Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 675

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 та Snapdragon 675 — це два мобільні чипи, що представляють різні покоління. Snapdragon 7 Gen 3 вийшов у 2023 році, тоді як Snapdragon 675 дебютував у 2018. Незважаючи на різницю у віці, обидва процесори мають свої сильні сторони. У цьому порівнянні ми розглянемо продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 значно випереджає Snapdragon 675 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu та Geekbench. Він також має новіший техпроцес, що забезпечує кращу енергоефективність. Однак Snapdragon 675 демонструє вищий показник енергоефективності в рейтингу, що може свідчити про оптимізацію. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та багатозадачності, Snapdragon 7 Gen 3 є кращим вибором. Для базових завдань та економії енергії Snapdragon 675 все ще може бути актуальним.

Основні відмінності

  • Snapdragon 7 Gen 3 має значно вищий загальний бал AnTuTu (819055) порівняно з Snapdragon 675 (305830), що свідчить про перевагу в комплексній продуктивності.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 7 Gen 3 набирає 1139 одноядерних та 3375 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 675 — 671 та 1695 балів відповідно, що показує кращу роботу з важкими завданнями.
  • GPU продуктивність Snapdragon 7 Gen 3 (250983 в AnTuTu) значно вища за Snapdragon 675 (40147), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Snapdragon 7 Gen 3 використовує новіший техпроцес (4 нм), що сприяє кращій енергоефективності та тепловіддачі порівняно з 11 нм у Snapdragon 675.
  • Snapdragon 675 має вищий рейтинг енергоефективності (100) у порівнянні з Snapdragon 7 Gen 3 (0), що може вказувати на оптимізацію, але потребує додаткового аналізу.

AnTuTu 10

CPU 266182 113380
GPU 250983 40147
Memory 138879 71738
UX 163011 80565
Total score 819055 305830
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 819055 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 675 Немає даних 305830

GeekBench 6

Asset compression 164.1 MB/sec 86.2 MB/sec
HTML 5 Browser 92.9 pages/sec 44.6 pages/sec
PDF Renderer 120.1 Mpixels/sec 57.2 Mpixels/sec
Image detection 65.2 images/sec 34 images/sec
HDR 105.1 Mpixels/sec 53.9 Mpixels/sec
Background blur 12 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 29.6 images/sec 18.4 images/sec
Ray tracing 4.38 Mpixels/sec 2.51 Mpixels/sec
Single-Core Score 1139 671
Multi-Core Score 3375 1695
Compute Score (GPU) 4167 535

3DMark

Graphics test 35 FPS 2 FPS
Score 5916 405
3DMark Wild Life Performance 5916 405
Stability Немає даних 97%

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.63 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A715)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A715)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A510)
2x 2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2630 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8-A
Кеш L3 4 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 11 нм
Виробництво TSMC Samsung
Кількість транзисторів Немає даних 1,75 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 720 Adreno 612
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 975 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 256 96
Всього шейдерів 512 192
FLOPS 998.4 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 60FPS, 1K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS, 1080p при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X63 X12
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 5000 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.4 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2023 року Жовтень 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7550-AB SDM675
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 675

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 7 Gen 3 чи Snapdragon 675?

Snapdragon 7 Gen 3 значно потужніший завдяки новішому GPU та вищим показникам в ігрових тестах. Він забезпечує вищу частоту кадрів та підтримку сучасних графічних технологій.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 675 до Snapdragon 7 Gen 3?

Так, якщо вам потрібна краща продуктивність в іграх, багатозадачності та швидша робота додатків. Snapdragon 7 Gen 3 пропонує значний приріст у бенчмарках та нові функції AI.

Який чип більш енергоефективний?

За даними рейтингу, Snapdragon 675 має вищий показник енергоефективності, але Snapdragon 7 Gen 3 виготовлений за новішим техпроцесом, що зазвичай забезпечує кращу ефективність. Рекомендується перевірити реальну автономність пристроїв.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Snapdragon 7 Gen 3 має вбудований модем 5G, тоді як Snapdragon 675 підтримує лише 4G LTE. Якщо вам потрібен 5G, Snapdragon 7 Gen 3 є єдиним вибором.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи впораються з базовими завданнями, але Snapdragon 7 Gen 3 забезпечує плавнішу роботу в багатозадачності та швидший запуск додатків завдяки вищій продуктивності CPU.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.