Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 662 vs MediaTek Helio P70

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 662 та MediaTek Helio P70 — це два популярні ARM-чипи, які часто використовуються в смартфонах середнього бюджетного сегмента. Snapdragon 662 вийшов у січні 2020 року, тоді як Helio P70 дебютував у жовтні 2018 року. Обидва чипи пропонують збалансовану продуктивність для повсякденних завдань, але мають відмінності в архітектурі CPU, графічному прискоренні та енергоефективності. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Обидва чипи демонструють подібний рівень продуктивності: Snapdragon 662 набирає 242 614 балів у AnTuTu 10, а Helio P70 — 233 983 бали. Snapdragon 662 має невелику перевагу в одноядерній (339 проти 329) та багатоядерній (1208 проти 1066) продуктивності Geekbench 6. В ігрових тестах Snapdragon 662 також випереджає: 6 балів проти 2 у продуктивності в іграх. Однак Helio P70 має кращий показник GPU (38 605 проти 35 636) та однакову енергоефективність (100 балів). Загалом Snapdragon 662 виглядає більш збалансованим вибором для сучасних завдань, особливо в іграх та багатозадачності.

Основні відмінності

  • Snapdragon 662 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (242 614 проти 233 983) та кращу продуктивність CPU (88 369 проти 88 548) і UX (59 580 проти 57 474).
  • Helio P70 перевершує Snapdragon 662 у графічному тесті AnTuTu (38 605 проти 35 636), що може свідчити про кращу оптимізацію GPU в деяких сценаріях.
  • Snapdragon 662 демонструє вищі результати в Geekbench 6: одноядерний тест 339 проти 329, багатоядерний 1208 проти 1066.
  • У тестах обробки зображень та браузингу Snapdragon 662 переважає: HTML 5 Browser (41 проти 32,6 сторінок/сек) та Image detection (14,5 проти 11,9 зображень/сек).
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), що вказує на подібне тепловиділення та споживання енергії.

AnTuTu 10

CPU 88369 88548
GPU 35636 38605
Memory 59029 49356
UX 59580 57474
Total score 242614 233983
Qualcomm Snapdragon 662 242614 Немає даних
MediaTek Helio P70 Немає даних 233983

GeekBench 6

Asset compression 78 MB/sec 75.8 MB/sec
HTML 5 Browser 41 pages/sec 32.6 pages/sec
PDF Renderer 51.3 Mpixels/sec 45.2 Mpixels/sec
Image detection 14.5 images/sec 11.9 images/sec
HDR 45.9 Mpixels/sec 37 Mpixels/sec
Background blur 1.85 images/sec 1.53 images/sec
Photo processing 10.2 images/sec 8.02 images/sec
Ray tracing 2.2 Mpixels/sec 2.24 Mpixels/sec
Single-Core Score 339 329
Multi-Core Score 1208 1066
Compute Score (GPU) 493 1264

3DMark

Stability 99% 98%
Graphics test 2 FPS 4 FPS
Score 384 721
3DMark Wild Life Performance 384 721

Ігри

PUBG Mobile 28 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 30 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 54 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 59 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 30 FPS
[High]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco M3
1080 x 2340
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2 ГГц – Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
4x 1.8 ГГц – Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
4x 2,1 ГГц – Cortex-A73
4x 2 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2100 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 11 нм 12 нм
Кількість транзисторів 1,75 млрд. 5,5 млрд
TDP (Sustained) 4 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L2 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 610 Mali-G72 MP3
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Частота GPU 950 МГц 900 МГц
Обчислювальних блоків 1 3
Шейдерних блоків 128 18
Всього шейдерів 128 54
FLOPS 243.2 Гфлопс 97.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 683 NeuroPilot

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1800 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 13.9 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2160 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 48 МП, 2x 20 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X11 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 13 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 390 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2020 року Жовтень 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM615 MT6771V/CT
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 662 Сайт MediaTek Helio P70

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 662 чи Helio P70?

Snapdragon 662 має вищий показник продуктивності в іграх (6 проти 2) та кращі результати в тестах HDR і Background blur, що робить його більш придатним для ігор.

Чи варто вибирати Helio P70 замість Snapdragon 662?

Helio P70 може бути виправданим, якщо ви шукаєте пристрій з кращим GPU в AnTuTu (38 605 проти 35 636) або бюджетніший варіант, але загальна продуктивність нижча.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому споживання енергії та нагрів приблизно однакові.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Snapdragon 662 трохи випереджає за одноядерною (339 проти 329) та багатоядерною (1208 проти 1066) продуктивністю в Geekbench 6, а також у тестах Asset compression та PDF Renderer.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Обидва чипи мають вбудовані AI-блоки, але конкретні показники продуктивності AI не наведені. Snapdragon 662 має кращі результати в Image detection (14,5 проти 11,9 зображень/сек).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.