, соцмереж та вебсерфінгу. Snapdragon 870 забезпечує більш плавну роботу в багатозадачності та з важкими додатками.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.