Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 670 vs MediaTek Helio G80

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 670 та MediaTek Helio G80 — два популярних ARM-чипи, що використовуються в смартфонах середнього цінового сегмента. Snapdragon 670 вийшов у серпні 2018 року, а Helio G80 — у лютому 2020-го. Обидва чипи пропонують збалансовану продуктивність, але мають різні акценти: Snapdragon 670 робить ставку на енергоефективність та AI-можливості, тоді як Helio G80 орієнтований на ігрову продуктивність. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще підходить для ваших потреб.

Короткий висновок. Обидва чипи демонструють подібну загальну продуктивність: Snapdragon 670 набирає 250 172 бали в AnTuTu, а Helio G80 — 247 951. Однак Helio G80 має кращий GPU (47 308 проти 37 768), що дає перевагу в іграх. Snapdragon 670 виграє в UX (67 796 проти 64 707) та пам'яті (61 127 проти 53 783). За енергоефективністю обидва отримали 100 балів, але Snapdragon 670 використовує техпроцес 10 нм LPP, що теоретично забезпечує кращу автономність. Вибір залежить від пріоритетів: для ігор — Helio G80, для повсякденних завдань та AI — Snapdragon 670.

Основні відмінності

  • GPU продуктивність: Helio G80 має вищий показник GPU в AnTuTu (47 308 проти 37 768), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • UX продуктивність: Snapdragon 670 перевершує Helio G80 за UX-балами (67 796 проти 64 707), що вказує на більш плавну роботу інтерфейсу.
  • Техпроцес: Snapdragon 670 виготовлений за техпроцесом 10 нм LPP, тоді як Helio G80 — 12 нм, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • AI-можливості: Snapdragon 670 має виділений AI-блок (Hexagon 685), що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, таких як розпізнавання зображень та голосу.
  • Результати Geekbench: Helio G80 має вищі показники одноядерної (416 проти 381) та багатоядерної (1354 проти 1239) продуктивності, що свідчить про кращу швидкість CPU.

AnTuTu 10

CPU 83481 82153
GPU 37768 47308
Memory 61127 53783
UX 67796 64707
Total score 250172 247951
Qualcomm Snapdragon 670 250172 Немає даних
MediaTek Helio G80 Немає даних 247951

GeekBench 6

Asset compression 69.7 MB/sec 75.4 MB/sec
HTML 5 Browser 42.1 pages/sec 39.2 pages/sec
PDF Renderer 46 Mpixels/sec 51.6 Mpixels/sec
Image detection 12.4 images/sec 24.7 images/sec
HDR 42.1 Mpixels/sec 43.9 Mpixels/sec
Background blur 3.4 images/sec 3.19 images/sec
Photo processing 7.25 images/sec 13 images/sec
Ray tracing 1.94 Mpixels/sec 1.85 Mpixels/sec
Single-Core Score 381 416
Multi-Core Score 1239 1354
Compute Score (GPU) 630 1067

3DMark

Stability 99% 96%
Graphics test 3 FPS 4 FPS
Score 665 714
3DMark Wild Life Performance 665 714

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 10 нм 12 нм
TDP (Sustained) 9 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 615 Mali-G52 MP2
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 24
Всього шейдерів 256 48
FLOPS 358,4 Гфлопс 91.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних
Частота GPU Немає даних 950 МГц

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 685 Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1800 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2560 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 16 МП 1x 48 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X12 LTE Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 100 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2018 року Лютий 2020 року
Клас Середній клас Бюджетний
Номер моделі SDM670 MT6769T
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 670 Сайт MediaTek Helio G80

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 30 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 30 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 52 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 53 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 54 FPS
[High]
Смартфон Немає даних Realme 6i
720 x 1600

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 670 чи Helio G80?

MediaTek Helio G80 має потужніший GPU (Mali-G52 MC2) та вищий бал AnTuTu GPU (47 308 проти 37 768), що робить його кращим вибором для ігор.

Чи варто обирати Snapdragon 670 через кращу енергоефективність?

Snapdragon 670 використовує техпроцес 10 нм, що забезпечує кращу енергоефективність порівняно з 12 нм у Helio G80, що може подовжити час автономної роботи.

Який чип має кращі AI-можливості?

Snapdragon 670 оснащений Hexagon 685 DSP, що забезпечує швидшу обробку AI-завдань, таких як розпізнавання зображень та голосові асистенти.

Який чип краще справляється з багатозадачністю?

Helio G80 має вищий багатоядерний бал Geekbench (1354 проти 1239), що вказує на кращу продуктивність при багатозадачності.

Який чип варто вибрати для повсякденного використання?

Snapdragon 670 забезпечує вищий UX-бал (67 796 проти 64 707), що означає плавнішу роботу інтерфейсу та додатків, тому він кращий для повсякденних завдань.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.