Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 та Snapdragon 8 Gen 1 — два ARM-чипи, що представляють різні лінійки виробника. Snapdragon 7s Gen 3 вийшов у серпні 2024 року, тоді як Snapdragon 8 Gen 1 дебютував у грудні 2021. Обидва призначені для смартфонів, але належать до різних сегментів: 7s Gen 3 — середній, а 8 Gen 1 — флагманський. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати тестів та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Gen 1 випереджає 7s Gen 3 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (1,178,353 проти 747,952) та Geekbench (одноядерний 1661 проти 1161, багатоядерний 4002 проти 3104). Він також має кращу енергоефективність (100 балів проти 0). Однак 7s Gen 3 — новіший чип, що може запропонувати свіжіші технології та оптимізації. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте 8 Gen 1. Для повсякденного використання з достатньою швидкістю підійде 7s Gen 3.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1,178,353) порівняно з 7s Gen 3 (747,952), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 8 Gen 1 набирає 1661 одноядерний та 4002 багатоядерний бали, тоді як 7s Gen 3 — 1161 та 3104 відповідно, що показує перевагу в CPU.
  • GPU-продуктивність 8 Gen 1 вища: графічний підрозділ набрав 436,243 бали в AnTuTu проти 191,365 у 7s Gen 3, що робить його кращим для ігор.
  • Енергоефективність 8 Gen 1 оцінена в 100 балів, тоді як 7s Gen 3 — 0 балів, що вказує на краще управління живленням у флагманського чипа.
  • Snapdragon 8 Gen 1 вийшов у 2021 році, а 7s Gen 3 — у 2024, тому новіший чип може мати сучасніші технології, але поступається в сирій потужності.

AnTuTu 10

CPU 273741 311765
GPU 191365 436243
Memory 124261 211003
UX 158585 219342
Total score 747952 1178353
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 747952 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Немає даних 1178353

GeekBench 6

Asset compression 155.2 MB/sec 154.9 MB/sec
HTML 5 Browser 87.8 pages/sec 112.7 pages/sec
PDF Renderer 115.6 Mpixels/sec 147.2 Mpixels/sec
Image detection 60.3 images/sec 94 images/sec
HDR 91.8 Mpixels/sec 122 Mpixels/sec
Background blur 11.3 images/sec 13.8 images/sec
Photo processing 26.4 images/sec 36.3 images/sec
Ray tracing 4.09 Mpixels/sec 4.39 Mpixels/sec
Single-Core Score 1161 1661
Multi-Core Score 3104 4002
Compute Score (GPU) 3957 7057

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
1x 3 ГГц – Cortex-X2
3x 2.5 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 2500 МГц 3000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv9-A
Техпроцес 4 нм 4 нм
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 6 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 5,3 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 810 Adreno 730
Архітектура Adreno 800 Adreno 700
Версія DirectX 12.1 12.1
Частота GPU Немає даних 818 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 768
Всього шейдерів Немає даних 1536
FLOPS Немає даних 1675.3 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 3200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 3670 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.4 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X65
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 24

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Грудень 2021 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі SM7635 SM8450
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1

3DMark

Graphics test Немає даних 40 FPS
Score Немає даних 6718
3DMark Wild Life Performance Немає даних 6718

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 88 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 89 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 114 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 40 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco F4 GT
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Snapdragon 8 Gen 1 забезпечує вищу продуктивність GPU (436,243 бали в AnTuTu) та кращі результати в ігрових тестах (43 бали), тому він кращий для вимогливих ігор.

Чи варто вибирати Snapdragon 7s Gen 3 замість 8 Gen 1?

Якщо вам не потрібна максимальна продуктивність, 7s Gen 3 може бути достатнім для повсякденних завдань і забезпечує новіші технології, але 8 Gen 1 значно потужніший.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 8 Gen 1 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що означає краще управління живленням і потенційно довший час автономної роботи.

Який чип має кращий AI-блок?

Точних даних про AI-продуктивність немає, але Snapdragon 8 Gen 1 як флагманський чип зазвичай має потужніший AI-двигун, ніж 7s Gen 3.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 8 Gen 1 у 2024 році?

Так, 8 Gen 1 досі залишається продуктивним чипом, який впорається з більшістю завдань, але новіші моделі можуть пропонувати кращу енергоефективність та підтримку.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.