Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 vs MediaTek Helio G99

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 та MediaTek Helio G99 — два популярні ARM-чипи для смартфонів середнього цінового сегмента, представлені у 2022 році. Обидва орієнтовані на баланс продуктивності та енергоефективності, але мають різну архітектуру та можливості. Snapdragon 7 Gen 1 використовує техпроцес 4 нм, тоді як Helio G99 — 6 нм, що впливає на енергоспоживання та нагрів. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та реальну продуктивність у іграх і повсякденних завданнях.

Короткий висновок. Snapdragon 7 Gen 1 випереджає Helio G99 за загальною продуктивністю, набираючи 676092 бали в AnTuTu 10 проти 420233, що робить його кращим вибором для важких ігор та багатозадачності. Він також має вищі одно- та багатоядерні показники Geekbench 6 (964/2761 проти 729/1979). Однак Helio G99 може бути більш енергоефективним завдяки меншій кількості ядер, хоча обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, обирайте Snapdragon 7 Gen 1; для бюджетних пристроїв з хорошим балансом — Helio G99.

Основні відмінності

  • Snapdragon 7 Gen 1 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (676092 проти 420233) та кращі результати в усіх підтестах: CPU, GPU, Memory, UX.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 7 Gen 1 набирає 964 одноядерних та 2761 багатоядерних балів, тоді як Helio G99 — 729 та 1979 відповідно.
  • Швидкість обробки зображень та відео: Snapdragon 7 Gen 1 обробляє 101.8 Mpixels/sec у PDF Renderer та 84.1 Mpixels/sec у HDR, проти 70.6 та 54.6 у Helio G99.
  • Продуктивність в іграх: Snapdragon 7 Gen 1 отримав 23 бали, а Helio G99 — лише 5, що вказує на значну перевагу Snapdragon у графічних завданнях.
  • Техпроцес: Snapdragon 7 Gen 1 виготовлено за 4 нм технологією, що забезпечує кращу енергоефективність порівняно з 6 нм у Helio G99.

AnTuTu 10

CPU 232250 127094
GPU 167116 65052
Memory 145697 109595
UX 131029 118492
Total score 676092 420233
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 676092 Немає даних
MediaTek Helio G99 Немає даних 420233

GeekBench 6

Asset compression 130.3 MB/sec 99.7 MB/sec
HTML 5 Browser 71.4 pages/sec 50.6 pages/sec
PDF Renderer 101.8 Mpixels/sec 70.6 Mpixels/sec
Image detection 51.3 images/sec 40.1 images/sec
HDR 84.1 Mpixels/sec 54.6 Mpixels/sec
Background blur 10.5 images/sec 6.15 images/sec
Photo processing 25 images/sec 18.8 images/sec
Ray tracing 3.49 Mpixels/sec 2.79 Mpixels/sec
Single-Core Score 964 729
Multi-Core Score 2761 1979
Compute Score (GPU) 2548 1322

3DMark

Graphics test 18 FPS 7 FPS
Score 3166 1243
3DMark Wild Life Performance 3166 1243

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.4 ГГц – Cortex-A710
3x 2.36 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2200 МГц
Кеш L2 3 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Набір інструкцій Немає даних ARMv8.2-A

Графічний прискорювач

GPU Adreno 644 Mali-G57 MP2
Архітектура Adreno 600 Valhall 1st gen
Частота GPU 443 МГц 1000 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 384 64
Всього шейдерів 768 128
FLOPS 1013.8 Гфлопс 281.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 17,1 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X62 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 4400 Мбіт/с До 650 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Травень 2022 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7450-AB MT6789
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Сайт MediaTek Helio G99

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 86 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 91 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 66 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Cubot X70
1080 x 2408

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 7 Gen 1 чи Helio G99?

Snapdragon 7 Gen 1 значно кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (23 бали проти 5) та кращим показникам у графічних тестах.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 7 Gen 1?

Якщо ви потребуєте високої продуктивності для ігор або важких додатків, так. Для базових завдань Helio G99 також буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 7 Gen 1 на 4 нм техпроцесі потенційно ефективніший при високому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Snapdragon 7 Gen 1 має вбудований модем 5G, тоді як Helio G99 підтримує лише 4G LTE.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 7 Gen 1 оснащений більш потужним AI-двигуном, що забезпечує кращу обробку зображень та голосових команд.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.