Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 780G vs MediaTek Dimensity 9000 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних процесорів Qualcomm Snapdragon 780G та MediaTek Dimensity 9000 Plus представляють різні покоління та цінові сегменти. Snapdragon 780G, випущений у 2021 році, орієнтований на середній клас, тоді як Dimensity 9000 Plus (2022) — флагманське рішення. Обидва чипи мають 8 ядер, але архітектура та техпроцес суттєво відрізняються. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати тестів та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 9000 Plus значно перевершує Snapdragon 780G за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в бенчмарках (AnTuTu 1 114 121 проти 633 483, Geekbench 5: 1647/4481 проти 1040/2743). Однак Snapdragon 780G демонструє кращу енергоефективність (100 балів у обох), що може забезпечити довший час автономної роботи. Якщо вам потрібна максимальна потужність для ігор та важких завдань, обирайте Dimensity 9000 Plus. Для повсякденного використання з акцентом на енергозбереження підійде Snapdragon 780G.

Основні відмінності

  • MediaTek Dimensity 9000 Plus має вищий загальний бал AnTuTu (1 114 121) порівняно з Snapdragon 780G (633 483), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Dimensity 9000 Plus набирає 1647 одноядерних та 4481 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 780G — 1040 та 2743 відповідно, демонструючи значну перевагу в CPU.
  • GPU у Dimensity 9000 Plus показує вищу ігрову продуктивність: 56 FPS у графічному тесті та 9490 балів у 3DMark Wild Life, тоді як Snapdragon 780G має нижчі показники.
  • Snapdragon 780G випереджає Dimensity 9000 Plus за енергоефективністю (100 балів у обох), що може означати менше нагрівання та довший час роботи від батареї.
  • Dimensity 9000 Plus підтримує новішу архітектуру Cortex-X2/A710/A510, тоді як Snapdragon 780G базується на старіших ядрах, що впливає на продуктивність та AI-можливості.

AnTuTu 10

CPU 191999 366755
GPU 172063 329211
Memory 122336 178155
UX 147085 240000
Total score 633483 1114121
Qualcomm Snapdragon 780G 633483 Немає даних
MediaTek Dimensity 9000 Plus Немає даних 1114121

GeekBench 6

Asset compression 150.4 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 60.2 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 87.3 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 53.5 images/sec Немає даних
HDR 87.2 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 9.75 images/sec Немає даних
Photo processing 22.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 4.28 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1040 1647
Multi-Core Score 2743 4481
Compute Score (GPU) 2848 Немає даних

3DMark

Stability 79% 82%
Graphics test 18 FPS 56 FPS
Score 3126 9490
3DMark Wild Life Performance 3126 9490

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.2 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.9 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.85 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9-A
Кеш L2 2 МБ 1 МБ
Техпроцес 5 нм 4 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 642 Mali-G710 MP10
Архітектура Adreno 600 Valhall 3rd gen
Частота GPU 490 МГц 933 МГц
Обчислювальних блоків 2 10
Шейдерних блоків 384 96
Всього шейдерів 768 960
FLOPS 752.6 Гфлопс 1791.3 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 770 MediaTek APU 590

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5X
Частота пам'яті 2133 МГц 3750 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 60 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.0 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2960 x 1440
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП 1x 320МП, 3x 32МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем X53 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 3700 Мбіт/с До 7000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2021 року Липень 2022 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі SM7350-AB MT6983Z
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 780G Сайт MediaTek Dimensity 9000 Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 780G чи Dimensity 9000 Plus?

MediaTek Dimensity 9000 Plus значно потужніший в іграх завдяки вищій продуктивності GPU (56 FPS у графічному тесті проти нижчих показників у Snapdragon 780G). Він забезпечує плавніший геймплей у вимогливих іграх.

Чи варто переплачувати за Dimensity 9000 Plus?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для важких завдань, ігор або мультимедіа, так. Для повсякденного використання Snapdragon 780G буде достатньо і економніше.

Який чип більш енергоефективний?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 780G, як правило, споживає менше енергії завдяки старішому техпроцесу та нижчій продуктивності, що може дати довший час автономної роботи.

Який чип має кращий AI-блок?

MediaTek Dimensity 9000 Plus має новіший AI-процесор, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях, пов'язаних зі штучним інтелектом, таких як обробка зображень та голосові помічники.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудовані 5G-модеми, що забезпечують швидке мобільне з'єднання. Однак Dimensity 9000 Plus підтримує новіші стандарти та вищі швидкості.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.