Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 695 vs MediaTek Helio G70

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 695 та MediaTek Helio G70 — два популярних ARM-чипи, які часто зустрічаються в смартфонах середнього та бюджетного сегментів. Snapdragon 695 вийшов у 2021 році, тоді як Helio G70 дебютував у 2020-му. Обидва чипи пропонують підтримку сучасних технологій, але мають суттєві відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності та результатах бенчмарків. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові параметри, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант для ваших потреб.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 695 значно випереджає MediaTek Helio G70 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 442093 проти 246700 у Helio G70. Snapdragon 695 також демонструє кращі результати в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6 (908 та 2134 балів проти 417 та 1345 відповідно). Хоча обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), Snapdragon 695 забезпечує вищу продуктивність CPU (20 проти 11) та ігрову продуктивність (9 проти 2). Таким чином, Snapdragon 695 є більш потужним вибором для ігор та ресурсомістких завдань, тоді як Helio G70 може бути достатнім для базових сценаріїв використання.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 695 набирає 442093 бали в AnTuTu 10, що майже вдвічі більше, ніж 246700 балів у Helio G70.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 695 має вищий показник продуктивності CPU (20 балів) порівняно з Helio G70 (11 балів), що підтверджується кращими результатами Geekbench 6 (908/2134 проти 417/1345).
  • Графічна продуктивність: Snapdragon 695 отримує 9 балів за продуктивність в іграх, тоді як Helio G70 — лише 2 бали, що свідчить про кращу роботу з вимогливими іграми.
  • Енергоефективність: Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому автономність пристроїв на їх основі буде подібною за інших рівних умов.
  • Техпроцес: Хоча точні дані відсутні, Snapdragon 695 виготовляється за новішим техпроцесом (6 нм), що забезпечує кращу енергоефективність та тепловідведення порівняно з Helio G70 (12 нм).

AnTuTu 10

CPU 146288 78346
GPU 81767 41559
Memory 99284 55019
UX 114754 71776
Total score 442093 246700
Qualcomm Snapdragon 695 442093 Немає даних
MediaTek Helio G70 Немає даних 246700

GeekBench 6

Asset compression 106.3 MB/sec 69.5 MB/sec
HTML 5 Browser 58.3 pages/sec 38.9 pages/sec
PDF Renderer 79.4 Mpixels/sec 48.8 Mpixels/sec
Image detection 43.4 images/sec 24.8 images/sec
HDR 68.1 Mpixels/sec 44.3 Mpixels/sec
Background blur 6.37 images/sec 3.2 images/sec
Photo processing 20.9 images/sec 12.3 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 2.1 Mpixels/sec
Single-Core Score 908 417
Multi-Core Score 2134 1345
Compute Score (GPU) 1223 949

3DMark

Graphics test 7 FPS 4 FPS
Score 1215 718
3DMark Wild Life Performance 1215 718
Stability Немає даних 99%

Ігри

PUBG Mobile 66 FPS
[Low]
31 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Low]
30 FPS
[Low]
Fortnite 24 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 67 FPS
[Low]
52 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz 57 FPS
[Ultra]
52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 19 FPS
[Low]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 42 FPS
[Ultra]
53 FPS
[High]
Смартфон Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400
Realme C3
720 x 1600

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1,7 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 6 нм 12 нм
TDP (Sustained) 4 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 619 Mali-G52 MP2
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Частота GPU 950 МГц 820 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 128 24
Всього шейдерів 256 48
FLOPS 430.1 Гфлопс 78.7 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 686 Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.2 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП, 2x 16 МП 1x 48 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X51 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1500 Мбіт/с До 100 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2021 року Січень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM6375 MT6769V/CB
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 695 Сайт MediaTek Helio G70

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 695 чи Helio G70?

Snapdragon 695 значно кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (9 балів проти 2) та кращим результатам у бенчмарках. Він забезпечує плавніший геймплей у вимогливих іграх.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 695 замість Helio G70?

Так, якщо вам потрібна вища продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими додатками. Для базових завдань Helio G70 також буде достатнім, але Snapdragon 695 пропонує краще співвідношення ціни та продуктивності.

Який чип має кращу автономність?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому автономність залежить від інших компонентів смартфона, таких як ємність акумулятора та оптимізація програмного забезпечення.

Який чип підтримує 5G?

Snapdragon 695 має вбудований модем 5G, тоді як Helio G70 підтримує лише 4G LTE. Якщо вам потрібна підтримка 5G, Snapdragon 695 є кращим вибором.

Чи є різниця в AI-можливостях?

Snapdragon 695 має виділений AI-блок (Qualcomm AI Engine), що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, таких як розпізнавання зображень та голосові помічники. Helio G70 також має AI-функції, але вони менш потужні.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.