Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 780G vs MediaTek Dimensity 1080

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 780G та MediaTek Dimensity 1080 — це два популярні ARM-чипи середнього класу, які використовуються в багатьох смартфонах. Snapdragon 780G вийшов у березні 2021 року, а Dimensity 1080 — у жовтні 2022. Обидва чипи пропонують високу енергоефективність, але відрізняються за продуктивністю CPU та GPU, що впливає на ігровий досвід та роботу з додатками. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. За результатами тестів Snapdragon 780G випереджає Dimensity 1080 за загальною продуктивністю (633 483 проти 544 127 балів в AnTuTu 10) та продуктивністю в іграх (21 проти 12 балів). Однак Dimensity 1080 має свіжіший техпроцес (6 нм проти 5 нм) і трохи вищу продуктивність в UX (157 461 проти 147 085). Обидва чипи демонструють однакову енергоефективність (100 балів). Якщо вам важливі ігри та багатозадачність, Snapdragon 780G буде кращим вибором. Якщо ж ви шукаєте більш сучасний чип з гарною оптимізацією, варто звернути увагу на Dimensity 1080.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 780G набирає 633 483 бали в AnTuTu 10, тоді як Dimensity 1080 — 544 127 балів.
  • Продуктивність в іграх: Snapdragon 780G отримує 21 бал, а Dimensity 1080 — 12 балів, що свідчить про кращу ігрову продуктивність у Snapdragon.
  • CPU: Snapdragon 780G має вищі показники Single-Core (1040 проти 965) та Multi-Core (2743 проти 2409) в Geekbench 5.
  • GPU: Snapdragon 780G показує 172 063 бали в AnTuTu GPU, тоді як Dimensity 1080 — 116 887 балів.
  • UX: Dimensity 1080 випереджає Snapdragon 780G за UX-тестом (157 461 проти 147 085), що може вказувати на кращу оптимізацію інтерфейсу.

AnTuTu 10

CPU 191999 166282
GPU 172063 116887
Memory 122336 103497
UX 147085 157461
Total score 633483 544127
Qualcomm Snapdragon 780G 633483 Немає даних
MediaTek Dimensity 1080 Немає даних 544127

GeekBench 6

Asset compression 150.4 MB/sec 120.5 MB/sec
HTML 5 Browser 60.2 pages/sec 63 pages/sec
PDF Renderer 87.3 Mpixels/sec 91.2 Mpixels/sec
Image detection 53.5 images/sec 45.8 images/sec
HDR 87.2 Mpixels/sec 75.8 Mpixels/sec
Background blur 9.75 images/sec 6.73 images/sec
Photo processing 22.3 images/sec 21.6 images/sec
Ray tracing 4.28 Mpixels/sec 3.29 Mpixels/sec
Single-Core Score 1040 965
Multi-Core Score 2743 2409
Compute Score (GPU) 2848 2374

3DMark

Stability 79% 99%
Graphics test 18 FPS 13 FPS
Score 3126 2302
3DMark Wild Life Performance 3126 2302

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.2 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.9 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
2x 2,6 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Кеш L2 2 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 6 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 642 Mali-G68 MP4
Архітектура Adreno 600 Valhall 2nd gen
Частота GPU 490 МГц 800 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 384 64
Всього шейдерів 768 256
FLOPS 752.6 Гфлопс 686 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 770 MediaTek APU 3.0

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.0 UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X53 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 3700 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2021 року Жовтень 2022 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7350-AB MT6877V/TTZA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 780G Сайт MediaTek Dimensity 1080

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 57 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 38 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 62 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 37 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 86 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 780G чи Dimensity 1080?

Snapdragon 780G має вищу продуктивність GPU (172 063 проти 116 887 балів в AnTuTu) та кращий ігровий рейтинг (21 проти 12), тому він краще підходить для ігор.

Який чип має кращу енергоефективність?

Обидва чипи отримали однакову оцінку енергоефективності — 100 балів, тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Чи варто обирати Dimensity 1080 замість Snapdragon 780G?

Dimensity 1080 має свіжіший техпроцес (6 нм) та вищий UX-бал, що може забезпечити кращу плавність інтерфейсу. Але Snapdragon 780G виграє в загальній продуктивності та іграх.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Snapdragon 780G випереджає Dimensity 1080 в AnTuTu 10 (633 483 проти 544 127) та Geekbench 5 (одноядерний 1040 проти 965, багатоядерний 2743 проти 2409).

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Snapdragon 780G має вищу продуктивність CPU, що може бути помітно при роботі з важкими додатками.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.