Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 695 vs MediaTek Dimensity 7030

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 695 та MediaTek Dimensity 7030 — два популярні ARM-чипи, які часто зустрічаються в смартфонах середнього цінового сегмента. Snapdragon 695 вийшов у 2021 році, а Dimensity 7030 — у 2023-му. Обидва чипи пропонують збалансовану продуктивність, але мають різні архітектури та можливості. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 7030 випереджає Snapdragon 695 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 526 856 проти 442 093 у конкурента. Dimensity 7030 також має вищі показники CPU (170 700 проти 146 288) та UX (152 333 проти 114 754). Однак Snapdragon 695 демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0 у Dimensity 7030). Якщо для вас важлива автономність, Snapdragon 695 буде кращим вибором, але для загальної продуктивності варто обрати Dimensity 7030.

Основні відмінності

  • Dimensity 7030 має вищий загальний бал в AnTuTu 10 (526 856) порівняно з Snapdragon 695 (442 093), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У тесті Geekbench 6 Dimensity 7030 набирає 1024 бали в одноядерному та 2412 у багатоядерному режимах, тоді як Snapdragon 695 — 908 та 2134 відповідно.
  • Snapdragon 695 отримує 100 балів за енергоефективність, тоді як Dimensity 7030 — лише 0, що вказує на потенційно кращу автономність пристроїв на Snapdragon.
  • Dimensity 7030 демонструє вищу швидкість стиснення даних (119.7 MB/s) та рендерингу PDF (88 Mpixels/s) порівняно з Snapdragon 695 (106.3 MB/s та 79.4 Mpixels/s).
  • Snapdragon 695 вийшов у жовтні 2021 року, а Dimensity 7030 — у вересні 2023, тому Dimensity є новішою платформою з потенційно кращою підтримкою сучасних технологій.

AnTuTu 10

CPU 146288 170700
GPU 81767 78883
Memory 99284 124940
UX 114754 152333
Total score 442093 526856
Qualcomm Snapdragon 695 442093 Немає даних
MediaTek Dimensity 7030 Немає даних 526856

GeekBench 6

Asset compression 106.3 MB/sec 119.7 MB/sec
HTML 5 Browser 58.3 pages/sec 57.5 pages/sec
PDF Renderer 79.4 Mpixels/sec 88 Mpixels/sec
Image detection 43.4 images/sec 45.9 images/sec
HDR 68.1 Mpixels/sec 74.8 Mpixels/sec
Background blur 6.37 images/sec 7.3 images/sec
Photo processing 20.9 images/sec 21.9 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 3.23 Mpixels/sec
Single-Core Score 908 1024
Multi-Core Score 2134 2412
Compute Score (GPU) 1223 1973

3DMark

Graphics test 7 FPS Немає даних
Score 1215 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 1215 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 66 FPS
[Low]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Low]
Немає даних
Fortnite 24 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 67 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 57 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 19 FPS
[Low]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 42 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
2x 2,5 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 6 нм
TDP (Sustained) 4 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Mali-G610 MP3
Архітектура Adreno 600 Valhall 3rd gen
Частота GPU 950 МГц 1000 МГц
Обчислювальних блоків 2 3
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 256 384
FLOPS 430.1 Гфлопс 768 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 686 MediaTek APU 550

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.2 UFS 2.1, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП, 2x 16 МП 1x 108МП, 2x 20МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2021 року Вересень 2023 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM6375 Немає даних
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 695 Сайт MediaTek Dimensity 7030

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 695 чи Dimensity 7030?

Dimensity 7030 має вищий показник продуктивності в іграх (14 балів проти 9 у Snapdragon 695) та кращу GPU-продуктивність в AnTuTu (78 883 проти 81 767, але загальний бал GPU у Dimensity вищий). Однак Snapdragon 695 може бути енергоефективнішим, що впливає на тривалість гри.

Який чип забезпечує кращу автономність?

Snapdragon 695 має значно вищий показник енергоефективності (100 балів) порівняно з Dimensity 7030 (0 балів), що свідчить про потенційно кращу автономність пристроїв на Snapdragon.

Чи варто обирати Dimensity 7030 замість Snapdragon 695?

Так, якщо вам потрібна вища продуктивність CPU та загальна швидкодія. Dimensity 7030 випереджає Snapdragon 695 у більшості бенчмарків. Однак, якщо пріоритет — енергоефективність, Snapdragon 695 може бути кращим вибором.

Який чип має кращий AI-блок?

На основі наявних даних неможливо точно порівняти AI-продуктивність. Однак Dimensity 7030, як новіший чип, може мати покращений AI-процесор, що підтримує більше функцій.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Dimensity 7030 має вищі бали в UX (152 333 проти 114 754), що може забезпечити більш плавну роботу інтерфейсу та додатків.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.