Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 vs MediaTek Dimensity 700

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Вибір мобільного процесора – одне з ключових рішень при купівлі смартфона. У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3, випущений у 2024 році, та MediaTek Dimensity 700, що дебютував у 2020. Незважаючи на різницю у віці, обидва орієнтовані на бюджетний та середній сегменти. Ми проаналізуємо їхню продуктивність, енергоефективність та результати тестів, щоб допомогти вам зробити усвідомлений вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 7s Gen 3 значно випереджає Dimensity 700 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується майже вдвічі вищими результатами в AnTuTu (747952 проти 387201) та Geekbench (одноядерний 1161 проти 711, багатоядерний 3104 проти 1783). Однак Dimensity 700 має вищий показник енергоефективності (100 проти 0 за шкалою оцінок), що може забезпечити кращу автономність. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте Snapdragon 7s Gen 3. Якщо пріоритет – енергоефективність і бюджет, Dimensity 700 все ще актуальний.

Основні відмінності

  • Snapdragon 7s Gen 3 має значно вищий загальний бал AnTuTu (747952) порівняно з Dimensity 700 (387201), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench Snapdragon 7s Gen 3 набирає 1161 балів в одноядерному та 3104 у багатоядерному тестах, тоді як Dimensity 700 – лише 711 та 1783 відповідно.
  • GPU продуктивність Snapdragon 7s Gen 3 (191365 балів AnTuTu) значно перевершує Dimensity 700 (75727 балів), що важливо для ігор.
  • Dimensity 700 має вищий показник енергоефективності (100 проти 0 за шкалою оцінок), що може означати менше енергоспоживання.
  • Snapdragon 7s Gen 3 новіший (2024 рік) проти Dimensity 700 (2020 рік), що може вплинути на підтримку нових технологій та оновлень.

AnTuTu 10

CPU 273741 127183
GPU 191365 75727
Memory 124261 90997
UX 158585 93294
Total score 747952 387201
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 747952 Немає даних
MediaTek Dimensity 700 Немає даних 387201

GeekBench 6

Asset compression 155.2 MB/sec 95.7 MB/sec
HTML 5 Browser 87.8 pages/sec 47.7 pages/sec
PDF Renderer 115.6 Mpixels/sec 66.2 Mpixels/sec
Image detection 60.3 images/sec 33.9 images/sec
HDR 91.8 Mpixels/sec 56.3 Mpixels/sec
Background blur 11.3 images/sec 4.22 images/sec
Photo processing 26.4 images/sec 15.3 images/sec
Ray tracing 4.09 Mpixels/sec 2.64 Mpixels/sec
Single-Core Score 1161 711
Multi-Core Score 3104 1783
Compute Score (GPU) 3957 1246

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2500 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 810 Mali-G57 MP2
Архітектура Adreno 800 Valhall 1st gen
Версія DirectX 12.1 Немає даних
Частота GPU Немає даних 950 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 64
Всього шейдерів Немає даних 128
FLOPS Немає даних 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.4 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 18

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Листопад 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі SM7635 MT6833V/ZA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Сайт MediaTek Dimensity 700

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 7 FPS
Score Немає даних 1194
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1194

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 51 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 25 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 59 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 34 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M3 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 7s Gen 3 значно потужніший за GPU, що забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх. Dimensity 700 підійде для легких ігор.

Який процесор енергоефективніший?

За оцінками, Dimensity 700 має вищу енергоефективність (100 балів) порівняно з Snapdragon 7s Gen 3 (0 балів), що може забезпечити довший час роботи від акумулятора.

Чи варто купувати смартфон з Dimensity 700 у 2024 році?

Так, якщо ваш бюджет обмежений і ви не потребуєте високої продуктивності. Для базових завдань і соцмереж його достатньо.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Snapdragon 7s Gen 3 випереджає Dimensity 700 в AnTuTu (747952 vs 387201) та Geekbench (1161/3104 vs 711/1783).

Який процесор підтримує 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, але Snapdragon 7s Gen 3 може мати новіші модеми та кращу підтримку діапазонів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.