Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 712 vs MediaTek Dimensity 800

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи середнього рівня: Qualcomm Snapdragon 712, випущений у лютому 2019 року, та MediaTek Dimensity 800, представлений у грудні 2019 року. Обидва процесори призначені для смартфонів, але мають різну архітектуру та продуктивність. Ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 800 демонструє вищу загальну продуктивність за результатами AnTuTu (481 286 проти 321 183) та Geekbench (одноядерний 638 проти 446, багатоядерний 2255 проти 1436). Він також має кращі показники в обробці зображень та стисненні даних. Однак Snapdragon 712 може бути більш енергоефективним завдяки старішому техпроцесу. Для ігор обидва чипи показують подібні результати, але Dimensity 800 має перевагу в багатозадачності.

Основні відмінності

  • MediaTek Dimensity 800 має вищий загальний бал AnTuTu (481 286 проти 321 183), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У тесті Geekbench Dimensity 800 набирає 638 одноядерних та 2255 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 712 — 446 та 1436 відповідно.
  • Швидкість стиснення активів у Dimensity 800 становить 100.5 MB/с проти 76.7 MB/с у конкурента.
  • Обробка зображень: Dimensity 800 обробляє 41.5 зображень/с, а Snapdragon 712 — лише 13.7 зображень/с.
  • Енергоефективність обох чипів оцінюється в 100 балів, але Snapdragon 712 має старіший техпроцес, що може впливати на реальне споживання енергії.

AnTuTu 10

CPU 94304 165670
GPU 79466 96534
Memory 69464 101588
UX 77949 117494
Total score 321183 481286
Qualcomm Snapdragon 712 321183 Немає даних
MediaTek Dimensity 800 Немає даних 481286

GeekBench 6

Asset compression 76.7 MB/sec 100.5 MB/sec
HTML 5 Browser 45 pages/sec 54.8 pages/sec
PDF Renderer 60 Mpixels/sec 84.7 Mpixels/sec
Image detection 13.7 images/sec 41.5 images/sec
HDR 48.1 Mpixels/sec 71 Mpixels/sec
Background blur 4.09 images/sec 7.63 images/sec
Photo processing 15.3 images/sec 20.2 images/sec
Ray tracing 2.26 Mpixels/sec 3.09 Mpixels/sec
Single-Core Score 446 638
Multi-Core Score 1436 2255
Compute Score (GPU) 866 Немає даних

3DMark

Stability 97% Немає даних
Graphics test 3 FPS 10 FPS
Score 654 1676
3DMark Wild Life Performance 654 1676

Ігри

PUBG Mobile 52 FPS
[Medium]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 38 FPS
[Medium]
Немає даних
Fortnite 29 FPS
[Medium]
Немає даних
Shadowgun Legends 47 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 30 FPS
[Ultra]
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.3 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
4x 2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2300 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Кеш L2 384 КБ 1 МБ
Кеш L3 1 МБ 2 МБ
Техпроцес 10 нм 7 нм
Кількість транзисторів 3 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 8 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 616 Mali-G57 MP4
Архітектура Adreno 600 Valhall 1st gen
Частота GPU 750 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 384 Гфлопс 332.8 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 685 DSP MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 16 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем X15 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 800 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Лютий 2019 року Грудень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SDM712 MT6873
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 712 Сайт MediaTek Dimensity 800

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Обидва чипи мають подібну продуктивність в іграх (8 балів у Snapdragon 712 проти 7 у Dimensity 800), але Dimensity 800 забезпечує вищу багатоядерну продуктивність, що може покращити досвід у важких іграх.

Який з них більш енергоефективний?

За наявними даними, обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але Snapdragon 712 виготовлений за старішим техпроцесом, що може призвести до вищого енергоспоживання в реальних умовах.

Чи варто обирати Snapdragon 712 у 2024 році?

Snapdragon 712 все ще може впоратися з базовими завданнями, але його продуктивність значно нижча за Dimensity 800. Якщо ви шукаєте бюджетний варіант, Snapdragon 712 може бути достатнім, але для більш вимогливих завдань краще обрати Dimensity 800.

Який чип має кращий AI-блок?

MediaTek Dimensity 800 має вбудований AI-прискорювач, тоді як Snapdragon 712 покладається на Hexagon DSP. У тестах обробки зображень Dimensity 800 показує кращі результати, що може свідчити про потужніший AI-блок.

Який з них підтримує 5G?

MediaTek Dimensity 800 має вбудований 5G-модем, тоді як Snapdragon 712 підтримує лише 4G LTE. Якщо вам потрібна підтримка 5G, Dimensity 800 є очевидним вибором.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.