Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 695

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два популярних ARM-чипи від Qualcomm: Snapdragon 7s Gen 2, випущений у 2023 році, та Snapdragon 695, представлений у 2021. Обидва орієнтовані на середній сегмент смартфонів, але мають відмінності в архітектурі, продуктивності CPU/GPU та енергоефективності. Ми проаналізуємо ключові параметри, результати бенчмарків та реальну продуктивність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 7s Gen 2 демонструє вищу продуктивність CPU та GPU порівняно з Snapdragon 695, що підтверджується результатами AnTuTu (600 807 проти 442 093) та Geekbench (одноядерний 1012 проти 908, багатоядерний 2943 проти 2134). Обидва чипи мають однакову енергоефективність за нашими даними. Snapdragon 7s Gen 2 також новіший, що може забезпечити кращу підтримку оновлень. Однак Snapdragon 695 все ще залишається гідним варіантом для бюджетних пристроїв.

Основні відмінності

  • Snapdragon 7s Gen 2 має вищий загальний бал AnTuTu (600 807) порівняно з Snapdragon 695 (442 093), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 5 Snapdragon 7s Gen 2 набирає 1012 балів в одноядерному тесті та 2943 у багатоядерному, тоді як Snapdragon 695 — 908 та 2134 відповідно.
  • Продуктивність GPU: Snapdragon 7s Gen 2 показує кращі результати в ігрових тестах (10 проти 9 балів за нашою шкалою), що може забезпечити плавнішу роботу в іграх.
  • Snapdragon 7s Gen 2 випущений у вересні 2023 року, тоді як Snapdragon 695 — у жовтні 2021, що робить перший більш сучасним рішенням.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому автономність пристроїв на їх основі може бути схожою.

AnTuTu 10

CPU 205245 146288
GPU 117315 81767
Memory 127645 99284
UX 150602 114754
Total score 600807 442093
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 600807 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 695 Немає даних 442093

GeekBench 6

Asset compression 159.9 MB/sec 106.3 MB/sec
HTML 5 Browser 73.3 pages/sec 58.3 pages/sec
PDF Renderer 125.2 Mpixels/sec 79.4 Mpixels/sec
Image detection 56.1 images/sec 43.4 images/sec
HDR 96.2 Mpixels/sec 68.1 Mpixels/sec
Background blur 9.56 images/sec 6.37 images/sec
Photo processing 26.5 images/sec 20.9 images/sec
Ray tracing 4.33 Mpixels/sec 2.86 Mpixels/sec
Single-Core Score 1012 908
Multi-Core Score 2943 2134
Compute Score (GPU) 2197 1223

3DMark

Stability 98% Немає даних
Graphics test 18 FPS 7 FPS
Score 3026 1215
3DMark Wild Life Performance 3026 1215

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.4 ГГц – Cortex-A78
4x 1.95 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 710 Adreno 619
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 940 МГц 950 МГц
FLOPS 481.3 Гфлопс 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 256

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2520 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X62 Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 1500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2023 року Жовтень 2021 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7435-AB SM6375
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 695

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 66 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 67 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 57 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 19 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 7s Gen 2 чи Snapdragon 695?

Snapdragon 7s Gen 2 має вищу продуктивність GPU (10 балів проти 9), що забезпечує кращу ігрову продуктивність. Однак обидва чипи підходять для більшості сучасних ігор на середніх налаштуваннях.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 7s Gen 2?

Якщо вам потрібна вища продуктивність CPU та GPU, а також новіша платформа, Snapdragon 7s Gen 2 виправдовує різницю в ціні. Для базових завдань Snapdragon 695 також буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому автономність смартфонів на їх основі буде залежати від інших компонентів, таких як ємність акумулятора та оптимізація програмного забезпечення.

Який чип має кращу підтримку AI-функцій?

Snapdragon 7s Gen 2, як новіший чип, ймовірно, має покращений AI-блок, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, хоча точних даних про продуктивність AI у нас немає.

Який чип краще вибрати для смартфона середнього цінового сегмента?

Snapdragon 7s Gen 2 пропонує вищу продуктивність та новіші технології, тому є кращим вибором, якщо бюджет дозволяє. Snapdragon 695 — хороший варіант для більш доступних пристроїв.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.