Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 870

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи від Qualcomm: новий Snapdragon 7s Gen 3 (2024) та перевірений Snapdragon 870 (2021). Обидва належать до середнього та верхнього сегментів, але мають різну архітектуру та цільове призначення. Snapdragon 7s Gen 3 створений за новішим техпроцесом, що обіцяє кращу енергоефективність, тоді як Snapdragon 870 досі вважається потужним рішенням для ігор. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові характеристики, результати бенчмарків та продуктивність у реальних сценаріях.

Короткий висновок. Snapdragon 870 випереджає Snapdragon 7s Gen 3 за загальною продуктивністю: його загальний бал AnTuTu 10 становить 818 358 проти 747 952 у 7s Gen 3. Однак 7s Gen 3 має кращі показники CPU (273 741 проти 234 470) та новіший техпроцес, що забезпечує вищу енергоефективність. Snapdragon 870, у свою чергу, має потужніший GPU (275 302 проти 191 365), що робить його кращим вибором для ігор. Якщо вам важлива автономність і помірна продуктивність, обирайте 7s Gen 3; для максимальної графічної потужності — Snapdragon 870.

Основні відмінності

  • Snapdragon 870 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (818 358) порівняно з 7s Gen 3 (747 952), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Snapdragon 7s Gen 3 демонструє вищий бал CPU в AnTuTu (273 741 проти 234 470), що вказує на кращу продуктивність обчислювальних ядер.
  • Snapdragon 870 має значно вищий бал GPU (275 302 проти 191 365), що робить його кращим для ігор та графічних завдань.
  • Snapdragon 7s Gen 3 випущений у 2024 році, тоді як Snapdragon 870 — у 2021, тому новіший чип має потенційно кращу енергоефективність завдяки новішому техпроцесу.
  • Snapdragon 870 має вищий бал UX в AnTuTu (184 579 проти 158 585), що може впливати на швидкість інтерфейсу та роботу додатків.

AnTuTu 10

CPU 273741 234470
GPU 191365 275302
Memory 124261 124007
UX 158585 184579
Total score 747952 818358
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 747952 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 870 Немає даних 818358

GeekBench 6

Asset compression 155.2 MB/sec 148.4 MB/sec
HTML 5 Browser 87.8 pages/sec 85.5 pages/sec
PDF Renderer 115.6 Mpixels/sec 113.5 Mpixels/sec
Image detection 60.3 images/sec 72.7 images/sec
HDR 91.8 Mpixels/sec 102.4 Mpixels/sec
Background blur 11.3 images/sec 10.8 images/sec
Photo processing 26.4 images/sec 28.3 images/sec
Ray tracing 4.09 Mpixels/sec 4.18 Mpixels/sec
Single-Core Score 1161 1141
Multi-Core Score 3104 3317
Compute Score (GPU) 3957 3374

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
1x 3.2 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2500 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 810 Adreno 650
Архітектура Adreno 800 Adreno 600
Версія DirectX 12.1 12.1
Частота GPU Немає даних 670 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 512
Всього шейдерів Немає даних 1024
FLOPS Немає даних 1372.1 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 2750 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 25.6 Гбіт/сек До 44 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2, UFS 3.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1600 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2900 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1600 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.4 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X55
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 22

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Січень 2021 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі SM7635 SM8250-AC
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 870

3DMark

Stability Немає даних 90%
Graphics test Немає даних 25 FPS
Score Немає даних 4334
3DMark Wild Life Performance Немає даних 4334

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 88 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 102 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 107 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 49 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Black Shark 4
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 7s Gen 3 чи Snapdragon 870?

Snapdragon 870 кращий для ігор завдяки вищому балу GPU (275 302 проти 191 365) та продуктивності в іграх (31 бал проти 0).

Чи варто обирати Snapdragon 7s Gen 3 замість Snapdragon 870?

Так, якщо вам важливіша енергоефективність та новіший техпроцес. Snapdragon 7s Gen 3 також має кращу продуктивність CPU.

Який чип має кращу автономність?

Snapdragon 7s Gen 3 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що забезпечує кращу автономність завдяки новішому техпроцесу.

Який чип швидший у повсякденних завданнях?

Snapdragon 870 має вищий загальний бал AnTuTu, але Snapdragon 7s Gen 3 випереджає в CPU-тестах. Для повсякденних завдань обидва чипи забезпечують плавну роботу.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, але точні специфікації модемів можуть відрізнятися. Рекомендуємо перевірити характеристики конкретних пристроїв.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.