Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 670

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 та Snapdragon 670 — це два ARM-чипи різних поколінь, які суттєво відрізняються за продуктивністю. Snapdragon 7 Plus Gen 2, випущений у 2023 році, пропонує значно вищі показники CPU та GPU, тоді як Snapdragon 670 (2018 рік) орієнтований на бюджетні пристрої. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 значно перевершує Snapdragon 670 за всіма ключовими показниками: загальний бал AnTuTu 10 майже в 4,5 рази вищий (1 123 375 проти 250 172), а продуктивність CPU та GPU в Geekbench 6 майже в 3,5 рази вища. Snapdragon 7 Plus Gen 2 також демонструє кращу енергоефективність (обидва мають 100 балів, але новіший чип досягає цього при вищій продуктивності). Snapdragon 670 може бути достатнім для базових завдань, але для ігор та важких додатків Snapdragon 7 Plus Gen 2 є явним переможцем.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 7 Plus Gen 2 набирає 1 123 375 балів в AnTuTu 10, що в 4,5 рази більше, ніж 250 172 у Snapdragon 670.
  • Продуктивність CPU: У Geekbench 6 Snapdragon 7 Plus Gen 2 отримує 1697 одноядерних та 4404 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 670 — лише 381 та 1239 відповідно.
  • Графічна продуктивність: GPU Snapdragon 7 Plus Gen 2 набирає 338 296 балів в AnTuTu, що майже в 9 разів більше, ніж 37 768 у Snapdragon 670.
  • Обробка зображень: Snapdragon 7 Plus Gen 2 обробляє 114 зображень/сек (Image detection) проти 12,4 у Snapdragon 670, що свідчить про значно кращі можливості AI.
  • Енергоефективність: Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 7 Plus Gen 2 досягає цього при набагато вищій продуктивності, що робить його ефективнішим.

AnTuTu 10

CPU 339488 83481
GPU 338296 37768
Memory 209037 61127
UX 235554 67796
Total score 1123375 250172
Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 1123375 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 670 Немає даних 250172

GeekBench 6

Asset compression 176.4 MB/sec 69.7 MB/sec
HTML 5 Browser 115.8 pages/sec 42.1 pages/sec
PDF Renderer 157.2 Mpixels/sec 46 Mpixels/sec
Image detection 114 images/sec 12.4 images/sec
HDR 134.1 Mpixels/sec 42.1 Mpixels/sec
Background blur 16.2 images/sec 3.4 images/sec
Photo processing 41.8 images/sec 7.25 images/sec
Ray tracing 4.67 Mpixels/sec 1.94 Mpixels/sec
Single-Core Score 1697 381
Multi-Core Score 4404 1239
Compute Score (GPU) 5290 630

3DMark

Stability 84% 99%
Graphics test 45 FPS 3 FPS
Score 7530 665
3DMark Wild Life Performance 7530 665

Ігри

PUBG Mobile 77 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 38 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 81 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 116 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 53 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco F5
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.91 ГГц – Cortex-X2
3x 2.49 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
2x 2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2910 МГц 2000 МГц
Кеш L1 1024 КБ Немає даних
Кеш L2 2 МБ Немає даних
Кеш L3 8 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 10 нм
Кількість транзисторів 10,2 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 6 Вт 9 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Набір інструкцій Немає даних ARMv8-A

Графічний прискорювач

GPU Adreno 725 Adreno 615
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 580 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 128
Всього шейдерів 1536 256
FLOPS 1781.7 Гфлопс 358,4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 2560 x 1600
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X62 X12 LTE
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 4400 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2023 року Серпень 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7475-AB SDM670
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 670

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 7 Plus Gen 2 чи Snapdragon 670?

Snapdragon 7 Plus Gen 2 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (338 296 балів в AnTuTu проти 37 768) та вищій частоті кадрів. Snapdragon 670 підійде лише для найпростіших ігор.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 670 до Snapdragon 7 Plus Gen 2?

Так, якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими додатками. Різниця в бенчмарках майже в 4,5 рази.

Який чип більш енергоефективний?

Обидва мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 7 Plus Gen 2 забезпечує значно вищу продуктивність при тому ж рівні енергоспоживання, що робить його ефективнішим.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Snapdragon 7 Plus Gen 2 забезпечує плавнішу роботу в браузері, соціальних мережах та при перегляді відео завдяки вищій продуктивності CPU. Snapdragon 670 також впорається, але можливі затримки.

Який чип має кращі можливості AI?

Snapdragon 7 Plus Gen 2 має значно вищу продуктивність AI, що підтверджується результатами тестів Image detection (114 зображень/сек проти 12,4). Це важливо для розпізнавання облич, фото та голосових асистентів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.