Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 778G vs MediaTek Helio P65

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 778G та MediaTek Helio P65 — це два ARM-чипи для смартфонів середнього та бюджетного сегментів. Snapdragon 778G вийшов у 2021 році, а Helio P65 — у 2019. Вони відрізняються за техпроцесом, продуктивністю CPU та GPU, енергоефективністю та підтримкою AI. Розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам обрати кращий варіант.

Короткий висновок. Snapdragon 778G значно перевершує Helio P65 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами тестів: загальний бал AnTuTu 596 371 проти 197 929. Він також має вищу енергоефективність (100 балів проти 0) та новіший техпроцес. Helio P65 може бути виправданий лише в бюджетних пристроях, де не потрібна висока продуктивність.

Основні відмінності

  • Snapdragon 778G має вищий загальний бал AnTuTu (596 371) порівняно з Helio P65 (197 929), що свідчить про значно кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU у Snapdragon 778G вища: одноядерний тест Geekbench 1017 проти 375, багатоядерний 2841 проти 1186.
  • GPU Snapdragon 778G забезпечує кращу ігрову продуктивність: бал GPU в AnTuTu 137 882 проти 24 218 у Helio P65.
  • Енергоефективність Snapdragon 778G оцінена в 100 балів, тоді як у Helio P65 — 0 балів, що вказує на краще енергоспоживання.
  • Snapdragon 778G підтримує новіші технології, зокрема 5G, та має потужніший AI-блок, хоча точні показники AI не наведені.

AnTuTu 10

CPU 204611 74327
GPU 137882 24218
Memory 111603 45491
UX 142275 53893
Total score 596371 197929
Qualcomm Snapdragon 778G 596371 Немає даних
MediaTek Helio P65 Немає даних 197929

GeekBench 6

Asset compression 160 MB/sec 68.3 MB/sec
HTML 5 Browser 64.3 pages/sec 30.9 pages/sec
PDF Renderer 97.1 Mpixels/sec 33.3 Mpixels/sec
Image detection 55.6 images/sec 23.8 images/sec
HDR 91.7 Mpixels/sec 43.9 Mpixels/sec
Background blur 11.1 images/sec 3.23 images/sec
Photo processing 20.3 images/sec 10.2 images/sec
Ray tracing 4.27 Mpixels/sec 1.47 Mpixels/sec
Single-Core Score 1017 375
Multi-Core Score 2841 1186
Compute Score (GPU) 2346 971

3DMark

Stability 99% 97%
Graphics test 14 FPS 3 FPS
Score 2439 572
3DMark Wild Life Performance 2439 572

Ігри

PUBG Mobile 59 FPS
[High]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 42 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 27 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 49 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 94 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 53 FPS
[High]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Oppo Realme GT Master Edition
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.4 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1,7 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.4-A ARMv8-A
Кеш L2 2 МБ Немає даних
Техпроцес 6 нм 12 нм
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 642 Mali-G52 MP2
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Частота GPU 550 МГц 820 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 384 24
Всього шейдерів 768 48
FLOPS 844 Гфлопс 78.7 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 770 Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4
Частота пам'яті 3200 МГц 1800 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 36 МП 1x 48 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X53 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 3700 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 100 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2021 року Червень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7325 MT6768
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 778G Сайт MediaTek Helio P65

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 778G значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (Adreno 642L), що забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 778G має вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що означає менше споживання енергії при тих самих завданнях.

Чи варто купувати смартфон з Helio P65 у 2024 році?

Helio P65 вже застарів для сучасних додатків та ігор. Якщо бюджет обмежений, він може підійти для базових завдань, але краще шукати пристрої з Snapdragon 778G.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Snapdragon 778G перевершує Helio P65 за продуктивністю CPU: одноядерний тест 1017 проти 375, багатоядерний 2841 проти 1186.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Snapdragon 778G має вбудований модем 5G, тоді як Helio P65 підтримує лише 4G LTE.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.