Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 712 vs MediaTek Dimensity 800U

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 712 та MediaTek Dimensity 800U — це два ARM-чипи середнього рівня, що використовуються в смартфонах. Snapdragon 712 вийшов у лютому 2019 року, а Dimensity 800U — у серпні 2020. Обидва забезпечують хорошу продуктивність для повсякденних завдань, але мають відмінності в архітектурі, техпроцесі та можливостях. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 800U демонструє вищу продуктивність CPU та GPU за результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 433106 проти 321183 у Snapdragon 712, а також вищі одно- та багатоядерні показники Geekbench. Однак Snapdragon 712 має кращу енергоефективність (100 балів проти 0). Якщо для вас важлива продуктивність, обирайте Dimensity 800U, але якщо пріоритет — автономність, Snapdragon 712 може бути кращим.

Основні відмінності

  • MediaTek Dimensity 800U має вищий загальний бал AnTuTu (433106) порівняно з Snapdragon 712 (321183).
  • Snapdragon 712 значно перевершує Dimensity 800U за енергоефективністю (100 балів проти 0).
  • Dimensity 800U показує кращі результати в одно- та багатоядерних тестах Geekbench (752/1836 проти 446/1436).
  • Продуктивність GPU в іграх вища у Dimensity 800U (6 балів проти 8? насправді 6 vs 8? у даних 6 vs 8, але 8 у Snapdragon? уточнення: у Snapdragon 8, у Dimensity 6, отже Snapdragon кращий в іграх).
  • Dimensity 800U випущений пізніше (серпень 2020) і використовує новіший техпроцес, що може впливати на продуктивність.

AnTuTu 10

CPU 94304 143854
GPU 79466 91001
Memory 69464 84706
UX 77949 113545
Total score 321183 433106
Qualcomm Snapdragon 712 321183 Немає даних
MediaTek Dimensity 800U Немає даних 433106

GeekBench 6

Asset compression 76.7 MB/sec 98.1 MB/sec
HTML 5 Browser 45 pages/sec 49.2 pages/sec
PDF Renderer 60 Mpixels/sec 56.6 Mpixels/sec
Image detection 13.7 images/sec 36.8 images/sec
HDR 48.1 Mpixels/sec 59.3 Mpixels/sec
Background blur 4.09 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 15.3 images/sec 11 images/sec
Ray tracing 2.26 Mpixels/sec 2.64 Mpixels/sec
Single-Core Score 446 752
Multi-Core Score 1436 1836
Compute Score (GPU) 866 1774

3DMark

Stability 97% 99%
Graphics test 3 FPS 9 FPS
Score 654 1663
3DMark Wild Life Performance 654 1663

Ігри

PUBG Mobile 52 FPS
[Medium]
44 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 38 FPS
[Medium]
47 FPS
[Medium]
Fortnite 29 FPS
[Medium]
28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends 47 FPS
[Low]
39 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Ultra]
51 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 30 FPS
[Ultra]
55 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Low]
Смартфон Немає даних Oppo Realme 7 5G
1080 x 2400

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.3 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2300 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Кеш L2 384 КБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 10 нм 7 нм
Кількість транзисторів 3 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 616 Mali-G57 MP3
Архітектура Adreno 600 Valhall 1st gen
Частота GPU 750 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 2 3
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 256 192
FLOPS 384 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 685 DSP MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 16 МП 1x 64 МП, 2x 20 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем X15 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 800 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Лютий 2019 року Серпень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SDM712 MT6853T
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 712 Сайт MediaTek Dimensity 800U

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 712 чи Dimensity 800U?

За даними, Snapdragon 712 має вищий бал продуктивності в іграх (8 проти 6), тому він може бути кращим для ігор.

Чи варто обирати Snapdragon 712 заради енергоефективності?

Так, Snapdragon 712 має значно вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може забезпечити довший час автономної роботи.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

MediaTek Dimensity 800U має вищий бал продуктивності CPU (19 проти 13) та кращі результати Geekbench, тому він швидше виконує обчислювальні завдання.

Чи підтримують ці чипи 5G?

В даних не вказано, але Dimensity 800U зазвичай має вбудований 5G-модем, тоді як Snapdragon 712 підтримує лише 4G.

Який чип кращий за співвідношенням ціна-якість?

Ціна не вказана, але Dimensity 800U пропонує вищу продуктивність, тоді як Snapdragon 712 — кращу енергоефективність. Вибір залежить від ваших пріоритетів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.