Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 670 vs MediaTek Helio G99

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 670 та MediaTek Helio G99 — два популярних ARM-чипи для смартфонів середнього рівня. Snapdragon 670 вийшов у 2018 році, а Helio G99 — у 2022, що робить їх представниками різних поколінь. Обидва чипи пропонують хорошу продуктивність для повсякденних завдань, але мають суттєві відмінності в архітектурі CPU, GPU та енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові характеристики, результати бенчмарків та визначимо, який чип краще підходить для ігор, багатозадачності та автономності.

Короткий висновок. MediaTek Helio G99 випереджає Snapdragon 670 за більшістю показників: він має вищий загальний бал в AnTuTu (420233 проти 250172), кращі одно- та багатоядерні результати Geekbench (729/1979 проти 381/1239) та швидшу обробку зображень. Однак Snapdragon 670 може бути більш енергоефективним завдяки старішому техпроцесу. Для ігор та важких завдань Helio G99 є кращим вибором, тоді як Snapdragon 670 підійде для бюджетних пристроїв з акцентом на автономність.

Основні відмінності

  • MediaTek Helio G99 має значно вищий загальний бал AnTuTu (420233) порівняно з Snapdragon 670 (250172), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Helio G99 набирає 729 балів в одноядерному та 1979 у багатоядерному тестах, тоді як Snapdragon 670 — 381 та 1239 відповідно, що вказує на перевагу в CPU.
  • Helio G99 демонструє кращу продуктивність GPU: 65052 балів у графічному тесті AnTuTu проти 37768 у Snapdragon 670, що робить його більш придатним для ігор.
  • Швидкість обробки зображень у Helio G99 вища: 40.1 images/sec у тесті Image detection проти 12.4 images/sec у Snapdragon 670.
  • Snapdragon 670 вийшов у 2018 році, а Helio G99 — у 2022, тому останній має новішу архітектуру та потенційно кращу підтримку сучасних технологій.

AnTuTu 10

CPU 83481 127094
GPU 37768 65052
Memory 61127 109595
UX 67796 118492
Total score 250172 420233
Qualcomm Snapdragon 670 250172 Немає даних
MediaTek Helio G99 Немає даних 420233

GeekBench 6

Asset compression 69.7 MB/sec 99.7 MB/sec
HTML 5 Browser 42.1 pages/sec 50.6 pages/sec
PDF Renderer 46 Mpixels/sec 70.6 Mpixels/sec
Image detection 12.4 images/sec 40.1 images/sec
HDR 42.1 Mpixels/sec 54.6 Mpixels/sec
Background blur 3.4 images/sec 6.15 images/sec
Photo processing 7.25 images/sec 18.8 images/sec
Ray tracing 1.94 Mpixels/sec 2.79 Mpixels/sec
Single-Core Score 381 729
Multi-Core Score 1239 1979
Compute Score (GPU) 630 1322

3DMark

Stability 99% Немає даних
Graphics test 3 FPS 7 FPS
Score 665 1243
3DMark Wild Life Performance 665 1243

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 10 нм 6 нм
TDP (Sustained) 9 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 615 Mali-G57 MP2
Архітектура Adreno 600 Valhall 1st gen
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 256 128
FLOPS 358,4 Гфлопс 281.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних
Частота GPU Немає даних 1000 МГц

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 685 Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 17,1 Гбіт/сек
Об'єм До 8 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2560 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 16 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X12 LTE Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 650 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2018 року Травень 2022 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SDM670 MT6789
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 670 Сайт MediaTek Helio G99

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 86 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 91 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 66 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Cubot X70
1080 x 2408

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 670 чи Helio G99?

MediaTek Helio G99 кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (65052 балів у графічному тесті AnTuTu проти 37768) та кращій обробці зображень.

Чи варто вибирати Snapdragon 670 замість Helio G99 для економії заряду?

Snapdragon 670 має старіший техпроцес (14 нм), що може забезпечити кращу енергоефективність, але Helio G99 (6 нм) також демонструє високу енергоефективність за оцінками.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Helio G99 має вищі бали Geekbench (729/1979) та CPU-тест AnTuTu (127094), що вказує на кращу продуктивність CPU порівняно з Snapdragon 670 (381/1239 та 83481).

Чи підтримують ці чипи швидку зарядку та сучасні стандарти?

Обидва чипи підтримують швидку зарядку, але конкретні стандарти залежать від виробника смартфона. Helio G99 новіший, тому може мати кращу підтримку сучасних технологій.

Який чип краще вибрати для смартфона в 2024 році?

MediaTek Helio G99 є більш сучасним вибором завдяки вищій продуктивності та новішій архітектурі, що забезпечує кращу роботу з сучасними додатками та іграми.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.