Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 665 vs MediaTek Helio P90

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 665 та MediaTek Helio P90 — це два популярні ARM-чипи, які часто зустрічаються в смартфонах середнього цінового сегмента. Обидва процесори були анонсовані в 2018-2019 роках і пропонують збалансовану продуктивність для повсякденних завдань, ігор та мультимедіа. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати бенчмарків та особливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Helio P90 демонструє вищі результати в синтетичних тестах, зокрема в AnTuTu (300868 проти 235828) та Geekbench (одноядерний 414 проти 335, багатоядерний 1373 проти 1166). Він також має кращу продуктивність CPU за даними оцінок. Однак Snapdragon 665 вирізняється кращою енергоефективністю та продуктивністю в іграх, що робить його привабливим для тривалого використання. Вибір залежить від ваших пріоритетів: максимальна потужність чи баланс між продуктивністю та автономністю.

Основні відмінності

  • MediaTek Helio P90 має вищий загальний бал AnTuTu (300868) порівняно з Snapdragon 665 (235828), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Helio P90 набирає 414 одноядерних та 1373 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 665 — 335 та 1166 відповідно, що вказує на перевагу Helio P90 в обчислювальних завданнях.
  • Snapdragon 665 має вищу оцінку продуктивності в іграх (6.0 проти 4.0), що може забезпечити кращу частоту кадрів у деяких іграх.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 665 часто вважається більш енергоефективним завдяки техпроцесу 11 нм.
  • Helio P90 демонструє кращі результати в UX-тестах AnTuTu (89489 проти 58498), що може означати більш плавну роботу інтерфейсу.

AnTuTu 10

CPU 89694 96536
GPU 34389 47447
Memory 53247 67396
UX 58498 89489
Total score 235828 300868
Qualcomm Snapdragon 665 235828 Немає даних
MediaTek Helio P90 Немає даних 300868

GeekBench 6

Asset compression 74.6 MB/sec 75.4 MB/sec
HTML 5 Browser 39.1 pages/sec 44.1 pages/sec
PDF Renderer 49.3 Mpixels/sec 44.8 Mpixels/sec
Image detection 14.3 images/sec 25.4 images/sec
HDR 44.3 Mpixels/sec 40.8 Mpixels/sec
Background blur 1.7 images/sec 3.55 images/sec
Photo processing 9.53 images/sec 10.3 images/sec
Ray tracing 2.22 Mpixels/sec 2.48 Mpixels/sec
Single-Core Score 335 414
Multi-Core Score 1166 1373
Compute Score (GPU) 466 Немає даних

3DMark

Stability 98% Немає даних
Graphics test 1 FPS Немає даних
Score 219 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 219 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 29 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 28 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 27 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 53 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 57 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 30 FPS
[High]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Redmi Note 8T
1080 x 2340
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2 ГГц – Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
4x 1.8 ГГц – Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
2x 2.2 ГГц – Cortex A75
6x 2 ГГц – Cortex A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 11 нм 12 нм
Кількість транзисторів 1,75 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 610 PowerVR GM9446
Архітектура Adreno 600 PowerVR Series9XE (Rogue)
Частота GPU 950 МГц 970 МГц
Обчислювальних блоків 1 10
Шейдерних блоків 128 8
Всього шейдерів 128 80
FLOPS 243.2 Гфлопс 155.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 686 MediaTek APU 2.0

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 13.91 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 64 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X12 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 13 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Квітень 2019 року Листопад 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM6125 MT6779V/CU
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 665 Сайт MediaTek Helio P90

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 665 чи Helio P90?

Snapdragon 665 має вищу оцінку продуктивності в іграх (6.0 проти 4.0), що може забезпечити кращу ігрову продуктивність. Однак Helio P90 має потужніший GPU за результатами AnTuTu (47447 проти 34389), тому вибір залежить від конкретних ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 665 виготовлений за техпроцесом 11 нм, що зазвичай забезпечує кращу енергоефективність порівняно з 12 нм у Helio P90.

Який чип має кращий AI-блок?

Helio P90 має виділений AI-блок APU 2.0, що забезпечує кращу продуктивність у завданнях штучного інтелекту, таких як обробка зображень. Snapdragon 665 використовує комбінацію CPU, GPU та DSP для AI-завдань.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Helio P90 має вищі бали в UX-тестах AnTuTu (89489 проти 58498), що може забезпечити більш плавну роботу інтерфейсу та додатків.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Helio P90 має вищу оцінку продуктивності CPU (13.0 проти 12.0) та кращі результати в Geekbench, що робить його потужнішим для обчислювальних завдань, таких як редагування фото чи відео.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.