Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 460

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи від Qualcomm: новітній Snapdragon 7s Gen 3 (2024) та бюджетний Snapdragon 460 (2020). Розглянемо ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності та результатах популярних бенчмарків, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант для вашого смартфона.

Короткий висновок. Snapdragon 7s Gen 3 значно перевершує Snapdragon 460 за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 747 952 проти 196 586, а Geekbench Single-Core – 1161 проти 272. Snapdragon 460 виграє в енергоефективності (100 балів проти 0), але 7s Gen 3 пропонує сучасний техпроцес, кращу підтримку AI та ігор. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність – обирайте 7s Gen 3, для базових завдань з тривалою автономністю – Snapdragon 460.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 7s Gen 3 набирає 747 952 бали в AnTuTu, тоді як Snapdragon 460 – лише 196 586.
  • Продуктивність CPU: 7s Gen 3 має 273 741 балів CPU проти 71 576 у 460, а в Geekbench Single-Core – 1161 проти 272.
  • Графічна продуктивність: GPU 7s Gen 3 (191 365 балів) значно потужніший за GPU 460 (24 096 балів), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність: Snapdragon 460 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може означати довший час роботи в базових сценаріях.
  • Рік випуску та техпроцес: Snapdragon 7s Gen 3 (2024) використовує новіший техпроцес, ніж Snapdragon 460 (2020), що впливає на продуктивність та енергоспоживання.

AnTuTu 10

CPU 273741 71576
GPU 191365 24096
Memory 124261 59908
UX 158585 41006
Total score 747952 196586
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 747952 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 460 Немає даних 196586

GeekBench 6

Asset compression 155.2 MB/sec 67.5 MB/sec
HTML 5 Browser 87.8 pages/sec 31.2 pages/sec
PDF Renderer 115.6 Mpixels/sec 41.1 Mpixels/sec
Image detection 60.3 images/sec 12 images/sec
HDR 91.8 Mpixels/sec 36.1 Mpixels/sec
Background blur 11.3 images/sec 1.53 images/sec
Photo processing 26.4 images/sec 7.58 images/sec
Ray tracing 4.09 Mpixels/sec 1.82 Mpixels/sec
Single-Core Score 1161 272
Multi-Core Score 3104 992
Compute Score (GPU) 3957 324

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Gold
4x 1.8 ГГц – Kryo 240 Silver
Кількість ядер 8 8
Частота 2500 МГц 1800 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8-A
Техпроцес 4 нм 11 нм
Виробництво TSMC Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 3 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 810 Adreno 610
Архітектура Adreno 800 Adreno 600
Версія DirectX 12.1 12.1
Частота GPU Немає даних 600 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 1
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 128
FLOPS Немає даних 153.6 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 683

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 13.91 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 48 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 390 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.4 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X11
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 13

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Січень 2020 року
Клас Середній клас Бюджетний
Номер моделі SM7635 SM4250-AA
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 460

3DMark

Graphics test Немає даних 1 FPS
Score Немає даних 241
3DMark Wild Life Performance Немає даних 241

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 30 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 36 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 33 FPS
[Medium]
World of Tanks Blitz Немає даних 42 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 31 FPS
[Medium]
Смартфон Немає даних OnePlus Nord N100
720 x 1600

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 7s Gen 3 значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (191 365 балів проти 24 096), що забезпечує плавний геймплей у сучасних іграх.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 460 у 2024 році?

Snapdragon 460 підійде для базових завдань (дзвінки, месенджери, веб-серфінг) завдяки високій енергоефективності, але для ігор та важких додатків краще обрати 7s Gen 3.

Який чип має кращу енергоефективність?

За даними, Snapdragon 460 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може забезпечити довший час автономної роботи при легкому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Snapdragon 7s Gen 3 має сучасний AI-блок, що забезпечує кращу обробку AI-завдань, тоді як Snapdragon 460 має обмежені можливості AI.

Який чип вигідніший за співвідношенням ціна/продуктивність?

Snapdragon 7s Gen 3 пропонує значно вищу продуктивність, що виправдовує його ціну для активних користувачів, тоді як Snapdragon 460 – бюджетний варіант для базових потреб.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.